Robert kontra Nick

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pieczar Pn lip 30, 2007 12:44  

cesar napisał(a):Po drugie polacy jako narod dosc wycierpieli od niemcow!

Od Niemców, Ruskich i innych... Co to ma do rzeczy to nie wiem, ale widać ludzie lubią wracać do przeszłości. Jakoś zawsze Polska stawiana jest w roli tego pokrzywdzonego, takiego kopciuszka, co to od wszystkich po dupie dostaje. A ja Ci powiem kolego, że się nie dziwie, że Polaków nie lubią. Zresztą kto nas lubi? Pchamy się wszędzie, odkąd weszliśmy do UE szczekamy jak mały piesek na lewo i prawo, bo UE nas wspomoże. Nie mówiąc co wyprawiamy jako "wielki sojusznik" USA. Nie chcę mieszać tutaj polityki, ale prawda jest taka, że nikt nas nie lubi i dopóki będziemy mieć takie podejście do świata jak Ty to prędko się to nie zmieni.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez slipstream Pn lip 30, 2007 12:46  

cesar napisał(a):Po drugie polacy jako narod dosc wycierpieli od niemcow! Porozmawiaj ze starszymi ludzmi!

Dlategoż my, z zemsty i zawiści będziemy ich obrażać i bluzgać. Dlategoż święte słowa napisał Pieczar

cesar napisał(a):Po trzecie nie bede pisal ci nic na priwie bo tu jest miejsce do wyrazania swoich opini.

Ten temat zresztą też nie jest miejscem do wyrażania akurat takich opinii. Dlatego każda następna pretensja narodowościowa będzie sukcesywnie usuwana.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez mkpol Pn lip 30, 2007 13:39  

Ale jaja.

Robert z Nickiem już dawno pójdą na wódkę i się pogodzą, a wy dalej będziecie się kłócić o jakieś duperele.

Niech może ktoś kto ma władzię w tym dziale przymknie ten topic do czasu aż zaistnieją jakieś nowe fakty w tej jakże pasjonującej historii, która swoje początki ma pod Cedynią.

Ja osobiście myślę, że niechęć Roberta do Nicka ma swoje podłoże w historii i wywodzi się z czasów buntu mieszczan krakowskich (w większości niemców) przeciw Łokietkowi w 1311 roku. Jak wiecie (a w każdym razie wiedzieć powinniście) przewodził buntowi wójt Albert (oczywiście Niemiec). Nie wykluczone, że to jakiś protoplasta Nicka w prostej linii o czym Robcio wie a my nie. Robert jako rodowity krakowianin i Polak z urodzenia nie może pewnie darować Nickowi, że jego przodkowie tak postąpili. I stąd takie a nie inne zachowanie Polaka na torze.
Ostatnio edytowano Pn lip 30, 2007 13:50 przez mkpol, łącznie edytowano 1 raz
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez RobertG Pn lip 30, 2007 13:49  

RENO napisał(a):ale jeśli chodzi o Węgry to myśle, że ten będzie lekkszy któy się bedzie przez cał weekend lepiej spisywał, Niemcy to był jednorazowy wyskok z Heidfeldem i nawet mi się wydaje, że Węgry z racji, że to jakby domowy wyścig dla Kubicy będą na jego korzyść rostrzygnięte


A ja mysle nieco inaczej :)
IMHO na Wegrzech bedzie lzejszy Heidfeld. Sa na to dwa argumenty.
Po pierwsze w zeszlym roku zdobyl tam drugie miejsce (oczywiscie wiem w jakich warunkach) wiec mozna przyjac ze dobrze "czuje" ten tor.
Po drugie Mario prawdopodobnie juz przed sezonem zalozyl ze obaj kierowcy beda mieli jednakowa ilosc "lzejszych" startow i wyglada na to ze konsekwentnie to realizuje. Dlatego watpie by mialo znaczenie ktory kierowca bedzie lepszy podczas treningow czy Q2, no chyba ze wydarzy sie cos nieprzewidzianego tak jak na treningach przed GP Kanady gdzie Robert nie zdazyl ustawic samochodu.
Po powrocie do Europy dwa razy lzejszy byl Kubica (Francja i W.Brytania) a raz Heidfeld (Niemcy). Zakladam ze BMW bedzie chcialo dac szanse Robertowi na szybkich torach dlatego dostanie lzejszy samochod na quale w Monzie i Spa. W zwiazku z tym ewidentnie Heidfeld dostanie "fory" na Wegrzech i w Turcji. Ide o zaklad ;-)
Avatar użytkownika
RobertG
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość