Kubica z humorem

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez lolek99 Śr lis 21, 2018 20:51  Re: Kubica z humorem

Obrazek
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez pawel92setter Śr lis 21, 2018 20:57  Re: Kubica z humorem

Nie szkoda Wam czasu na czytanie komentarzy planktonu? :D Trzeba się na świętowanie przygotować! Jutro będzie wspaniały dzień, jeśli doniesienia okażą się prawdziwe! :)
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez lolek99 Śr lis 21, 2018 20:58  Re: Kubica z humorem

Powyłazili z nor.
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez cwiek Śr lis 21, 2018 21:00  Re: Kubica z humorem

Przecież takie komentarze się olewa i tyle. Nie warto zużywać klawiatury i myszki na kopiowanie tych wypocin.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Rami Śr lis 21, 2018 21:02  Re: Kubica z humorem

I tak stosunkowo nie dużo tych komentarzy, spodziewałem się takich więcej/
Rami
 
Dołączył(a): Pn lip 28, 2008 12:02

Postprzez Europejczyk Śr lis 21, 2018 21:06  Re: Kubica z humorem

Olewam, dlatego wrzuciłem w sekcje humor :)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Saruto Śr lis 21, 2018 22:24  Re: Kubica z humorem

Teraz będą msze za dobry bolid :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mr_bean2000 Śr lis 21, 2018 22:48  Re: Kubica z humorem

Rami napisał(a):I tak stosunkowo nie dużo tych komentarzy, spodziewałem się takich więcej/

Szambo będzie wybijać okresowo jak Kubica rozwali bolid i zaczną się przeliczenia ile żłobków można by za te "państwowe" pieniądze wybudować :evil:
Idol rajdów formuły pierwszej.
Avatar użytkownika
mr_bean2000
 
Dołączył(a): Śr lip 16, 2014 22:22

Postprzez lg2000 Śr lis 21, 2018 22:52  Re: Kubica z humorem

Nie każdy się pasjonuje F1, a suma 40 mln robi wrażenie (choć to tylko tyle ile zażądano za 1 stanowisko w zarządzie 1 banku :-P ) Nie ma się co dziwić niechęci części ludzi skoro nawet redaktorzy sportowi (człowiek już nie żyje więc nie podaję nazwiska) otwarcie hejtowali Roberta i twierdzili że umie tylko rozbijać samochody.
Avatar użytkownika
lg2000
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:46

Postprzez tomek evo Śr lis 21, 2018 23:02  Re: Kubica z humorem

Europejczyk napisał(a):Olewam, dlatego wrzuciłem w sekcje humor :)


Please skasuj to bo szkoda nerwów.
tomek evo
 
Dołączył(a): Wt lip 04, 2017 14:45

Postprzez cwiek Śr lis 21, 2018 23:10  Re: Kubica z humorem

Nie ma się co dziwić niechęci części ludzi skoro nawet redaktorzy sportowi (człowiek już nie żyje więc nie podaję nazwiska) otwarcie hejtowali Roberta i twierdzili że umie tylko rozbijać samochody.


Ja się nie dziwię, że ktoś może krzywo patrzeć na całą akcję, bo jak ktoś się nie interesuje sportem to do niego docierały przez całą karierę Kubicy głównie wiadomości typu: "Rozbił samochód", "Wypadł z trasy" itp. Taki ktoś na podstawie tego wyrabia sobie zdanie takie a nie inne.

Wiem o którego redaktora Ci chodzi, ale są też inni, między innymi "wychowankowie dziennikarscy" Pana Z.: Panowie S. i R.
Zorientowanie wiedzą o których chodzi.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Ralph1537 Śr lis 21, 2018 23:18  Re: Kubica z humorem

lg2000 napisał(a):Nie każdy się pasjonuje F1, a suma 40 mln robi wrażenie (choć to tylko tyle ile zażądano za 1 stanowisko w zarządzie 1 banku :-P ) Nie ma się co dziwić niechęci części ludzi skoro nawet redaktorzy sportowi (człowiek już nie żyje więc nie podaję nazwiska) otwarcie hejtowali Roberta i twierdzili że umie tylko rozbijać samochody.


No tak ale na innych sportowców też idą pieniądze od takich sponsorów, swego czasu jak kubica jeździł to przecież był verva racing team w porshe supercup, jednocześnie sponsor i zespół i nikt problemu nie robił, nie śledziłem tego specjalnie później i nawet nie wiem czemu i kiedy to zniknęło. W rajdzie dakar też polacy byli i są sponsorowani przez orlen, no i w ogóle w innych sportach, w piłce nożnej- gdzie nie ma sukcesów a jakoś im dadzą pieniądze, tak samo skoki narciarskie i wiele wiele innych, i problemu nie było. To ich psi obowiązek wspierać Polskich sportowców i powinni dawać, bo ich stać, a zyski z tego też mają
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez slipstream Śr lis 21, 2018 23:22  Re: Kubica z humorem

Problemem jest to, że o ile dotowali na zespół, lekkoatletów czy piłkarzy wszystko było dzielone jednak na kilku sportowców. Teraz mamy taką sumę celowo przeznaczoną na jedną tylko osobę. Co działa na wyobraźnię ludzi, nawet jeśli nie jest to jakaś powalającą suma w kontekście całych budżetów promocyjnych jakie są pompowane. No tak to działa w psychologii tłumu.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez baron10 Śr lis 21, 2018 23:32  Re: Kubica z humorem

Tak swoją drogą to ciekawe kiedy zacznie się podgrzewanie atmosfery, że Robert jest dyskryminowany w brytyjskim zespole kosztem Russela.
baron10
 
Dołączył(a): N paź 07, 2007 10:01

Postprzez Damos Cz lis 22, 2018 0:32  Re: Kubica z humorem

baron10 napisał(a):Tak swoją drogą to ciekawe kiedy zacznie się podgrzewanie atmosfery, że Robert jest dyskryminowany w brytyjskim zespole kosztem Russela.

Śmiej się lub nie - do tego może dojść. Russel jest Brytyjczykiem a nawet Anglikiem. Siedziba zespołu jest na wyspach... Młody dostał stanowisko właśnie z tytułu pochodzenia. Wygrał z Oconem mimo mniejszego (?) wsparcia finansowego.
Alonso też nie miał różowo w McLarenie.
Jeśli jednak faktycznie zespół zacznie pochylać się nad problemami Russela i ewoluować w stronę konstrukcji, która trafiać będzie bardziej w styl młodego Anglika - NIE BĘDZIE to efektem spisku przeciwko Robertowi! Tylko efektem chęci pomocy młodemu, obiecującemu rodakowi. Trudno jest rozwijać dwa różne bolidy (Williams nie potrafił ostatnio rozwinąć jednego :) ) Konstruktorzy musza iść w jakąś stronę i gdy kierowcy mają różne style jazdy lub preferencje - nieuchronnie pojazd jednemu będzie pasować bardziej niż drugiemu. Dlatego apeluję o wstrzymanie się od rozgorączkowanego roztrząsania takich kwestii. Świat nie jest ani idealny, ani sprawiedliwy ani uczciwy. A brytyjski zespół zapewne będzie wspierać brytyjski, młody talent. Nie ma w tym nic dziwnego.
Od kilkunastu lat pracuję dla kilku brytyjskich klientów (wiele razy jeździłem z nimi na nartach na krytym stoku w Milton Keyness ) i znam nieco ich mentalność. To nie zawiść lub zła wola, tylko specyficznie rozumiany patriotyzm podszyty delikatnie czymś na "R". Historia wbudowała w nich przekonanie, że Anglicy są najlepsi i są w stanie "dostarczyć" najlepsze. Sami wszędzie z duża desperacją szukają potwierdzenia tego przekonania.

Natomiast w przypadku Williamsa pozostaje dodatkowa płaszczyzna ryzyka:
1) rozwój ich bolidu w tym sezonie wydawał się bardziej skorelowany z rzutami kostką niż z pracą inżynierów ;)
2) Paddy od 2 lat nie zrobił dotąd niczego, co nadawałoby się do prawdziwego ścigania i nie za bardzo może pozwolić sobie na kolejne wtopy
3) za dwa lata będą duże zmiany, więc trzeba auto budować pod kogoś, kto już teraz wie, o czym mówi i czego chce: Kubica. W głębi duszy mam nadzieję, że właśnie nad tym pracowali przez ostatnie pół roku

W związku z tym jestem raczej spokojny w kontekście najbliższych 2 sezonów. Później Russel "obrośnie w piórka" i może być różnie. Jednak - jeśli Robert potwierdzi, że nadal jest takim kierowcą, jak kiedyś - to jego sytuacja na rynku transferowym już za rok będzie diametralnie inna od obecnej a sezon ogórkowy 2020 będzie atomowy również dla nas :)

Czego sobie i Wam życzę :)
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości