O Robercie Kubicy w mediach

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream Pn sie 07, 2006 12:07  

Arczyn napisał(a):Już przy skokach Szaran rzucał fachowe określenia typu "ten przyruch rękami na progu daje mu dobry tajming"

A ilu było Fajterów...

Wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim, że teraz wymadrzć się będą ludzie którzy jeszcze niedawno śmiali sie ze mnie jak im mówiłem jaki sport jest u mnie numero uno. Puszczali oczywiście teksty w stylu "beznadzieja, oni tylko tak w kółko jeżdżą i czym tu sie podniecać".
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez SPIDER Pn sie 07, 2006 12:41  

Dzisiaj przy obiedzie dziadek satarał się mi wytłumaczyć, że Robertowi sprawdzili bolid... specjalnie :eek:.
Nie chciał dać sobie wmówić, że 2kg to bardzo dużo. Tymczasem cały czas jest zdania, że na Roberta się uwzięli.
:?
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez sadektom Pn sie 07, 2006 13:00  

Spider to normalka, ile ja mam tlumaczen i prostowan w pracy odnosnie F1 i Roberta to nie zlicze ale chyba dam sobie spokoj. Nie mam juz czasami nerwow... to juz jest jak plaga. Kazdy nagle sie "zna" na F1.

Dzis np. dowiedzialem sie ze bolid F1 jedzie gora 200 km/h, spala conajmniej 200l na setke. a PS sa zupelnie niepotrzebne bo przy takiej mocy i technolgi nie trzeba zmieniac opon itd itd...
Avatar użytkownika
sadektom
 
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 10:58
Lokalizacja: Kolno woj. podlaskie
GG: 1067561

Postprzez SieneK Pn sie 07, 2006 13:25  

sadektom napisał(a):Spider to normalka, ile ja mam tlumaczen i prostowan w pracy odnosnie F1 i Roberta to nie zlicze ale chyba dam sobie spokoj. Nie mam juz czasami nerwow... to juz jest jak plaga. Kazdy nagle sie "zna" na F1.

Dzis np. dowiedzialem sie ze bolid F1 jedzie gora 200 km/h, spala conajmniej 200l na setke. a PS sa zupelnie niepotrzebne bo przy takiej mocy i technolgi nie trzeba zmieniac opon itd itd...


no tych znawców od kilku dni mamy o wiele więcej :D
Uno Klub Polska
http://fiatuno.pl
mijania przez cały rok
Avatar użytkownika
SieneK
 
Dołączył(a): N gru 04, 2005 6:48
Lokalizacja: WWrembertówA

Postprzez PiotrGT Pn sie 07, 2006 14:27  

slipstream napisał(a):Wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim, że teraz wymadrzć się będą ludzie którzy jeszcze niedawno śmiali sie ze mnie jak im mówiłem jaki sport jest u mnie numero uno. Puszczali oczywiście teksty w stylu "beznadzieja, oni tylko tak w kółko jeżdżą i czym tu sie podniecać".


W 100% popieram :spoko: , wszysc w moim otoczeniu mówią mi to samo, że "to nudne, bo oni jeżdzą w kółko i czym tu sie podnicać". A nuż się obejrzę a tu oni będą gadać o F1 lepiej niż My (forumowicze) wszyscy razem wzięci :evil:
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez SPIDER Pn sie 07, 2006 14:43  

piotrgt napisał(a):A nuż się obejrzę a tu oni będą gadać o F1 lepiej niż My (forumowicze) wszyscy razem wzięci

Będą gadać, ale tylko tak od rzeczy. Ja znam takie uczucie jak mnie uczą w mojej klasie co to jest F1.
Pamiętam jak przed GP Chin 2005 (co miał Robert jechać) się kłóciłem z jednym delikwentem kto podał informację, że nie wystartuje bo nie otrzyma superlicencji. Takich ludzi, który tak mówią, to najlepiej unicestwić na początku.
:evil:
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Damos Pn sie 07, 2006 15:31  

SPIDER napisał(a):Takich ludzi [...] najlepiej unicestwić na początku
Koledzy ! (koleżanek w tym wątku nie widzę) Po co tyle agresji i jadu wobec nieświadomych ludzi... :) Nie każdy może poświęcać tyle czasu F1, co my. Nie każdy jest w stanie przyjąć na tyle dużo wiedzy technicznej, aby świadomie oglądać F1 i być w stanie rzeczowo komentować. Nie zawłaszczajmy sobie ani Kubicy ani F1 - niech inni też się cieszą - na swój sposób. Niech opowiadają swoje "mądrości" a my uśmiechnijmy się wiedząc, jakie błędy popełniają i jaką niewiedzą się popisują. Może takiej samej wyrozumiałości doświadczymy od dużo bardziej obeznanych z tematem fachowców/mechników/kierowców ? :-D
Każdy z nas kiedyś nic nie wiedział - to nie powód do wstydu. Tym, którzy sobie nie radzą trzeba pomagać a nie śmiać się z nich... Każdy ma jakieś słabe strony - jeden nie może chodzić, inny nie ma rąk, jeszcze inny jest świetnym metematykiem, ale nie ma pojęcia o F1 - czy to powód do wyłączenia ich ze społeczeństwa? Każdemu człowiekowi należy się szacunek, bez względu na to, jak bardzo "lepsi" czujemy się od niego. Pozwólmy wszystkim - bez wyjątku - cieszyć się razem z nami !
Pokażmy więcej "pozytywnej" postawy i wyrozumiałości jak przystało na bądź co badź "elitarne" grono.

Nie traktujecie tego, jak pretensji do SPIDER'a !! To tak apropos całego wątku.
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez dex Pn sie 07, 2006 19:34  

Damos napisał(a):Nie każdy może poświęcać tyle czasu F1, co my

zgadzam sie , ale to po co zabierają głos , i sie kłócą ??
Damos napisał(a):Każdy z nas kiedyś nic nie wiedział - to nie powód do wstydu

oczywiście , trzeba ich wysłuchać , ale niektórzy są uparci i dalej wieżą w swoje dyrdymały , a czasami trzeba ustąpić jak ktoś sie zna lepiej , chodzi o każdą kwestie , nie tylko F1 .


Damos napisał(a):jeden nie może chodzić, inny nie ma rąk, jeszcze inny jest świetnym metematykiem, ale nie ma pojęcia o F1 - czy to powód do wyłączenia ich ze społeczeństwa

oczywiście masz racje , każdy jest w czymś dobry , tylko są ludzie którzy są skłonni do kompromisów , jak np. matematyk powie no trudno znasz sie mniej na macie jak ja , zrozumie to , jak ja zrozumie że zna sie mniej na F1 , ale są tacy co postradali zmysły i na wszystkim sie znają najlepiej , nie dają sie nic powiedzieć .


Damos napisał(a):elitarne" grono

to grono to dla mnie tylko Ci co zostaną np. z Kubicą , nawet jak będzie zle jezdził , będą z nim , a nie odwrócą sie od niego , fani williamsa którzy wieża że bedzie lepiej , fani maka ktorzy mimo licznych awari dalej widzą tylko mclarena , fani hondy którzy tak bardzo czekali przez wiele lat na zwyćięstwo , i wiele wiele innych przypadków , to jest dla mnie elita :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez gregoff Pn sie 07, 2006 20:24  

Damos wyjął mi to z ust. Kubicomania jest zła Kibicowanie Kubicy jest dobre i odzielmy te dwa pojęcia.

Kubicomania to ryk, szał i totalny brak zrozumienia reguł F1

Kibicowanie Kubicy to poznanie F1 od środka, chęc dowiedzenia się czegoś o nim i o tym sporcie a nie tylko dzika nagonka na wynik.

Z tym pierwszym się nigdy nie pogodzę to drugie witam z otwartymi ramionami.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez im9ulse Pn sie 07, 2006 20:53  

Gregoff co racja to racja...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Mariusz Pn sie 07, 2006 21:33  

Damos zgadzam się z Tobą. Nie od razu Rzym zbudowano...

Poza tym: miło widzieć ponownie Twoje posty na forum.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez mkpol Pn sie 07, 2006 21:42  

A ja napiszę, może nieco przewrotnie, że Kubicomania nam nie grozi a to z tego prostego powodu, że to nie jest sport nazwijmy to masowy. A to z kolei powoduje, że nie bardzo jest się jak podczepić. Zwróćcie uwagę, że wszelkie manie są wywoływane przez massmedia, a te zarabiają na reklamach sponsorach itp bzdetach. Na F1 w polsce się nie da zarobic bo to nie ta liga. nikt nie bedzie chcial rozmawiac z naszymi firemkami o reklamach sponsorowaniu itp.

Badziewna firma SAP, ktora robi za kosmiczne pieniadze badziewne systemy bazodanowe itp wydala jak pamietam 20 mln usd na swoja reklame na jakims jachcie ktory bral udzial w pucharze ameryki.

W f1 mowimy o jeszcze wiekszych kwotach wiec z czym do ludzi.

A skoro nie da sie zarobic to ........ no wlasnie :-)
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez gregoff Pn sie 07, 2006 22:37  

Jak to się nie da :?: Polak potrafi aż się zdziwisz :) Zwycięzców kochają wszyscy i zawsze coś się z nich da wycisnąć więc sądzę, że będzie duże zainteresowanie.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez im9ulse Wt sie 08, 2006 1:02  

mkpol napisał(a):że Kubicomania nam nie grozi a to z tego prostego powodu, że to nie jest sport nazwijmy to masowy

absolutnie sie z Toba niezgadzam !!! massmedia potrafia uczynic sport narodowy,nawet z zawodow strzelania pistoletami na kasztany. "kubicomania" nam nie gozi ,on juz nastała !!! wystarczylo dzis wlaczyc tv (obojetnie jaki program) i obejrzec dzisiejsze gazety...media przekrzykuja sie w informacjach o F1 (w wiekszosci bzdury) - i co najgorsze wazne informacje mieszaja sie z bełkotem...bo dla przecietnego "Kowalskiego" sprawa wyglada tak :
pojawil sie znikad jakis chlopak,zastapil jakiegos Żaka(niby mistrza?) i w debiucie spokojnie pokonal Alonso i Schumachera...po czym go chamy z FIA zdyskwalifikowaly.Ale w nastepnym wyscigu napewno! bedzie podium a mozliwe ze zwyciestwo.Ot i taki mamy obraz sytuacji nakreslony przez brukowce i pseudo serwiwsy informacyjne (vide TVN i szukanie na sile "nastepcow Kubicy" albo cytat z wiadomosci tvn24 "narazie mamy Kubice a on jest na torze najszybszy").


"dzika kubicomania" zacznie sie w marcu 2007 - wtedy bedzie sajgon :dusi: spopularyzowanie sportu niesie za soba to ze ów sport trafi niemal pod kazda strzeche - a wtedy wyjda "uber pseudo znaffcy" i nastapi armageddon glupoty...

Troche oczywiscie przekolorowalem,ale juz raz to przetrawilem "malyszomanie" (ktora swego czasu mnie totalnie żenowala)...i nie chcialbym powtorki :shock:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez gregoff Wt sie 08, 2006 9:13  

Zainteresowanie F1 nie będzie złe, trzeba jedynie odsiać kibiców od maniaków jak już zaznaczyłęm wcześniej.

Media mają to do siebie, że są nastawione na sensacje póki informują w miarę rzetelnie o F1 nie będzie żle.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron