Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez AutoryteT Cz wrz 19, 2019 18:53  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

Ja wiem co to za telewizja, ale ta informacja jest prawdziwa :-P
A wywiad jak to wywiad, nie dalej jak rok temu Jordan i Webber niemal wsadzili Ocona do bolidu Williamsa podczas wywiadu z Claire :)
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez lg2000 Cz wrz 19, 2019 18:53  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

bartoszcze napisał(a):Ale ja nie widzę sprzeczności w wyłożeniu 10 mln papierów (umownie) na widoczny sponsoring w F1 i jeszcze jednego miliona (umownie) na widoczny sponsoring w innej serii.
Niby tak, ale logicznie obecność Orlenu w F1 silnie łączy się z Kubicą.
Avatar użytkownika
lg2000
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:46

Postprzez bartoszcze Cz wrz 19, 2019 18:57  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

Gdyby Orlen wykluczał zaangażowanie w F1 bez Kubicy, to nie byłoby dzisiejszego komunikatu IMHO, bo po co.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez sneer Cz wrz 19, 2019 20:27  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

Ale rezerwowy, to też obecność w F1. Może z opcja wskoczenia na stałe w jakimś przypadku "braku osiągów"?
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez idylla Cz wrz 19, 2019 20:45  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

Tylko gdzie w rp? Nierealne, w macu rowniez, pozostaje jedynie haas. Dlatego podzielam opinie @slipstream , ze cos chaosu wkradlo sie do dzialan orlenu z tym szukaniem mozliwosci sponsoringu na przyszly sezon. To ze orlen chce nie znaczy ze ktos inny chce przyjac ich pieniadze w pakiecie z rk i np z kilkoma wolnymi trenigami dla niego
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez bartoszcze Cz wrz 19, 2019 20:54  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

Problemu ze znalezieniem chętnego ze sponsoringiem raczej nie będzie, pytanie co ma być w pakiecie. Nie bez powodu Steiner mówił że RK musiałby się zdecydować czego chce.
I mówiąc szczerze trochę wątpię żeby Orlen poruszał się po omacku. Haasa sondowali 2,5-3 miesiące temu, to idee fixe prezesa, przypuszczam że nawet polscy dziennikarze zrobiliby im za niewielkie pieniądze szczegółowe raporty co i jak.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez idylla Cz wrz 19, 2019 20:58  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

Sorry, ale mam obawy wobec tego konkretnego prezesa, a tak z innej beczki kubek gp singapurubprzejedzie znowu na starym silniku.
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez sneer Cz wrz 19, 2019 21:02  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

To jakiś żart. Ten Williams znaczy. To ostatni tor, gdzie mogliby choć trochę mniej odstawać....
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez NICKski Cz wrz 19, 2019 21:10  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

Kubica nie musi nie odstawać.
Who KERS?
Avatar użytkownika
NICKski
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 17:26
Lokalizacja: 3city

Postprzez bartoszcze Cz wrz 19, 2019 21:26  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

idylla napisał(a):kubek gp singapurubprzejedzie znowu na starym silniku.

Merc nie umie ogarnąć tego zepsutego silnika ze Spa? Smuteczek. W sumie Perez wolał wziąć nowy egzemplarz starej specyfikacji niż ryzykować nową specyfikację.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez kubas33 Cz wrz 19, 2019 21:33  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

Zawieszenie też wraca do starej specyfikacji.
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez Ralph1537 Cz wrz 19, 2019 22:25  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

Oszczędności, nie beda inwestowac w ich przyszlego bylego kierowce
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez Dawid17 Cz wrz 19, 2019 22:39  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

kubas33 napisał(a):Zawieszenie też wraca do starej specyfikacji.

Skąd wiadomo że w starej ?
"albo sie coś ma, albo się czegoś nie ma"
Avatar użytkownika
Dawid17
 
Dołączył(a): Pn sty 16, 2012 22:08

Postprzez lg2000 Pt wrz 20, 2019 10:05  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

bartoszcze napisał(a):Merc nie umie ogarnąć tego zepsutego silnika ze Spa? Smuteczek.
W sumie to ich trochę rozumiem, bo skoro dał radę tym silnikiem przejechać GP na Monzy, to w Singapurze spokojnie jeszcze da radę. Jak w Soczi, albo na Suzuce będzie ze starym silnikiem, to będzie znaczyło że mają go już w ....

Reasumując wszystkie komunikaty od Kubicy i Orlenu:
Orlen:
Jesteśmy i będziemy w F1 bo budujemy swoją markę.
Kubica to członek Orlen Team i dzięki niemu zarobiliśmy 400 mln więcej i nam się bardzo to opłaca.
Czeka go świetlana przyszłość.
Kubica:
To ja podjąłem decyzję żeby skończyć z Williamsem.
Zawsze mówiłem, że poświęciłem dużo energii i czasu, aby tu wrócić i skoro się udało, chciałbym zostać. Taki był cel, ale nie chcę zostawać za wszelką cenę. Przede wszystkim muszę robić coś, co da mi radość ze ścigania.

Po pierwsze patrzymy na przyszły rok i inne możliwości, lecz aby się ziściły, musiałem podjąć decyzję, że nie będę kontynuował współpracy z Williamsem po tym sezonie. To moja decyzja, która otwiera różne scenariusze na przyszłość, co muszę przemyśleć.

Nie jest sekretem, że 3-4 lata temu myślałem o DTM, ale mówiąc całkowicie szczerze - jeszcze nie wiem, co będę robił dalej. Nie powiedziałem, że odchodzę z F1

Na logikę, wygląda na że ma szansę jazdy w lepszym zespole, niekoniecznie w 2020r, a Orlen zrobi dla niego (prawie) wszystko. Widząc ten syf od wewnątrz nie spodziewa się niczego dobrego ze strony Williamsa.
Avatar użytkownika
lg2000
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:46

Postprzez bartoszcze Pt wrz 20, 2019 11:10  Re: Luźne gadki o RK (plotki, ploteczki, plotunie)

lg2000 napisał(a): Jak w Soczi, albo na Suzuce będzie ze starym silnikiem, to będzie znaczyło że mają go już w ....

Ale że Merc czy Williams?
Bo sytuacja jest taka, że w Belgii dostał ostatni dozwolony komplet, który padł już w sobotę. I teraz są trzy możliwości:
- Merc doprowadzi do porządku jednostkę z Belgii i będzie można na niej jeździć
- Merc dostarczy nową jednostkę w nowej specyfikacji -> kara
- Merc dostarczy nową jednostkę w starej specyfikacji -> kara

Wiem, że kary szczególnie nie ruszają, ale pewnie biorąc nową jednostkę (i karę) byłoby sensownie brać taką, która dojeździ do końca sezonu bez obaw.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron