Wywiady z Robertem Kubicą

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez GroM N sie 20, 2006 15:01  

mkpol napisał(a):mało czytasz chłopie


Nie czytam malo, nie moge poswiecac calego swojego zycia od rana gdy wstane do wieczora na F1. Przeczytalem raczej wiekszosc wywiadow i opini na temat Roberta Kubicy jakie sie pojawiaja ostatnie czasy i nie tylko teraz w ciagu ostatnich miesiecy.

Ja tam F1 sie interesuje, a to że jest obecnie tam Robert Kubica od poczatku roku, tworzy dla mnie nowa jakosc F1. Przez te lata nie miałem prkatycznie komu kibicować. Mam pewnych kierowców, których lubie i ciesze się jak mają swietny wyscig, ale teraz gdy jezdzi Robert Kubica czekam z niecierpliwoscia na ten wyscig i F1 dla mnie teraz ma nowy wymiar !
GroM
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 11:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Postprzez Orłoś Wt sie 22, 2006 10:18  

Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez deZZember So wrz 02, 2006 19:23  

a tu króciutki wywiad z Kubicą tuż przed kwalifikacjami do GP Turcji: http://www.youtube.com/watch?v=VzS4XpydPsg
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez deZZember Pn wrz 11, 2006 15:17  

W dzisiejszej Wyborczej jest zamieszczona rozmowa z Robertem (dodatek Sport). Chciałem podzielić się dwoma takimi pięknymi cytatami, że :ukłon: :ukłon: :ukłon: dla Roberta! Za takie teksty, to normalnie należą mu się owacje na stojąco:

Co okazało się kluczowe w tym wyścigu?
"Hm, widocznie to, że jestem dobry".

:spoko:
a teraz uwaga, według mnie najlepsze:

Czy czuł Pan coś szczególnego. gdy stanął Pan po raz pierwszy w karierze na podium Grand Prix F1?
"Nic szczególnego".

:brawo: :dobrze:
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez FANF1 Pn wrz 11, 2006 15:25  

deZZember napisał(a):Czy czuł Pan coś szczególnego. gdy stanął Pan po raz pierwszy w karierze na podium Grand Prix F1?
"Nic szczególnego".

A co miał czuć mrowienie w tyłku :-D
FANF1
 

Postprzez Poolek Pn wrz 11, 2006 15:32  

Fajny wywiad (ten autorstwa Mikołaja Sokoła). Zwłaszcza dlatego, że jest robiony w luźniejszej i bardziej profesjonalnej atmosferze, pan Mikołaj jest związany z Robertem i jego karierą od dłuższego czasu, więc zna się na Robercie oraz na tym sporcie:)
Avatar użytkownika
Poolek
 
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2005 20:40
Lokalizacja: Łódź

Postprzez gregoff Pn wrz 11, 2006 15:53  

Pan Sokół to chyba najlepszy w tej chwili polski dziennikarz od F1 (nie umniejszając innym fachowcom wiedzy), ale to on ma najlepszy i najdłuższy kontakt z Robertem więc sami rozumiecie :)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez deZZember Pn wrz 11, 2006 16:46  

Niestety nie mogłem sobie dzisiaj pozwolić na kupno Rzeczpospolitej, by przeczytać artykuły Mikołaja (z tych samych powodów, z których odwlecze się także kupno F1Racing - czyli całkowity brak kasy). To, co znalazłem na ich stronie www, to nie wiem, czy jest to pełna treść, czy część. Podobało mi się stwiedzenie Roberta:

Jak pan się czuł, stojąc na podium?
"Podium jak podium, lepiej byłoby być na środkowym miejscu".

A wracając do Wyborczej, to umknął mi jeden ciekawy fragment z wypowiedzi Roberta:
"Zawsze lepiej jest zdobyć osiem punktów w trzech wyścigach niżsiedem w dwunastu [Kubica nawiązywał tu do osiągnięć Villeneuve'a (...), a przy swoich punktach nie uwzględnił dyskwalifikacji w GP Węgier]". :D
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SPIDER Pn wrz 11, 2006 19:19  

Zgadzam sięz Tobą gregoff, co do tego, że Mikołaj Sokół to obecnie jeden z najlepszych Polskich dziennikarzy F1. Wie o co chodzi w branży, a nie tak ja inni, którzy podają jakieś kwiatki...
:?

deZZ, dobre cytaty.
:dobrze:
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Kuba86 Pn wrz 11, 2006 19:35  

deZZember napisał(a):a przy swoich punktach nie uwzględnił dyskwalifikacji w GP Węgier


Widać, że Robert czuje sie sfrustrowany, że zabrali mu wtedy te dwa punkty. :grin:
Avatar użytkownika
Kuba86
 
Dołączył(a): So maja 13, 2006 15:07
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kielce

Postprzez Nawigator Pn wrz 11, 2006 19:55  

ja mu sie tam nie dziwie ale FIA jak zwykle uważa: "wszyscy są równi, ale Ferrari jest równiejsze" i zeby Michael zdobył punkcik to taka sytuacja. Zgadzam sie w 100% z podpisem...kogos (zapomnialem) ze: FIA - Ferrari International Assistance
Nawigator
 

Postprzez deZZember Pn wrz 11, 2006 20:08  

Co do Węgier, to nie przesadzajcie, bo Robert został słusznie ukarany. I nie odczytałem tego, że czuje się przez to sfrustrowany. Chodziło mu raczej o wypomnienie słów Jacquesa, który twierdził, że jeśli BMW ma wygrywać i zdobywać punkty, to tylko z nim.
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Arczyn Pn wrz 11, 2006 20:09  

Nawigator, z całym szacunkiem ale nie mam pojęcia gdzie w dyskwalifikacji Roberta było działanie na rzecz Ferrari :D :D :D Za lekki - no to żegnamy. Tak było, jest i będzie. Jeśli już gdzieś się FIA nie popisała to w kwestii szykany, ale to nie ma już związku z Robertem.
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez Nawigator Pn wrz 11, 2006 20:18  

wiem wiem ale wkurza mnie wredota ferrari, a tutaj na wlasnie ich rzecz Robert stracil pkt
Nawigator
 

Postprzez Pieczar Pn wrz 11, 2006 21:24  

Nawigator napisał(a):Zgadzam sie w 100% z podpisem...kogos (zapomnialem) ze: FIA - Ferrari International Assistance

Ciekawe czyj ten podpis :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron