Starty Roberta Kubicy w F1

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez P@veL Cz sie 17, 2006 16:30  

deZZember napisał(a):Jest tylko jeden poważny problem... musi oszczędzać silnik


Ale przecież go zdyskwalifikowali, więc tak jakby nie ukończył wyścigu, czyli znowu będzie miał nowy silnik.
Avatar użytkownika
P@veL
 
Dołączył(a): Cz lut 16, 2006 16:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez deZZember Cz sie 17, 2006 16:59  

P@veL, to chyba nie jest takie proste.... Niestety sam nie wiem do końca, dziwne są te przepisy... w końcu wyścig ukończył.

Poza tym to nawet nie jest ważne: przecież i tak nie może wymienić w trakcie weekendu GP, czyli od piątku, żeby nie dostać kary, nie ważne czy będzie miał nowy silnik w Turcji czy ten z Węgier, i tak musi go oszczędzać w piątek i sobotę... a może i też w niedzielę :-P. Oprócz tego skoro i tak silnik musi wytrzymać 2 weekendy, to nie ważne, czy to będą Węgry i Turcja, czy Turcja i Włochy, wytrzymać 2 weekendy bez kary musi, to trza go oszczędzać.
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PiotrGT Cz sie 17, 2006 18:23  

W piątek i sobotę rano muszą mu ustawić limit obrotów i większe chłodzenie. Na tym można zrobić setup z zawieszeniem, aero, balans, czesciowo wybrac opony, natomiast na qual wszystko trzeba podkręcić na maxa i wtedy mozna zrobić ostateczne testy setupu.
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez 5cuderi4 N wrz 10, 2006 17:32  

Tak sobie teraz spojrzałem w klasyfikację generalną i zauważyłem, że Kubica prowadzi w klasyfikacji ROOKIE OF THE YEAR(jesli takowa wogóle istnieje :?: :grin: ). Nie interesowałem się tym w poprzednich sezonach więc nie wiem. :(
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez SorakF1 N wrz 10, 2006 19:41  

5cuderi4 napisał(a):Tak sobie teraz spojrzałem w klasyfikację generalną i zauważyłem, że Kubica prowadzi w klasyfikacji ROOKIE OF THE YEAR(jesli takowa wogóle istnieje ). Nie interesowałem się tym w poprzednich sezonach więc nie wiem.


O ile się orientuję takiej klasyfikacji oficjalnie w F1 nie ma. Nie ulega jednak wątpliwości, że prowadziłby w niej. Takowa istnieje w NASCAR. :-)
___________________________
POZDRO DLA ZAKRĘCONYCH F1
Avatar użytkownika
SorakF1
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 12:44
Lokalizacja: Inowrocław
GG: 209986894

Postprzez Lukas N wrz 10, 2006 20:56  

Ale istnieje plebiscyt F1R i po tym wyścigu nie mam już wątpliwości kogo zaznaczyć w tej rubryce... koniec offtopa :P Juz jestem ciekaw Azji... jakoś nie wiem co myśleć o tych torach :) i co pokaże Robert... ale wydaje mi sie, że w punktowanej 8 powinien się zmieścić :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez mkpol N wrz 10, 2006 22:36  

kolejna szansa dla Roberta to Suzuka. To szybki tor ze stosunkowo małymi wymaganiami jesli chodzi o docisk (zaznaczam - stosunkowo) A Robert pokazał dziś, że prędkości się nie boi.
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez gregoff N wrz 10, 2006 22:41  

Raczej BMW. ZObaczymy, może BMW coś wymyśli przez te trzy tygodnie bo apeyty rośnie w miarę jedzenia :-D
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez RENO Pn wrz 11, 2006 9:27  

W nasepnym tygodniu Testy w Jerez to coś moga powymyślać a poźnije przetestować. Ale w Chinach trzeba będzie już oszczedzać silnik..niemniej jednak licze na punkty.
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez mkpol Pn wrz 11, 2006 10:27  

RENO napisał(a):Ale w Chinach trzeba będzie już oszczedzać silnik..niemniej jednak licze na punkty.


Lepiej zeby padl ale z honorem. Wole zeby widowiskowo skonczyl z wybuchnietym silnikiem jadac na czele stawki, niz dojechal bezbarwnie gdzies w seodku. Zresztą zauważcie, że bolączką BMW była wytrzymałość silników i nie mialo znaczenia czy to byl pierwszy wyscig czy drugi. Jak tylko go troche odkrecili to zaraz padał, a jak jechali na ograniczonym to robili tyły. Wczoraj byli szbcy i niezawodni. Heidfeld mimo pecha, głupoty i niezdarnej jazdy na pierwszym okrążeniu też miał całkiem niezły rezultat. Gdyby nie kara mial szanse uplasowac się gdzies w okolicy Fisico.
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez RENO Pn wrz 11, 2006 12:17  

Heee jakby Heidfeld był 4 to na podium nie było by Jeana Toda tylko Mario :)
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Arczyn Pn wrz 11, 2006 12:30  

A to dlaczego? Trofeum jest dla zwycięskiego zespołu, a nie dla tego który zdobywa najwięcej punktów :)
Aczkolwiek liczę na to, że pewnego dnia i Mario je odbierze ;)
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez RENO Pn wrz 11, 2006 12:53  

Arczyn napisał(a):a nie dla tego który zdobywa najwięcej punktów Uśmiech
Aczkolwiek liczę na to, że pewnego dnia i Mario je odbierze Z przymrużeiem oka


Heh zawsze myslłen że jest dla zespołu ktory w wyscigu zbierze najwiecej punktów, ale sie myliłem i nie zawsze zwracąłęm uwage kto je odbiera. A tak pozatym to myśle że już w przyszłym Sezonie Mario tkaie odbierze :-D
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez mkpol Pn wrz 11, 2006 13:19  

RENO napisał(a):A tak pozatym to myśle że już w przyszłym Sezonie Mario tkaie odbierze :-D

Nie odbierze, bo pierwsze zwyciestwo zaplanowali na 2008 rok a u niemców ordnung must sein (albo jakos tak :-))
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Lukas Pn wrz 11, 2006 16:12  

W Chinach nie trzeba oszczędzać silnika bo to 2 GP Kubka na tym samym motorze :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości