Robert Kubica wystartuje w niedzielnym wyścigu na Węgrzech !

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez McLuke Pt sie 04, 2006 17:36  

ja już przestałem czytac te wszystkie newsy które sa na Wp i innych portalach oraz w tych debilnych gazetach... jako jedyna źródło wiedzy o F1 wystarczy mi tylko WM i oficjalna strona F1 :D
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez Klyta Mirek Pt sie 04, 2006 17:52  

Panowie ! Więcej wyrozumiałości dla nieszczęśliwców nieznających f1 :-D Robert dziesiąty za Nickiem i to jest bardzo dobra pozycja . Myślę , że BMW miało lepsze czasy niż spodziewaliśmy się po klapie na GP Niemiec . Kubica nie spalił , a to znaczy , że debiut udany . Myślę , że trzeci trening i qual będa podobne albo ciut lepsze :D
"Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała, w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał."
Avatar użytkownika
Klyta Mirek
 
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez PiotrGT Pt sie 04, 2006 18:21  

Szkoda mi czasu nawet, żeby się posmiać lub załamać z tych żałosnych komentarzy osób, którzy wiedzą o Formule 1, że tam Schumacher wygrywa.:omg: :nieprzytomny:

A tak co do sesji to jestem absolutnie zadowolony. Przyzwoity wynik, nie zawiódł, nie zaskoczył. Chodzi o to, że to dopiero pierwsze treningi i tutaj ustawia sie setup, a nie sie sciga. Zobaczymy co jutro Robert pokaże w treningu, a wszystkie karty odkryją się na kwalifikacjach :grin:
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez GurneyHalleck1 Pt sie 04, 2006 18:53  

tak tylko że to narazie treningi jutro dopiero zobaczymy na co tak naprawdę stać Roberta no i BMW :D
Nowa wersja starego, leciwego Panzer General 2 ---> Open General :
http://www.forum.gildiageneralow.pl/opengen/0/
http://opengeneral.pl/
GurneyHalleck1
 
Dołączył(a): Pn gru 26, 2005 13:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez GroM Pt sie 04, 2006 20:08  

Juz mnie oczy bola od czytania :). Co do tych mediow niektorych, sa barany i tyle, po tych samych tlumaczeniach widac ze siedza tam osoby, ktore sie na wielu sprawach nie znaja. Pytanie czemu tam siedza ? Jak ktos czegos nie umie to niech za to sie nie bierze. Jak dalej beda glupoty wypisywac to bedzie trzeba cos zrobic z tymi baranami :). Pytanie co najlepiej ?
GroM
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 11:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Postprzez mkpol Pt sie 04, 2006 20:12  

GroM napisał(a):Jak dalej beda glupoty wypisywac to bedzie trzeba cos zrobic z tymi baranami :). Pytanie co najlepiej ?


Najlepiej byłoby rozstrzelac, ale jest zakaz kary smierci. Moze jakis gułag dla nich otworzyc?
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Jakuzo Pt sie 04, 2006 20:15  

W Rosji jakis pomyslowy biznesmen chyba, wyremontowal gułag i twierdzi ze niektorzy wrecz marza o weekendzie w takim miejscu :)
Powodzenia...
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez GroM Pt sie 04, 2006 20:24  

Albo stworzyc strone www Czarna Lista glupot i glupcow. Tam bedziemy wpisywali serwisy i dokladne ich dane itp oraz informacje jak durne zamiescili i jak zle wplynelo to na ludzi.
GroM
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 11:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Postprzez bambaryła Pt sie 04, 2006 20:25  

Dzisiajszy Przegląd Sportowy na pierwszej stronie donosi ze Robert przybił piątke Alnso na konferencji. :-D
bambaryła
 

Postprzez Krzyżu Pt sie 04, 2006 20:38  

bambaryła napisał(a):Dzisiajszy Przegląd Sportowy na pierwszej stronie donosi ze Robert przybił piątke Alnso na konferencji. Szczęście


Ojej naprawdę :o Jestem zaskoczony :-D

A tak na serio wynik świetny, mam nadzieję, że Robert poradzi sobie w qualu i wystartuje gdzieś koło naszego Alfonsa, który jak wiemy jest +2s do tyłu :D, i to byłaby walka - obecny mistrz vs przyszły mistrz.
pozdro
Krzyżu
 

Postprzez mkpol Pt sie 04, 2006 20:42  

Krzyżu napisał(a):mam nadzieję, że Robert poradzi sobie w qualu i wystartuje gdzieś koło naszego Alfonsa, który jak wiemy jest +2s do tyłu :D, i to byłaby walka - obecny mistrz vs przyszły mistrz.
pozdro


Jakby Kimas wlądował gdzies w ich okolicach do walki włączyłby się jeszcze NIEDOSZŁY mistrz
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez FANF1 Pt sie 04, 2006 20:52  

mkpol napisał(a):Jakby Kimas wlądował gdzies w ich okolicach do walki włączyłby się jeszcze NIEDOSZŁY mistrz

A jak jeszcze Schumacher to PRZESTARZAŁY mistrz (bez obrazy i sorry za OT)
FANF1
 

Postprzez lookacz Pt sie 04, 2006 20:52  

A czy wy wiecie że massa to włoch tak tv mi powiedzialo :evil:
Głupota-niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości
Avatar użytkownika
lookacz
 
Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 19:23
Lokalizacja: Paprotnia
GG: 9619285

Postprzez GurneyHalleck1 Pt sie 04, 2006 21:51  

lookacz napisał(a):A czy wy wiecie że massa to włoch tak tv mi powiedzialo :evil:


:eek: hehe na którym kanale ?
GurneyHalleck1
 
Dołączył(a): Pn gru 26, 2005 13:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Orłoś So sie 05, 2006 1:00  

W betandwin.com (bwin.com) za zwycięstwo Roberta w wyścigu płacą 100 ale już za to samo w przypadku Heidfelda bądź Rosberga 200! Nawet u booków ma dobre notowania. :P

BTW: liderem jest MSC - ciężko mówić o jakimś konkretnym zarobku, tylko 1.40. Dla porównania: za Kimiego 5 a za Alonso 12. :)
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości