Robert kontra Nick

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez dex Pt sie 11, 2006 15:27  Robert kontra Nick

W qualu robert był lepszy , natomiast nick zaszalał z pudłem , ciekawe jak by sie potoczył wyścig bez deszczu , czy kubica by był przed niemcem , narazie 1-0 do nicka może kubica wyrówna już w następnym gp ??
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez mawid Pt sie 11, 2006 15:40  

Robert wyciska z BMW wszystko i już pokazał, że jest szybszy od Nica (na Qalu dokopał mu prawie 4 dziesiąte sekundy), na GP Turcji Nick będzie oglądać "tył" Roberta :lol: i oby tak było.

Moim zdaniem przez wszystkie wyścigi tego sezonu, które nam zostały Kubek będzie zawsze przed Nikiem :) - tego mu życzę i trzymam kciuki.
Avatar użytkownika
mawid
 
Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 9:16
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Kubuś Fatalista Pt sie 11, 2006 15:44  

Tylko że Nick nie popełnia błędów. W tym "pojedynku" wygra Nick ponieważ ma większe doświadczenie.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez im9ulse Pt sie 11, 2006 16:32  

mawid napisał(a):Robert wyciska z BMW wszystko i już pokazał, że jest szybszy od Nica

hahahahaha!!! co za bzdury...

dex napisał(a):narazie 1-0 do nicka może kubica wyrówna już w następnym gp ??

nie wyrowana bedzie 2-0

W sumie temat bezsensowny oni przeciez nie sa rywalami,a KOLEGAMI nie mozna liczyc na pech jednego i szczescie drugiego...oni maja WSPOLPRACOWAC i ZDOBYWAC punkty dla BMW.

Natomiast jezeli chodzi o "wyscigowa klase i doswiadczenie" obu kierowcow to oczywiscie QuickNick jest znacznie lepszy.
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez RENO Pt sie 11, 2006 16:46  

mawid napisał(a):GP Turcji Nick będzie oglądać "tył" Roberta i oby tak było.


Nio i zapomniałęś dodać że bedzie wąchał jego spaliny :)

A tak na serio To Nick się zmotywował jak Kubice wsadzili w Nr.2 i to jest dobre dla zespołu bo wzajemnie sie motywują.
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez chmiel Pt sie 11, 2006 16:50  

Robert pewnie przegra rywalizację z Nickiem, ale co z tego... Najważniejsze, żeby sam dobrze się zaprezentował i zdobył kilka cennych dla zespołu i dla niego punktów.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez McLuke Pt sie 11, 2006 17:37  

RENO napisał(a):A tak na serio To Nick się zmotywował jak Kubice wsadzili w Nr.2 i to jest dobre dla zespołu bo wzajemnie sie motywują.


dokładnie. Pewnie Heidfeld sobie pomyślał: "kurde teraz musze zaczac szybciej jeździc a nie sie slimaczyc tak jak zawsze. Przecież ten chłopaczek nie możebyc szybszy ode mnie starego pryka..." :D :lol:
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez marc1n Pt sie 11, 2006 18:29  

mnie tam nie zalezy żeby Robert był np. 10. a Nick 11.
Zależało by mi aby był np. 5. a jesli Nick będzie 4. lub wyżej to tylko lepiej dla Nick'a i BMW :)
Obrazek
Avatar użytkownika
marc1n
 
Dołączył(a): Pn sie 07, 2006 12:07
Lokalizacja: Toruń

Postprzez gregoff Pt sie 11, 2006 20:31  

Zobaczymy. Nick już miał kilku ciekawych partnerów (Raikkonen, Webber) i z każdym walczył na równi więc zobaczymy jak to będzie. Według mnie to dobrze dla Roberta, że właśnie z nim będzie jeżdził na początku swojej kariery. Może się naprawdę wiele nauczyć.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez SPIDER So sie 12, 2006 10:25  

Heidfeld jest bardziej doświadczony, ale Kubica jeździ pewniej. Nie boi się wjechać za bardzo na tarkę. Myślę, że objechanie przed Roberta Quick Nicka, to tylko kwestia czasu.
De facto, dobrze sięs tało (dla Roberta), że trafił do śrdniego zespołu, bo może szlifować swoją wiedzę itd. Był JV, który jest przecież byłym MŚ i jest doświadczony. Teraz pozostaje czekać, jak robert zacznie welczyć o punkty, ale nie o 1-2, tylko o 3-5.
:)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez mawid So sie 12, 2006 16:41  

im9ulse napisał(a):
mawid napisał(a):Robert wyciska z BMW wszystko i już pokazał, że jest szybszy od Nica

hahahahaha!!! co za bzdury...

Robert był szybszy w Qalu i to miałem na myśli, a przypuszczenia na temat wyścigu - co by było gdyby nie popełniał błędów - nie ma sensu.
Moim zdaniem Robert będzie lepszy od Nica, ma ogromną motywację pokazania się z jak najlepszej strony, ciężko pracuje i mam nadzieję, że to siągnie.
Avatar użytkownika
mawid
 
Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 9:16
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez 5cuderi4 So sie 12, 2006 17:21  

Moim zdaniem nie ma co porównywać osiągów Roberta do Nicka(i na odwrót :D ), ponieważ był to pierwszy weekend wyścigowy Kubicy w roli etatowego kierowcy, a Nick jeździ już od dłuższego czasu. :-) Poczekajmy jeszcze kilka GP z ocenami tego pojedynku. :)
A tak poza tym to chciałbym dodać, że jest to mój 200 post.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Ave So sie 12, 2006 20:24  

im9ulse napisał(a):W sumie temat bezsensowny oni przeciez nie sa rywalami,a KOLEGAMI..

Dla mnie kawal roku.. nie, dekady ;)
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez gregoff So sie 12, 2006 22:45  

Kolegami może i są, ale na torze na pewno nie do końca będą sobie pomagać. Zresztą kto w dzisiejszej F1 sobie pomaga. Chyba tylko Schumacherowi ktoś. Alonso ma słabego Fisiego, Raikkonenowi to Monti przeszkadzał a de la Rosa też nie pomógł ostatnio:) Nico i Webber to inna liga o Trulim i Ralfie szkoda gadać może RedBull ale Klien to inna liga niż DC więc też nie można porównać. Honda też nie, tak samo Midlan i Toro Rosso może więc Super Aguri :?:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez SPIDER N sie 13, 2006 9:48  

gregoff napisał(a):może więc Super Aguri

Oni to chyba raczej nie. Może nie wiedzą co to team orders...
Pomagają sobie w Ferrari i sporadycnie w Renault - ale też!
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Następna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron