O Robercie Kubicy w mediach

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Indy Wt sie 08, 2006 9:29  

Przypomniało mi się jak podczas wyścigu powiedziałem mamie że "Kubica stracił nos" :D :D :D
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kszymon Wt sie 08, 2006 16:36  

ehh specjalnie sie zarejestrowałem na to forum żeby to napisać :)
Bardzo mnie to zdziwiło co niektórzy piszecie. Uważacie sie za znawców f1 i twierdzicie że "kubicomaniści" sie nie powinni odzywać bo sie nie znają.
Tylko spójżcie na to z innej strony. Równie dobrze mógłby zajżeć na to forum ktoś kto o wiele bardziej związany z f1 niż wy i powiedzieć to samo o was. Tymbardziej że prawdopodobnie większość z was nawet nie była na wyścigu f1 i całą wiedza o f1 to tylko sucha wyczytana teoria i symulatory komputerowe.
Dlatego uważam że nie ma co się wymądrzać i uważaj za mądrzejszych od innych bo zawsze znajdzie sie ktoś kto zna się lepiej na rzeczy od nas :)

Kubicomania czyli zarabianie kasy na jego sukcesie to faktycznie jest zle ale czy kibicowanie kubicy i szaleństwo za f1 spowodowane jego sukcesami to coś złego??

O to moje skromne zdanie na temat tego wątku :)

Dajmy się cieszyć innym osobom z sukcesów polaka , czym więcej osób interesuje sie f1 tym lepiej.
kszymon
 

Postprzez mkpol Wt sie 08, 2006 16:45  

Witaj kszymon, zapraszam do wątku nowi użytkownicy.

Co do twojego postu, to powiem tylko tyle. Jeśli ktoś nie ma pojęcia to nie powinien się wypowiadać w jakiejkolwiek dziedzinie, nie tylko F1. Wystarczy że wejdzę na forum lub jeszcze lepiej do serwisu i moze w kilka godzin przyswoić sporo wartościowej wiedzy.

pozzdrawiam
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Krzyżu Wt sie 08, 2006 16:55  

Muszę przyznać, że już po tych 3 dniach , że działa mi to coraz bardziej na nerwy. Interesuję się F1 od 2000 roku (mam niewiele bo 17) więc logicznie patrząc 1/3 życia a teraz wciąż muszę się kłocić z kubicomaniakami (ogólnie ) na tematy związane z F1... Nagle każdy przez 3 dni stał się ekspertem od F1. W moim otoczeniu praktycznie nikt sie nie interesował F1 teraz pewnie prawie każdy będzie, nienawidzę być taki jak każdy :evil: Mam nadzieję, że nie rozrośnie się to do takiego wydarzenia jakim był Małysz a zostanie wielkim ale mniej znanym sukcesem jak np Korzeniowski, Kusznierewicz...
Krzyżu
 

Postprzez SPIDER Wt sie 08, 2006 17:22  

Krzyżu, nie martw się. Mam tak samo.
Wiek też ten sam :-D .

Szczerze powiem, że "Kubicomania" zaczyna mi pomału działać na nerwach. Wszyscy wokół mnie tylko, Robert i Robert. Tylo oni nie mają zielonego pojęcia czym jest F1...
:shock:
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez McLuke Wt sie 08, 2006 17:29  

SPIDER napisał(a):Szczerze powiem, że "Kubicomania" zaczyna mi pomału działać na nerwach


Spider nie tylko tobie kubicomania działa na nerwy. Najgorsze w tym wszystkim jest ta nieznajomość F1...
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez im9ulse Wt sie 08, 2006 17:36  

Jak kilka dni temu zrobilem sobie sygnaturke "anty kubicomanii" myslalem ze nie kazdy zalapie i dostanie bana...ale nie minelo wiele czasu,a juz masowo zaczely sie pojawiac sygnaturki o podobniej tresci :-D zaloze sie ze media dalej beda pompowac balon "kubicomanii" i pod koniec sezonu ten temat bedzie najpopularniejszy,rozpocznie sie konflikt kibicow "z ery przed Kubica" z kibicami "ery kubicomanii" :) niestety taka kolej rzeczy ze wsrod wielu nowych laknacych zetelnej wiedzy o F1 ,pojawi sie tez masa "onetowcow-faktowcow kubicomaniakow" :x
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez mkpol Wt sie 08, 2006 17:37  

Jestescie Panie i Panowie trochę przewrażliwieni. Wydawałoby się, ze każdy z was jak jeden mąż jest super znawcą F1.

Oj nieładnie, nieładnie !
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez SPIDER Wt sie 08, 2006 17:51  

mkpol, może nie przewrażliwieni, tylko cały czas wokół mnie np. słychać widziałeś wyścig, widziałeś? To się robi naprawdę uciążliwe i myślę, że Tobie też to zacznie niebawem doskwierać.

Ja już myślę, jak to będzie gdy wejdę do klasy 1 września. Pewnie się na mnie rzucą z pytaniemi, co to jest to, a co tamto. Ja nie chcę takiego czegoś...
:shock:
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Kubuś Fatalista Wt sie 08, 2006 17:59  

Zemnie wszyscy się smiali. Co ty widzisz w tej F1? Same nudy. Wszyscy mogą jak oni śmigać. Mojego brata polonez szybciej jeździ. A teraz to oni są fanami F1. I znawcami.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez im9ulse Wt sie 08, 2006 18:03  

to jeszcze nic, "najfajniej" bedzie jak zobaczymy "Kubico reklamy" w TV i na bilbordach :-D mama nadzieje ze Robert na to nie pojdzie i nie bedzie sie "usmiechal do worka cementu" :shock:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez mkpol Wt sie 08, 2006 18:04  

Prawdę mówiąc, to o czym piszesz SPIDER nie ma nic wspolnego z kubicomania, to zupelnie normalne zainteresowanie czyms nowym. Bardziej martwić się należy źródłami tej wiedzy, a przedewszystkim mechanizmem podsycania tego zainteresowania.

Czy zacznie mi to doskwierać? Możliwe, ale na razie sprawia mi przyjemnośc, gdy ktoś ze znajomych opowiada naprzykład swoje wrażenia z wyścigu, a że robi to niefachowo? No to co?

Podtrzymuję, że kubicomania skończy zanim na dobre zacznie. Niemożność oglądania wyścigów na zywo + 22 samców jeżdżących przez ok 1,5 godziny w kółko, ferrari wygrywający wyścig za wyścigiem. To się szybko ludziom znudzi.

Druga sprawa to niemożność zarobienia na F1 w polsce. FIA nie pozwoli na takie klocki możecie byćpewni. Oni są jeszcze bardziej pazerni niż ci o których wiem że są pazerni ale nie poruszamy tu tematów politycznych :-)

I znowu pozostaną prawdziwi kibice + może ostanie się jakaś mała superata z nowych

Czego sobie i wam życzę
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Kubuś Fatalista Wt sie 08, 2006 18:05  

Może w jakiś reklamach BMW w polsce go zobaczymy.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez mkpol Wt sie 08, 2006 18:07  

Kubuś Fatalista napisał(a):Może w jakiś reklamach BMW w polsce go zobaczymy.


Już był rekalmować jakis wozek BMW. W rekalamach tivi raczej niepredko, gdyz BMW ma kampanie ogolnoswiatowa i nie beda jej zmieniac ze wzgledu na mikry rynek polski.
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Mabden Wt sie 08, 2006 18:32  

kszymon napisał(a):prawdopodobnie większość z was nawet nie była na wyścigu f1 i całą wiedza o f1 to tylko sucha wyczytana teoria i symulatory komputerowe.

Ciekawy argument. Zasponsoruj mi wyjazd na GP to z chęcią pojadę.
Mabden
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości