Robert kontra Nick

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez RobertG N lip 29, 2007 15:16  

Darth ZajceV napisał(a):Czy Nick jest numerem 1? Patrząc na ostatnie wyścigi nie jestem jakoś przekonany. Czy Kubica jest numerem jeden? Raczej nie.


Oczywiscie ze nie. Przynajmniej w sensie jaki na ogol rozumiany jest w Polsce. Obaj kierowcy traktowani sa rowno pod wzgledem taktyki i przygotowania na wyscigi.
Jezeli w kontekscie Nika mozna mowic o jakiejs przewadze to jedynie pod wzgledem ilosci dzialan marketingowych w ktorych Heidfeld bierze czesciej udzial niz Kubica.

Darth ZajceV napisał(a):Pokazały to choćby wyścigi we Francji czy Anglii, zobaczmy co będzie na Węgrzech.


Widac to od poczatku sezonu tylko polskie media sa najzwyklej "slepe" uwzgledniajac w tym prowadzacych Polsatu.
Co do Wegier to na 99% Nik dostanie lzejszy samochod na Q3. Robert jest ewidentnie szykowany na dobry wynik na Spa i Monzie.

Ja niestety juz widze placz naszych mediow ze po wypadku spowodowanym przez Nika Robert jest znowu dyskryminowany na Wegrzech dostajac ciezszy samochod. Zaczynam miec z tego ubaw bo nie rozumiem jak ktos obserwujacy ten sezon i majacy cokolwiek w glowie moze sadzic ze Robert jest gorzej traktowany od Heidfelda.
Avatar użytkownika
RobertG
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez slipstream N lip 29, 2007 15:30  

RobertG napisał(a):Ja niestety juz widze placz naszych mediow ze po wypadku spowodowanym przez Nika Robert jest znowu dyskryminowany na Wegrzech dostajac ciezszy samochod

Zaiste. To paliwo na jedno czy od biedy dwa okrążenia wyścigu więcej (no bo w końcu nie da się dwóch kierowców na raz przyjąć) urosło u nas do rangi dyskryminacji gorszej niż, za przeproszeniem wszystkich, "bicie murzynów".
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Arek N lip 29, 2007 15:59  

NAjlepsi nasi komentatorzy w takich sytuacjach,..."robert stracił w kwalifikacjach do Nicka 0,4sek jest to NAPEwNO spowodowane tym ze polak ma dużo ciezszy bolid..."a kubica w tym wyscigu tankował wczesniej niz heidfeld...
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Darth ZajceV N lip 29, 2007 16:24  

RobertG napisał(a):Jezeli w kontekscie Nika mozna mowic o jakiejs przewadze to jedynie pod wzgledem ilosci dzialan marketingowych w ktorych Heidfeld bierze czesciej udzial niz Kubica.


To jest akurat logiczne, będąc szefem Niemieckiego koncernu oczywiście wytypował bym Heidfelda do reklamowania nowego M3, bo to po prostu bardziej chwyci. Jak by nie patrząc, Niemcy mają raczej grubsze portfele choćby od Polaków i są jednym z docelowych rynków nowego BMW.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Orłoś N lip 29, 2007 17:11  

Tak a propos:

Mario Theissen is not interested in the nationality of a driver. The BMW Motorsport Director rather says: "We want the best drivers to race our cars. Their nationality is of minor importance. Should one of the drivers be German this represents an additional bonus.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RENO N lip 29, 2007 18:02  

no tutaj Theissen wyjaśnił wszystko, ale jeśli chodzi o Węgry to myśle, że ten będzie lekkszy któy się bedzie przez cał weekend lepiej spisywał, Niemcy to był jednorazowy wyskok z Heidfeldem i nawet mi się wydaje, że Węgry z racji, że to jakby domowy wyścig dla Kubicy będą na jego korzyść rostrzygnięte
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez im9ulse N lip 29, 2007 18:18  

co bysmy nie pisali ,i co by Mario nie mowil - czeka nas jeszcze wiele spiec na linii Nick-Robert 8) zaden z nich nie chce byc gorszy,a skoro w tym sezonie nie ma szans na mistrzostwo ,to (w przypadku ze obaj beda w bmw na 2008 rok) kazdy z nich chce sie wykazac...i miec przynajmniej przewage psychologiczna nad drugim
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez cesar N lip 29, 2007 21:03  

Yankess napisał(a):Ale jeśli chodzi o ich prestiż na paddocku, to IMO trzeba spojrzeć na coś więcej, niż tylko na punkty. W końcu kilka lat temu to Kimi trafił do Maka, mimo, ze miał mniej punktów od Nicka jeżdżąc w tym samym teamie. Jak na razie mimo, ze Nick jest lepszy punktowo to ja go postrzegam, jak jakiegos dziadka na sterydach, ktory biegnąc w maratonie dostaje nerwówki, ze moze to być jego koniec, jeśli ten 'młokos' go przegoni... ale zagmatwałem
_________________

He da sie zrozumiec, podzielam ta opinie moze dlatego ze nie lubie Nicka najbardziej z calego F1. No i do tego ma konflikt z polakiem wiec solidarnosc narodowa to poteguje! A i jeszcze do tego niemiec!
Ministry of Race
Avatar użytkownika
cesar
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 7:58
Lokalizacja: Zza Twoich plecow...

Postprzez Zidi N lip 29, 2007 21:42  

cesar napisał(a):A i jeszcze do tego niemiec!

I mówi się, że Polska to kraj tolerancji i bez uprzedzeń... T_T*
A nawet jakby był maharadżą Timbuktu, to co z tego?! T_T
Może i jest hardym szwabem, ale nikt nie może mu zarzucić, jest nie jest dobrym kierowcą, gdyż jeździ bardzo równo. Też nie przepadam za nim i jego zachowanie budzi wiele kontrowersji, co jednak nie przekreśla jego rzeczywistych umiejętności.
Poza tym, bez przesady; twierdzenie, że fakt "konfliktu z polakiem" i "bycia Niemcem", jako powód niechęci do niego, brzmi, co najmniej nacjonalistycznie. :???:
Zidi
 

Postprzez cesar Pn lip 30, 2007 0:47  

A kto Ci takich bzdur nawrzucal? Polska tolerancyjna??? Ty chyba cos bredzisz. Spytaj murzynow mlodych studentow, albo ludzi z ulomnoscia umyslowa!
Ty za nim nie przepadasz? Nie spotkalem sie na tym forum z jego fanem.
I jeszcze jedno nie lubie goi juz bo jest niemcem... Myslisz ze oni kochaja polakow???
Ministry of Race
Avatar użytkownika
cesar
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 7:58
Lokalizacja: Zza Twoich plecow...

Postprzez Endrju Szopen Pn lip 30, 2007 4:57  

Przepraszam cię bardzo, cesar, ale zaczynasz mnie denerwować...

Myslisz ze oni kochaja polakow???




To co, jeśli nawet tak jest, to musisz zniżać się do ich poziomu...?


To jest właśnie typowe myślenie nastolatków. Nie lubią osób:
1) które są przeciwnikami Polaków w jakiejś dyscyplinie;
2) którzy są Niemcami.
Dlatego ja (niestety jestem nastolatkiem) nie przyznaję się do ludzi w moim wieku i nie chce mieć z nimi do czynienia.
Patrząc obiektywnie: Nick Heidfeld jest dobrym kierowcą. Możę nie jest to Schumi albo Senna, ani nawet Raikkonen (chociaż...) to kierowcą dobrym jest, bez względu na narodowość...

Zaraz pewnie cesar napisze mi w Privie parę ciepłych słów... :-D
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez patgaw Pn lip 30, 2007 8:19  

patrzac obiektywnie: nick w tym sezonie ani razu nie byl przed kibica, gdy obaj mieli sprawne bolidy, wiec to pokazuje jak jest dobrym kierowca.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Endrju Szopen Pn lip 30, 2007 8:48  

Jak nie? To już GP Europy zapomniałeś...? :D
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez RENO Pn lip 30, 2007 9:38  

Endrju Szopen wtedy bolid był nie dobry, bo mógł wogóle nie dojechać do mety, a to co mówi to prawda, niby w polsce nie ma rasizmu, ale to pic na wode foto montaż, może ludzie na ulicach nie czepiają się czarnych, żółtych i innych, ale za ich plecami to już gadają co im się żywnie podoba i przeważnie w niezbyt miłym tonie
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez cesar Pn lip 30, 2007 11:46  

Endrju Szopen posluchaj!
Po pierwsze nie jestem nastolatkiem juz prawie 10 lat.
Po drugie polacy jako narod dosc wycierpieli od niemcow! Porozmawiaj ze starszymi ludzmi!
Po trzecie nie bede pisal ci nic na priwie bo tu jest miejsce do wyrazania swoich opini.
Po czwarte mysle ze gdybys spedzil troche czasu u naszych "KOCHANYCH" sasiadow np. pracujac dla Niemca poznalbys zycie! I NIE NAPISALEM ZE NICK HEIDFELD JEST CIENKI
Ministry of Race
Avatar użytkownika
cesar
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 7:58
Lokalizacja: Zza Twoich plecow...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości