Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez slipstream Pt lis 23, 2018 13:07  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Pytanie z innej beczki. Bo mamy takie wspaniałe prawo dzięki Solorzowi, że jest lista "ważnych wydarzeń sportowych z udziałem polaków". I teraz pytanie jeśli starty Roberta finansuje Orlen (czyli SSP a politycznie też wiemy że zaszło to bardzo wysoko), czy F1 nie zostanie w to wciągnięta, ergo TVP czy Polsat jakoś taką licencję będzie musiał załatwić. Tak wiem, jest to zmiana reguł wobec stanu prawnego w jakim Eleven nabywało prawa, ale hej, mówimy o polskim ustawodawstwie... Nie takie cuda były, żeby zmusić wręcz prywatną stację do oddania transmisji na otwarty kanał było czymś niemożliwym. Polsat teoretycznie jest w uprzywilejowanej sytuacji do takich (trudnych) rozwiązań, bo on jest stroną w tym porozumieniu, ale któż to wie. Stan likwidacji MP Silva nie ułatwia takich rozmów, bo jest zbyt duży łańcuszek decyzyjny niż taka normalna partnerska rozmowa dwóch podmiotów.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Saruto Pt lis 23, 2018 13:18  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Z tego co pamiętam, to ustawa obejmuje tylko sporty bardziej fizyczne. Nie było tam nic o rajdach, wyścigach i innych motoryzacyjnych zawodach.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream Pt lis 23, 2018 13:40  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

No właśnie to że ich nie ma, nie znaczy że nie mogą się tam niedługo znaleźć...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Saruto Pt lis 23, 2018 14:00  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

No tak, nocne ustawy to w Polsce norma.
Na obecną chwilę nic nie ustalili, bo nikt się tego nie spodziewał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream Pt lis 23, 2018 14:16  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

W każdym razie czas jest taki, że nie trzeba się z tym spieszyć i robić już teraz jakiś ruchów, więc podejrzewam rozwiązania i odpowiedzi w tym roku to raczej nie dostaniemy, o ile nie dopiero w marcu. Temat radziłbym odłożyć na półkę bo naprawdę nic nie możemy powiedzieć jak to wygląda i co może się stać. Jedynie dywagować bazując na praktykach takich kontraktów i znanej sytuacji.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bartoszcze Pt lis 23, 2018 14:26  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Tylko tę listę trzeba uzgodnić z Komisją Europejską.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez exxxile Pn lis 26, 2018 11:43  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Aktualna lista ważnych wydarzeń to nie są ogólnikowo "sporty bardziej fizyczne", tylko faktyczna lista konkretnych wydarzeń. I żadne "nocne ustawy" nie mają tu nic do rzeczy, choć to oczywiście bardzo nośne hasło. Zakładam, że KRRiTV musiałaby zaktualizować listę uzgadniając to właśnie z KE jak napisał bartoszcze, tyle że jak sobie wejdziecie w rozporządzenie http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnos ... ustaw.html , to tam na dole są wymienione kryteria kwalifikacyjne (wydarzenie musi spełniać minimum 2) i Grand Prix F1 wg mnie średnio się na to łapie, ale oczywiście można kombinować.
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez qTeck Wt gru 04, 2018 14:58  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Nocne ustawy nie są potrzebne bo do zmiany wystarczy rozporządzenie i jest nie lada ironią fakt, że aktualnie większe gwarancje proceduralne ma zmiana takiego rozporządzenia (z uwagi na konieczność konsultacji) niż akt prawny wyższej rangi.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez tomek evo Pn gru 10, 2018 16:06  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Diego napisał(a):Ekipa Eleven wyznaczyła jednak trochę nowy standard. Może bywają chwilami irytujący, ale generalnie jestem w stanie bez problemu spędzić z nimi 1,5h deszczowego treningu, przygotowują ciekawe materiały i są dosyć na luzie. Borowczyk to chyba taki nasz folklor, trochę śmieszny gość, który jednak jest obecny przy wyścigach od dawna. Do Polsatu, który będzie raczej celował w niedzielnego widza-janusza Borówa będzie w sam raz. Ludzie go już kojarzą, nie zawraca głowy technikaliami, sprzeda jakieś ciekawe plotki i relacja zleci. Trochę mi to przypomina Szpakowskiego - gość się myli na każdym kroku, wali jakieś dyrdymały na antenie, każdy się śmieje, ale jest powszechnie znany od lat i najwyraźniej mało eksperckiemu kibicowi nie przeszkadza, a nawet przypada do gustu. Wraz z powrotem Roberta będziemy musieli się chyba przyzwyczaić do "laicyzacji" przekazu medialnego o F1 w Polsce i powrotu na scenę takich nazwisk jak Borowczyk, czy nawet Zientarski (nie można też wykluczyć pojawienia się nowych "klejnotów"). Jak Robert nie startował to obecność F1 w zbiorowej świadomości mocno zmalała i ograniczyła się jednak do kibiców, których to interesuje na codzień. Ja najchętniej widziałbym taki scenariusz, że Eleven zostaje w obecnym kształcie, a Polsat/TVP niech sobie robią relacje z "Formuły Pierwszej", natomiast nie wiem na ile to jest realne.


Jak Borowczyk to folklor to co dopiero powiedzieć o Zientarskim. :)
tomek evo
 
Dołączył(a): Wt lip 04, 2017 14:45

Postprzez Tomski Cz gru 27, 2018 12:53  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Obrazek
Avatar użytkownika
Tomski
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2011 15:17

Postprzez Tomski N sty 20, 2019 21:52  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Co do tego wątpliwości nie było.
Mikołaj Sokół:
"Przypominam, że cały sezon obejrzycie na żywo w stacji Eleven. Przed każdą sesją zapowiedź ze studia, po każdej sesji podsumowanie, ekipa reporterów będzie na każdej Grand Prix – zapewniając świeżutkie, gorące wypowiedzi kierowców tuż po kwalifikacjach i wyścigu – do tego wieczorne magazyny… Cóż, będzie się działo!"
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomski
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2011 15:17

Postprzez retro Pt sty 25, 2019 20:30  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

krótka piłka - gdzie oglądać Daytona 24h w internetach?
Avatar użytkownika
retro
 
Dołączył(a): So cze 30, 2007 23:33

Postprzez SebaRacer So sty 26, 2019 11:47  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Odpowiedź jest prosta - na oficjalnym streamie IMSA https://imsatv.imsa.com/
Start o 20:35
Polecam korzystanie z motorsportowej rozpiski, link masz poniżej :)
Avatar użytkownika
SebaRacer
 
Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 22:05

Postprzez Europejczyk Śr lut 06, 2019 10:07  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Panowie, do pierwszego wyścigu jeszcze dooosyć daleko, ale ja już teraz jestem w małych tarapatach.
Podczas pierwszego weekendu F1 w sezonie będe we Włoszech. I teraz pytanie do was:
Jak bezproblemowo obejrzeć tam F1 ? Da radę jakoś po polsku ? Jakiś player oferuje transmisje za granicą ? Z tego co wiem player.pl nie działa :(

W ostateczności myślałem nad wykupieniem F1TV - będzie działało jak wykupię pakiet w PL ?
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez sabat Śr lut 06, 2019 10:12  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

VPN do pl i używasz każdego playera
sabat
 
Dołączył(a): Pt maja 11, 2007 14:46

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości