O Robercie Kubicy w mediach

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez zobq Pt gru 15, 2017 15:54  Re: O Robercie Kubicy w mediach

Źródło jest nowe, a to już jakaś wartość dodana. Pytanie na jakiej podstawie Massa tak twierdzi.
zobq
 
Dołączył(a): Śr wrz 06, 2017 17:31

Postprzez bartoszcze Pt gru 15, 2017 15:57  Re: O Robercie Kubicy w mediach

Felipe twierdzi, że w Brazylii Bravi uzgodnił i podpisał, a Kubica miał podobno podpisać w Abu Zabi.
Brak informacji kiedy zespół miał podpisać.

http://grandepremio.uol.com.br/f1/notic ... o-dinheiro
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez maciotacio Pt gru 15, 2017 15:59  Re: O Robercie Kubicy w mediach

W skrócie Massa słyszał, że Kubica podpisał kontrakt po testach w Abu Dhabi, ale sam jest całkiem pewny, że Kubica nie podpisał :twisted: Sirotkin pojawił się na radarze dosyć późno - już po ogłoszeniu drugiego końca kariery Massy. Felipe przekonuję, że wybór Kubicy był podyktowany tylko i wyłącznie pieniędzmi. :???: Lecz jak widać pojawienie się Rosjanina podbiło stawkę i na stole są jeszcze większe pieniądze - czyli to co już wiemy.
Avatar użytkownika
maciotacio
 
Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 12:20

Postprzez gregoff Pt gru 15, 2017 16:01  Re: O Robercie Kubicy w mediach

A co ma mówić Massa, że go bardziej utalentowany kierowca wyrzucił z F1:) Jest bardzo ambitnym kierowcą, wicemistrzem świata. Jego strategia od początku opierała się na pomniejszaniu potencjału kolejnego kierowcy.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez kermit01 Pt gru 15, 2017 16:03  Re: O Robercie Kubicy w mediach

A co u rosberga tak w ogóle? Nic nie pisał dawno
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez zobq Pt gru 15, 2017 16:04  Re: O Robercie Kubicy w mediach

Z drugiej strony z jakiegoś powodu RK musiał zebrać kasę od sponsorów jeszcze przed Sirotkinem.
zobq
 
Dołączył(a): Śr wrz 06, 2017 17:31

Postprzez Damos Pt gru 15, 2017 16:13  Re: O Robercie Kubicy w mediach

zobq napisał(a):Z drugiej strony z jakiegoś powodu RK musiał zebrać kasę od sponsorów jeszcze przed Sirotkinem.

Z tego powodu, że kasa na pensje dla Massy (dostarczona przez Mercedesa w zamian za Bottasa) już się skończyła. Z tego powodu Massa nie był już tak ważny (nie dostarczał kasy) i szukali środków w innych miejscach.
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zobq Pt gru 15, 2017 16:15  Re: O Robercie Kubicy w mediach

Oczywiście rozumiem. Więc wybrali Kubicę zamiast Massy z powodów finansowych. Więc Massa ma jednak trochę racji z tym, że wybór był ze względów finansowych ;)
zobq
 
Dołączył(a): Śr wrz 06, 2017 17:31

Postprzez patgaw Pt gru 15, 2017 16:16  Re: O Robercie Kubicy w mediach

To niezle jajca. Czyli wchodzi ze te wszystkie zrodla ktore mowily o kontracie Kubicy nie klamaly. Swoja droga przykry losu zart i skandaliczne zachowanie Williamsa ze zerwali dopiero co podpisany kontrakt. Szkoda mi Roberta.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez slipstream Pt gru 15, 2017 16:20  Re: O Robercie Kubicy w mediach

No, nie można zerwać czegoś czego nie podpisano. Ale nawet, kiedy umowa jest już ustalona i jedna strona złożyła swój podpis, przeciąganie przez drugą stronę tematu, a ostatecznie nawet nie podpisanie jest zwyczajnie najdelikatniej mówiąc nieeleganckie. Ale kto tam się w światku F1 elegancją przejmuje... Na pewno raczej nie Williams. Ja wiem że ostatni film dokumentalny o Franku "ocieplił" wizerunek Williamsa, ale wciąż jest to ekipa o której jej byli zawodnicy raczej nie wyrażają się w superlatywach. Toteż takie postepowanie Williamsa za nic mnie nie dziwi.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Michal2_F1 Pt gru 15, 2017 16:27  Re: O Robercie Kubicy w mediach

My nie wiemy tak naprawdę co się dzieje, bo codziennie otrzymujemy różne informacje. Rosyjska agencja podawała, że dzisiaj ma nastąpić ogłoszenie Sirotkina. Trzeba czekać na oficjalne wieści, a nie traktować każdego newsa jak wyrocznię, popadając ze skrajności w skrajność.

slipstream napisał(a):Ja wiem że ostatni film dokumentalny o Franku "ocieplił" wizerunek Williamsa, ale wciąż jest to ekipa o której jej byli zawodnicy raczej nie wyrażają się w superlatywach. Toteż takie postepowanie Williamsa za nic mnie nie dziwi.

Webber jasno się o nich wyraził, mówiąc, że nie zna nikogo kto mile wspomina atmosferę w tym zespole.
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez Damos Pt gru 15, 2017 16:31  Re: O Robercie Kubicy w mediach

patgaw napisał(a):skandaliczne zachowanie Williamsa ze zerwali dopiero co podpisany kontrakt. Szkoda mi Roberta.
Jeśli oni nie podpisali - to nie mogli zerwać. Informacje były o tym, że to Kubica podpisał (lub jego manager).
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mago Pt gru 15, 2017 16:35  Re: O Robercie Kubicy w mediach

Prawnie wszystko ok, ale etycznie i moralnie jakiś taki... kwas... :shock:
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez maciotacio Pt gru 15, 2017 16:38  Re: O Robercie Kubicy w mediach

No to sobie poczekamy do stycznia... :D
Williams will wait until January to make announcement on the identity of Lance Stroll's team-mate for the 2018 Formula 1 season, Autosport has learned.
https://www.autosport.com/f1/news/133570/williams-driver-announcement-set-for-january

I jeszcze to: Kubica was the frontrunner, but Sirotkin's performance compared favourably to the 2008 Canadian Grand Prix winner's when they both drove in the Abu Dhabi Pirelli test.
Williams has insisted throughout the process that its decision on the driver to partner Stroll will be based purely on performance.



Tja, jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
Raczej trzeba to czytać, my sobie poczekamy nich dwie strony dalej się licytują :-D
Nie zdziwię się jak będziemy mieli sytuację podobną do tej z Buttonem i Junqueira w 2000 roku i kierowcę poznamy dopiero na prezentacji zespołu
Ostatnio edytowano Pt gru 15, 2017 16:49 przez maciotacio, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
maciotacio
 
Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 12:20

Postprzez kermit01 Pt gru 15, 2017 16:45  Re: O Robercie Kubicy w mediach

Pewnie dopinają z wladymirem, w jaki sposób puścić przelew zeby nie budził podjerzeń.
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości