Robert Kubica w Williams F1 Team

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Gie Pt sty 19, 2018 19:43  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Kubica może nabijać sobie kilometry w FW37. Pomiędzy samochodami z sezonu 2014 a 2015 były jakieś istotne różnice?
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez Damos Pt sty 19, 2018 20:09  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

cravenciak napisał(a):Najlepsze jest to, że na każdym GP, na którym RK się pojawi, to on będzie gwiazdą w padoku, a nie etatowi kierowcy
To fakt. Własnie się zastanawiam, czy jeszcze kiedyś był taki przypadek - żeby kierowca testowy wzbudzał większe zainteresowanie mediów i fanów niż obaj kierowcy etatowi razem wzięci...?
Dawno temu w Sauberze był jakiś testowy, który "wygrywał" wszystkie treningi... jednak wtedy brał udział we wszystkich piątkowych sesjach treningowych :(
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mariusz Pn sty 22, 2018 18:55  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Medialnie Kubica ma obecnie znacznie większą wartość niż Stroll i Sirotkin. Jeżeli dobrze wykorzysta obecną sytuację będzie mógł to odpowiednio zmonetyzować. Wszyscy tu zdajemy sobie sprawę z tego, że nie trafił ponownie do F1 ze względu na chęć zarobienia pieniędzy tylko dla rywalizacji, jednakże trzeba korzystać z okazji. Rosberg sporo o tym wie, współpracował jeżdżąc w Williamsie z różnymi firmami.

Intryguje mnie jedna rzecz: jak można się podniecać jakimś onboardem, który nie wiadomo czy kiedykolwiek powstanie. To tak, jakbyśmy się cieszyli z oczekiwania na prezent od Świętego Mikołaja i patrzyli w komin, przez który ma on wejść. Dziecinne to jest.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez tuba Pn sty 22, 2018 19:08  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Mariusz napisał(a):Intryguje mnie jedna rzecz: jak można się podniecać jakimś onboardem, który nie wiadomo czy kiedykolwiek powstanie. To tak, jakbyśmy się cieszyli z oczekiwania na prezent od Świętego Mikołaja i patrzyli w komin, przez który ma on wejść. Dziecinne to jest.

Naprawdę to aż takie dziwne, że są ludzie dla których będzie to coś specjalnego zobaczyć po 7 latach onboard z Kubicą? Fakt nie każdy musi się tym "podniecać" ale wielu pewnie się lekko uśmiechnie i może wzruszy. Taka ludzka natura. Wydaje mi się, że ie ma tu czego nie rozumieć.
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez rno2 Pn sty 22, 2018 20:52  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

@Mariusz
Taki onboard zobaczymy już podczas pierwszej FP1,w której wystąpi Robert.
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez cwiek Pn sty 22, 2018 21:02  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

tuba napisał(a):
Mariusz napisał(a):Intryguje mnie jedna rzecz: jak można się podniecać jakimś onboardem, który nie wiadomo czy kiedykolwiek powstanie. To tak, jakbyśmy się cieszyli z oczekiwania na prezent od Świętego Mikołaja i patrzyli w komin, przez który ma on wejść. Dziecinne to jest.

Naprawdę to aż takie dziwne, że są ludzie dla których będzie to coś specjalnego zobaczyć po 7 latach onboard z Kubicą? Fakt nie każdy musi się tym "podniecać" ale wielu pewnie się lekko uśmiechnie i może wzruszy. Taka ludzka natura. Wydaje mi się, że ie ma tu czego nie rozumieć.


Dokładnie. Miło będzie znowu spojrzeć na upływający czas przy kwadraciku KUB. To nie jest kwestia jakiegoś podniecenia czy czegoś takiego. Po prostu taki powrót do przeszłości :)
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Mariusz Pn sty 22, 2018 23:09  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Rozumiem emocje związane z pojawieniem się Kubicy na treningu przed Grand Prix czy na testach. I podzielam je. Ale dopiero jeśli to już nastąpi. Czy to za miesiąc, czy za kwartał, czy za pół roku. Będzie to na pewno miłe uczucie, wzruszające.

Nie rozumiem, czemu już teraz się ludzie ekscytują czymś w rodzaju onboardu z udziałem Kubicy i snują wyobrażenia z tym związane produkując kolejne posty na publicznym forum.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Pauree Wt sty 23, 2018 0:04  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

A mi to się wydaje... że niektórzy czekają na onboard tylko z jednego powodu - żeby zobaczyć, jak Robert operuje TĄ ręką... Wielu chce po prostu zobaczyć Nasha w bolidzie, ale część to hieny, które obejrzą to tylko po to, żeby móc potem piać, jak to jedną ręką Kubica bolid prowadzi...
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Europejczyk Wt sty 23, 2018 8:36  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Przecież nie prowadzi jedną ręką...
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Piotrek Wt sty 23, 2018 10:19  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Mariusz napisał(a):Nie rozumiem, czemu już teraz się ludzie ekscytują czymś w rodzaju onboardu z udziałem Kubicy i snują wyobrażenia z tym związane produkując kolejne posty na publicznym forum.

To w takim razie czym mamy się ekscytować? Interesujemy się F1, a chyba samym sednem jest oglądanie kierowców w akcji. Do tego dochodzi to, że Robert miał swój styl jazdy, który przez wielu uważany był za jeden z najlepszych.

Po prostu chcemy to zobaczyć, jak ten człowiek ujarzmia tę bestię po tym wszystkim, co przeszedł. Taki powrót do przeszłości z odrobiną innych smaczków. Coś niesamowitego.
Piotrek
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 12:31

Postprzez Gie Śr sty 24, 2018 15:23  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Tydzień temu podwozili Kubicę do Williamsa czy jak to rozumieć?
https://www.instagram.com/p/BeBaFvqAgxk/
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez bartoszcze Śr sty 24, 2018 16:12  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Nie, to gostek pracujący w firmie odwiedzał siedzibę Williamsa i przy tej okazji wyraził swoje #SupportKubica.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez bartoszcze N lut 25, 2018 16:48  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Onboard RK z Aragon:
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez tuba N lut 25, 2018 17:43  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Z ciekawostek to zauważyłem, że nie ma "szkła" w lusterkach. W sumie nie są potrzebne dzisiaj no ale dosyć dziwnie to wygląda :-)
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez cravenciak Pn lut 26, 2018 19:46  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

https://www.przegladsportowy.pl/motospo ... -1/kvchvgv

To są odpowiedzi kierowcy Formuły 1. On już wie, że wrócił :)
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości