Nowy program-Wyścigowa Pompa

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez jerek So cze 02, 2012 18:06  Nowy program-Wyścigowa Pompa

Polecam całkiem nowy program o sportach motorowych - Wyścigowa Pompa. Zapraszam do oglądania i opiniowania. http://www.youtube.com/watch?v=JI166t1jZDI
jerek
 
Dołączył(a): Pn sie 04, 2008 20:20

Postprzez Lukas So cze 02, 2012 20:17  Re: Nowy program-Wyścigowa Pompa

Cmon...
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez krzysiu111 N cze 03, 2012 11:18  Re: Nowy program-Wyścigowa Pompa

Nawet, nawet :D Czekam na więcej :)
Avatar użytkownika
krzysiu111
 
Dołączył(a): Pt maja 09, 2008 17:27
GG: 999400

Postprzez Adakar Pn cze 18, 2012 8:45  Re: Nowy program-Wyścigowa Pompa

jerek napisał(a):Polecam całkiem nowy program o sportach motorowych - Wyścigowa Pompa. Zapraszam do oglądania i opiniowania. http://www.youtube.com/watch?v=JI166t1jZDI


Co oni mają z tymi rękoma ?
I pół filmika/filmiku o Angry Birds ... :|
Marek. Dziękuję za wszstko.
simracing.pl
Avatar użytkownika
Adakar
 
Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 9:15
Lokalizacja: WLOCLAWEK
GG: 3471556

Postprzez Endrju Szopen Pn cze 18, 2012 20:45  Re: Nowy program-Wyścigowa Pompa

Szczerze powiedziawszy? Fajnie, że ktoś chce coś robić o F1 na YT, tyle że... To wcale nie jest o F1. Tzn., próbują na siłę mówić śmiesznie o tej kategorii wyścigowej, ale owe dowcipy są siermiężne i kanciaste, a i oni sami nie przekonują mnie poprzez swoją sztywność. Nie jest to atak - wymieniam tylko elementy, które (moim zdaniem) wymagają poprawy (i to sporej), żeby tenże program/podcast/seria miała ręce i nogi. Jedyne co mi się podoba do jakość - czyli to, czego brakuje w moich ambitnych produkcjach jutubowych i gdyby nie to-to, to pewnie byłbym robił podcast o F1.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mielbas Pt cze 22, 2012 10:52  Re: Nowy program-Wyścigowa Pompa

Endrju Szopen napisał(a):Szczerze powiedziawszy? Fajnie, że ktoś chce coś robić o F1 na YT, tyle że... To wcale nie jest o F1. Tzn., próbują na siłę mówić śmiesznie o tej kategorii wyścigowej, ale owe dowcipy są siermiężne i kanciaste, a i oni sami nie przekonują mnie poprzez swoją sztywność. Nie jest to atak - wymieniam tylko elementy, które (moim zdaniem) wymagają poprawy (i to sporej), żeby tenże program/podcast/seria miała ręce i nogi. Jedyne co mi się podoba do jakość - czyli to, czego brakuje w moich ambitnych produkcjach jutubowych i gdyby nie to-to, to pewnie byłbym robił podcast o F1.


Czyli sugerujesz, aby zacząć robić program z drugiej strony? Tzn. Statystyki plus newsy? Wszystko jest do poprawy, dlatego nadal czekamy na sugestie i uwagi:)
Avatar użytkownika
mielbas
 
Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 19:14

Postprzez Endrju Szopen N cze 24, 2012 12:39  Re: Nowy program-Wyścigowa Pompa

Hm. Myślę o stworzeniu podcastu o F1 o dłuższego czasu i właśnie myślałbym o programie skupiającym się na F1 na poważnie - w sensie podsumowania newsów, ostatnich wydarzeń, wyścigów, wraz z opiniami twórców. I ta powaga to też nie oznacza, że garniaczki, sztywność i zero polotu. Po prostu - żeby mówić o normalnych dla F1 sprawach na swój sposób, żeby to nie było sztuczne i żeby przekazać jakieś swoje opinie. Tak ja bym to widział :) Aczkolwiek jeśli macie swoją koncepcję programu to róbcie to co chcecie robić - jedynie wymieniłem elementy, który efekt końcowy Waszej pracy psuje. Myślę, że jeśli byście ulepszyli je, a także nabrali doświadczenia to może być z tego coś lepszego :)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez MarK N cze 24, 2012 17:55  Re: Nowy program-Wyścigowa Pompa

Obejrzałem z dwie minuty i hmm... pierwsze co mi przychodzi do głowy:
Lepiej się przygotujcie. Wiem, że to pewnie pierwszy raz i stąd te błędy, i ciągłe cięcia aż rażące, no ale jednak. I tak się mylicie, a przecież to nie jest program na żywo i powinniście być przygotowani do tego co macie powiedzieć - luźna forma tego nie usprawiedliwia.
Podobnie luźna forma nie usprawiedliwia niewyraźnego mówienia, czy też niechlujnego kolegi w okularach. Raczej nie traficie z tym co mówicie do odbiorcy jak będzie musiał się on zastanawiać co właściwie powiedzieliście, a ja kilka razy musiałem mimo tego, że obejrzałem ledwie 2 minuty.
W sumie... jak to ma wyglądać? No bo jeśli obraz to jesteście wy mówiący, a przesłaniem jest to co mówicie to czemu to nie jest podcastem? No chyba, że myślicie, że komuś frajdę sprawia patrzenie na was po prostu kłapiących :-D . Większość ludzi to wzrokowcy więc jak robicie coś z obrazem to się nim wspierajcie i wspierajcie to co mówicie, a jak nie to róbcie samą fonię bo po co tak to nie wiem.

A tak poza tym to myślę, że do osób "siedzących" w temacie F1 to nie trafi zupełnie tj. taka forma rozmawiania o tym sporcie. Przynajmniej do mnie nie trafia, więc co do innych mogę się mylić. Także zastanówcie się do kogo chcecie trafić ;) .
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa


Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron