Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Michal2_F1 N mar 31, 2019 13:50  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

F1Talks, prowadzący Echa Padoku, jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości :)

Orientujecie się może czy oni na TVP komentują wydarzenia z toru podczas pierwszych 45 minut czy panuje zupełna cisza na ten temat?
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez Gie N mar 31, 2019 15:15  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Czy to nie on był wielkim sceptykiem powrotu Kubicy do F1? :)
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez Woolf N mar 31, 2019 18:24  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Obejrzałem dziś pierwszy raz wyścig w ElevenF1 i... komentatorzy nie ogarniają akcji na torze. Kilkukrotnie padało hasło "kierowca x bez szans na kontratak", po czym po kilku sekundach widzieliśmy kontratak. Przy kolizji Renault stwierdzili "chyba nie było kolizji", mimo że widać było jeden z bolidów wyraźnie przeskakującego w bok.

Plus doszukiwanie się usterki samochodu w drgającym T-wingu, jakby drgania elementów kompozytowych były jakąś nowością w F1 :twisted:

Poza tym, panowie są bardzo subiektywni, i gdy Stroll otrzymał karę 5 sekund, powiedzieli, że to dobra wiadomość, bo Kubica na tym skorzysta. Nie tego chyba oczekuje się od komentatora sportowego? Zresztą tą subiektywność polskich komentatorów obserwuję i w innych kategoriach sportowych.

Na bezrybiu i rak ryba?
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez czlapka N mar 31, 2019 20:47  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Woolf napisał(a):Poza tym, panowie są bardzo subiektywni, i gdy Stroll otrzymał karę 5 sekund, powiedzieli, że to dobra wiadomość, bo Kubica na tym skorzysta. Nie tego chyba oczekuje się od komentatora sportowego? Zresztą tą subiektywność polskich komentatorów obserwuję i w innych kategoriach sportowych.

Na bezrybiu i rak ryba?


Przecież to że komentatorzy są subiektywni to jest norma na całym świecie w większości sportów. W F1 może wygląda to i trochę inaczej (choć nigdy za bardzo nie oglądałem na zagranicznych kanałach więc nie wiem) ale czy w piłce, siatkówce, sportach zimowych to jest po prostu standard.

Natomiast faktycznie w E11 często nie zauważają rzeczy, które ja zauważałem oglądając dziś to na małym monitorze z daleka bez dostępu do LT.
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez cwiek N mar 31, 2019 21:01  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Gie napisał(a):Czy to nie on był wielkim sceptykiem powrotu Kubicy do F1? :)


Był, ale nie wynikało to moim zdaniem z jego niechęci do RK, tylko z tego że ma on bardzo zachowawcze podejście. Z tego powodu, kiedy był "bój" pomiędzy RK a Sirotkinem i wszyscy już myśleliśmy, że RK faktycznie ma fotel, f1talks(czy bartoszcze u nas na forum) starali się przekazać, że póki nie ma oficjalki to nie można być niczego pewnym. I mieli rację.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Pavlos Le Paul N mar 31, 2019 21:53  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Szczerze co do szafy, to mi się przypomina z promowania newsów, które nie były korzystne dot. kwestii Roberta, czy jeszcze uparte twierdzenie że w czwartek jest event Acronisa, więc nie będzie żadnego ogłoszenia Kubicy.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Woolf N mar 31, 2019 23:03  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

czlapka napisał(a):Przecież to że komentatorzy są subiektywni to jest norma na całym świecie

Od kilku lat oglądałem wyścigi przez Sky Sports i nie odczułem tam specjalnego traktowania Brytyjczyków w trakcie relacji z wyścigu, więc się da ;)
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez J.P.S. N mar 31, 2019 23:53  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Sorry, ale dołożyłes do pieca konkretnie. Chyba, że Hamilton to nie Brytyjczyk...
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez lolek99 Pn kwi 01, 2019 0:16  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Jak tam nie ma promowania Hamiltona, albo na RTL nie było promowania Niemców, to nie wiem czemu w Polsce miałoby być inaczej.
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez sadektom Pn kwi 01, 2019 6:40  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Witam
Ja próbowałem oglądać wyścig na player.pl. Niestety po 17 albo czarny ekran, albo tak rwało transmisję, że nie dało się oglądać i przyznam, że czekałem aż będzie live na tvp sport.
Rozumiem, że to pewnie przez to że nasz Kubica jest w 1 składzie i pewnie serwery nie nadążają bo kwalifikacje, treningi oraz niedzielne wywiady, parada kierowców były ok. W tamtym roku nie zauważyłem większych problemów, wiadomo były czasami ścinki ale to chwilowe.
I mam pytanie, jak obejrzeć powtórnie wyścig na tej usłudze (może dziś będzie lepiej na łączach...). Słyszałem, że jest opcja 72h wstecz dla każdego programu (która w każdej chwili pozwala obejrzeć emitowane materiały), ale nigdzie nie mogę jej znaleźć, jeżeli ktoś może mi to dobrze pokazać, wyjaśnić byłbym wdzięczny.
Avatar użytkownika
sadektom
 
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 10:58
Lokalizacja: Kolno woj. podlaskie
GG: 1067561

Postprzez bartoszcze Pn kwi 01, 2019 6:59  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

@sadektom
Trzeba wejść w Sport, tam wybrać Formula 1 i poszczególne sesje są jako odcinki serialu :)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez sadektom Pn kwi 01, 2019 7:36  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Dzięki bartoszcze, właśnie o to mi chodziło :) pozdrawiam
Avatar użytkownika
sadektom
 
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 10:58
Lokalizacja: Kolno woj. podlaskie
GG: 1067561

Postprzez manieq Cz kwi 11, 2019 19:15  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

sadektom napisał(a):Witam
Ja próbowałem oglądać wyścig na player.pl. Niestety po 17 albo czarny ekran, albo tak rwało transmisję, że nie dało się oglądać i przyznam, że czekałem aż będzie live na tvp sport.
Rozumiem, że to pewnie przez to że nasz Kubica jest w 1 składzie i pewnie serwery nie nadążają bo kwalifikacje, treningi oraz niedzielne wywiady, parada kierowców były ok. W tamtym roku nie zauważyłem większych problemów, wiadomo były czasami ścinki ale to chwilowe.
I mam pytanie, jak obejrzeć powtórnie wyścig na tej usłudze (może dziś będzie lepiej na łączach...). Słyszałem, że jest opcja 72h wstecz dla każdego programu (która w każdej chwili pozwala obejrzeć emitowane materiały), ale nigdzie nie mogę jej znaleźć, jeżeli ktoś może mi to dobrze pokazać, wyjaśnić byłbym wdzięczny.


Myślałem, że to problemy z moim internetem. Nie wiem co gorsze. Player w tamtym roku odpowiadał mi pod względem jakości jak i pewności działania transmisji. W tym roku jest lipa. Jak sytuacja się nie zmieni to chyba trzeba będzie się wziąć w kupę i złożyć jakiś list reklamacyjny, bo pewnie nie tylko ja zakupiłem season pass... A szkoda, bo player oferuje transmisje live na 2 urządzeniach na raz.
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron