Robert Kubica w Williams F1 Team

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez kubas33 Wt paź 15, 2019 15:08  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Nie oficjalne stanowisko było takie że różnice nie mają nic wspólnego z jazdą Roberta - przytaczalem wcześniej tą wypowiedź i skoro nie potrafisz lub nie chcesz jej zrozumieć/przyjąć do wiadomości to nie ma sensu jej powtarzać
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez bartoszcze Wt paź 15, 2019 15:11  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

OK, bardzo proszę wskaż mi nagłówek "oficjalne stanowisko zespołu".
Oraz wyjaśnij czym się różni od merytorycznej wypowiedzi na ten temat głównego inżyniera wyścigowego, czyli zasadniczo osoby najlepiej poinformowanej w kwestiach samochód&kierowca.

Uzupełniająco: poproszę też o oficjalne stanowisko zespołu w sprawie skrzydła na 2020 i oficjalne potwierdzenie ustalenia że będzie używane w kwalifikacjach/wyścigu na Suzuce.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez kubas33 Wt paź 15, 2019 15:21  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Skoro wg Ciebie stanowisko szefowej zespołu nie jest oficjalne - nie reprezentuje zespołu w mediach a wg Ciebie nie jest też odpowiedzialna za pracę jej pracowników to powiedz mi po co ona tam jest?
Dopiero co mówiłeś że inżynier nie jest osobą decyzyjna i priorytetem jest szefostwo (Claire) a teraz stawiasz wyżej w hierarchii jego wypowiedź?
Skoro liczy się słowo szefowej to liczy się wszędzie zarówno jeśli chodzi o decyzję odnośnie używania skrzydła jak i stanowiska w sprawie różnicy między kierowcami a nie tylko tam gdzie jest to bardziej pasujące do Twojego światopoglądu.
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez slipstream Wt paź 15, 2019 15:29  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

No i dochodzimy do mistrzowskiego finału wywodów, w którym Slipstream zaprzecza sam sobie.

Jakbyś się może skupił na treści, a nie na mnie i ładnych kolorach, to byś może zrozumiał tę zabawną ironię sytuacji. Kubica mówił nam to wszystko od dawna, ale jak sam przyznał zrozumiał to wszystko dopiero w niedzielę i przejrzał na oczy. To znaczy ze wcześniej nie rozumiał co do nas mówi czy jak?
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez kubas33 Wt paź 15, 2019 15:32  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

A skąd wiesz o czym myślał mówiąc że przejrzał na oczy? Możesz przytoczyć gdzie to wyjaśnia bo nie mogę znaleźć takiej wypowiedzi
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez Kazik Wt paź 15, 2019 16:34  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

kubas33 napisał(a):A skąd wiesz o czym myślał mówiąc że przejrzał na oczy? Możesz przytoczyć gdzie to wyjaśnia bo nie mogę znaleźć takiej wypowiedzi

Ale dlaczego Ty oczekujesz odpowiedzi na pytanie: co myślał RK mówiąc to np.
https://f1wm.pl/news/46257
No powiedział, że przejrzał na oczy (w Japonii akurat) ale nie wyjaśniał tego. Bo nigdy nie wyjaśnia. :wink:
To raczej Ty zapytaj teraz RK na jakiej zasadzie przejrzał na oczy. Z całym szacunkiem ale jego wywiady były i są dość...pokrętne i takie, że nakazywanie mi czytania między wierszami tego co on mówi jest niestety dość słabiące. Wiem, że w F1 nie wszystko da się powiedzieć wprost ale proszę...bez przesady.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez kemot Wt paź 15, 2019 16:38  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Przeczytałem 3 ostatnie strony i przypomina mi się fragment z kultowego film Dzień Świra, kilkanaście lat, a wiecznie żywy:

https://www.youtube.com/watch?v=SnkZGN_xIVs

Teraz tak na serio - ogarnijcie się, bo nie ma 100% dowodów na to, że to była decyzja Claire (mógł to być równie dobrze Patryk Głowa) oraz nie ma 100% dowodów, że Kubica jest po prostu lamą i nie daje sobie rady, bo bolidy są takie same.

Nie udzielam się jakoś często na tym forum, ale czasami poświęcę trochę więcej czasu na poczytanie, w nadziei, że będą to jakieś sensowne wypowiedzi.

Z całym szacunkiem, ale Maraz to się w grobie przewraca, jak to czyta :(
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez bartoszcze Wt paź 15, 2019 16:39  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

kubas33 napisał(a):Skoro wg Ciebie stanowisko szefowej zespołu nie jest oficjalne

Nie uciekaj od odpowiedzi. Czekam na wskazanie oficjalnego stanowiska zespołu.
Dopiero co mówiłeś że inżynier nie jest osobą decyzyjna

Byłoby dobrze jakbyś nie tylko nie przekręcał, ale też rozumiał. Każdy ma swoje kompetencje. Inżynier np. w kwestiach technicznych.
Oraz: gdzie jest oficjalne stanowisko zespołu w sprawie "ustaleń co do skrzydła"?
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez kubas33 Wt paź 15, 2019 16:42  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Slipstream twierdzi że Robert mówił nam o "tym" od dawna i śmieję się że teraz mówi że przejrzał na oczy więc rozumiem że wie co Robert mial na myśli skoro twierdzi że mówił o tym od dawna
@bartoszcze nie uciekam od odpowiedzi
Przedstawiłem stanowisko szefowej zespołu i uważam to za oficjalne stanowisko (głównego przedstawiciela) zespołu.

Natomiast Ty teraz próbujesz uciec od tematu na temat skrzydła na 2020
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez bartoszcze Wt paź 15, 2019 16:53  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

kubas33 napisał(a): uważam to za oficjalne stanowisko zespołu.
No tak, Ty uważasz. To faktycznie argument.
Natomiast Ty teraz próbujesz uciec od tematu na temat skrzydła na 2020
Nudzi mnie regularne wytykanie Ci mijania się z prawdą - tyle co przywróciłem dyskusję do tego tematu, bo odjechałeś w odległe regiony Ogólnej Odpowiedzialności Szefowej Za Coś. Na dodatek nie odpowiedziałeś na pytanie gdzie jest oficjalne stanowisko zespołu na temat ustaleń co do tego skrzydła.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez kubas33 Wt paź 15, 2019 17:01  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

Czyli stanowisko inżyniera jest stanowiskiem zespołu ale stanowisko szefa zespołu już nie jest stanowiskiem zespołu? :wink:

Oficjalnie kończę dyskusje z Tobą oraz paroma innymi użytkownikami bo do niczego ona nie prowadzi. Ani ja ani Ty nie ustapimy i będziemy się tylko bezsensownie przerzucac.
I żeby nie było: Nie, nie skończyły mi się argumenty i nie, nie zgadzam się z Twoimi.


Bez odbioru.
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez bartoszcze Wt paź 15, 2019 17:08  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

kubas33 napisał(a):Czyli stanowisko inżyniera jest stanowiskiem zespołu ale stanowisko szefa zespołu już nie jest stanowiskiem zespołu?

To Ty powiedziałeś, gdyż to Ty wprowadziłeś pojęcie "oficjalnego stanowiska zespołu", którym dziwnym zrządzeniem losu jest tylko ta wypowiedź w wywiadzie, która pasuje Ci do narracji, natomiast wypowiedzi w innych wywiadach ani oświadczenia prasowe - już nie :)
Ale faktycznie - jak masz zastępować próby argumentów zwykłą nieprawdą, to lepiej daj sobie spokój.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Kazik Wt paź 15, 2019 19:22  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

https://www.youtube.com/watch?v=0V58SGGRouI
Nie zawsze słucham starego Borowczyka po wyścigach ale...polecam mimo wszystko bardziej zrównoważone opinie n.t. Williamsa i RK. :dobrze:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez tomek evo Wt paź 15, 2019 22:02  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

slipstream napisał(a):
No i dochodzimy do mistrzowskiego finału wywodów, w którym Slipstream zaprzecza sam sobie.

Jakbyś się może skupił na treści, a nie na mnie i ładnych kolorach, to byś może zrozumiał tę zabawną ironię sytuacji. Kubica mówił nam to wszystko od dawna, ale jak sam przyznał zrozumiał to wszystko dopiero w niedzielę i przejrzał na oczy. To znaczy ze wcześniej nie rozumiał co do nas mówi czy jak?


To znaczy, ze Ty niestety słabo znasz Roberta i na podstawie jego wypowiedzi coś sobie dopowiadasz.

-- Wt paź 15, 2019 23:03 --

bartoszcze napisał(a):
kubas33 napisał(a):Czyli stanowisko inżyniera jest stanowiskiem zespołu ale stanowisko szefa zespołu już nie jest stanowiskiem zespołu?

To Ty powiedziałeś, gdyż to Ty wprowadziłeś pojęcie "oficjalnego stanowiska zespołu", którym dziwnym zrządzeniem losu jest tylko ta wypowiedź w wywiadzie, która pasuje Ci do narracji, natomiast wypowiedzi w innych wywiadach ani oświadczenia prasowe - już nie :)
Ale faktycznie - jak masz zastępować próby argumentów zwykłą nieprawdą, to lepiej daj sobie spokój.


Klasycznie odwracanie kota ogonem i pokrętne prawnicze tłumaczenia. :D
tomek evo
 
Dołączył(a): Wt lip 04, 2017 14:45

Postprzez bartoszcze Wt paź 15, 2019 22:29  Re: Robert Kubica w Williams F1 Team

tomek evo napisał(a):Klasycznie odwracanie kota ogonem i pokrętne prawnicze tłumaczenia. :D

Ale masz jakieś wsparcie w postaci argumentu, czy tylko sobie coś dopowiadasz do plotek, a potem imputujesz innym że dopowiadają sobie?
Możesz wyręczyć piszących przed Tobą i wyjaśnić, z jaką konkretnie osobą decyzyjną coś tam było "ustalane".
Jak również wyjaśnić, dlaczego główny inżynier wyścigowy odpowiadając bezpośrednio na pytanie "co jest przyczyną problemów Kubicy" mówi "opony" i szczegółowo to uzasadnia - i nie jest to "oficjalne", a PRowa wypowiedź bez treści jest "oficjalna" i stanowi podstawę wyciągania z niej twierdzeń jakie nie zostały powiedziane.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron