Gazety o sportach motorowych

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Mnich N cze 04, 2006 14:31  Gazety o sportach motorowych

Ja polecam jedną z nowości na rynku TopSpeed.
Gazta zawiera informacje i zdjęcia z wszystkich wyścigów F1 i MOTOGP oraz relacje z rajdów WRC.Ponadto zawiera w każdym numerze ciekawe życiorysy
jakiegoś z naszych fanów np. w ostatnim numerze był zyciorys Heidfelda , Raikkonena o ile nie pomyliło mi się z wcześniejszym numerem.
Gazeta ma jednak dwie wady.
Pierwszą jest to że wychodzi ona co miesiąc , a drugą że cena odpycha nas od niej ,ponieważ jest to około 7 zł.Ale z drugiej strony co miesiąc można sobie pozwolić na taki wydatek. :P
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez gregoff N cze 04, 2006 14:41  

Jeśli szukasz czegoś ogólnego o sportach motorowych to nie wiem. Jeśli tylko o F1 to F1Racing na pewno, ale tak szczerze mówiąć to nie jest to to co oczekiwałem... ale konkurencji na polu F1 w Polsce na pewno nie ma.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Mnich N cze 04, 2006 14:59  

Polecam Ci TopSpeed spróbuj a nie pożałujesz;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Piritta N cze 04, 2006 18:37  

Mnich napisał(a):Polecam Ci TopSpeed spróbuj a nie pożałujesz;)


Zgadzam się, jeszcze nie kopsnęłam się na kupno egzemplarza (czyt. będzie pojutrze, w piątek, lub w weekend :-D ), ale swoim zwyczajem przeglądałam w empiku. Wystarczy przekartkować, aby wiedzieć, że to właśnie się chce;) Zresztą kocham to uczucie, kiedy stoję przed prasą motoryzacyjną, a wszyscy panowie na horyzoncie gapią się na mnie jak na mieszkankę innej planety :-D
Piritta
 

Postprzez Pussik N cze 04, 2006 18:52  

Od kiedy TopSpeed jest nowością?

Jak pare mies. temu się zrywałam ze szkoły i wędrowałam do empiku to tam czytałam TopSpeed. Chyba zanim F1 Racing ujrzało światło dzienne.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez mkpol N cze 04, 2006 19:16  

Przegląd sportowy :-)
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Daniel N cze 04, 2006 19:31  

F1 Racing wygrywa jeśli chodzi o F1 są tam artykuły, wywiady, dużo ciekawostek, trochę z histori i najwięcej informacji. Jeśli chodzi o ogoły no to Top Speed noi tam znajdziemy informacje o innych seriach i plakacik też. :smile:
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez Mnich N cze 04, 2006 20:00  

Oj Pussik czepiasz się szczegółów . Napewno TopSpeed nie jest weteranem na polskim rynku :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Rufus N cze 04, 2006 20:11  

... za to już jest przeszłością...
Rufus
 

Postprzez chmiel N cze 04, 2006 20:39  

mkpol napisał(a):Przegląd sportowy :-)

Nie polecam, jeżeli chodzi tylko o sporty motorowe. Sam kupuje czasami (dwa razy w tygodniu), ale mnie interesuje prawie wszystko, co jest w gazecie. Nie tylko sporty motorowe.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Orłoś N cze 04, 2006 20:46  

Rufus napisał(a):... za to już jest przeszłością...


Skąd te informacje? Co prawda na ich stronie najnowszy numer pochodzi z maja ale nic nie napisali, że to już koniec...
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pussik N cze 04, 2006 21:12  

Przegląd sportowy jest najlepszy na lekka atletyke.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez deZZember N cze 04, 2006 21:31  

F1Racing -niekwestionowany król na rynku Polskim -dlaczego, to wypowiadałem się w innym (odpowiednim) temacie, nie będę się powtarzał.

TopSpeed -jeśli interesuje Cię sama F1 -to nie masz tam czego szukać. Mało ciekawych rzeczy na ten temat tam jest. Czasami zdarzają się im też błędy. Jeśli lubisz też rajdy, albo chcesz się czegoś dowiedzieć z polskiego motorsportu, to gazeta w sam raz. Ja ją kupuję, bo nie jest droga i mnie stać zarówno na F1R jak i na TS, ale jakby mnie ostro przycisnęło, to wolałbym dwa razy więcej wydać na F1R i zrezygnować z TS. Rajdami się mało interesuję, ale na tyle, że dostrzegłem profesjonalizm TS w tej dziedzinie.

Inne gazety -co najwyżej przeglądam (o ile się da -zafoliowane) w empiku, nie warto ich kupować.
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ahmed N cze 04, 2006 21:54  

Temat o:
F1 Racing
TopSpeed
to wiadomo

Jeżeli ktoś ma coś nowego do dodania niech napisze. W przeciwnym przypadku bedzie czestowany 'ciachem'
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez 5cuderi4 Pn cze 05, 2006 13:48  

Jeśli ktoś lubi sporty motorowe w postaci motocykli to polecam Fast Bike. Zawsze jest tam sporo ciekawych informacji. :-D
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Następna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron