Wywiady z Robertem Kubicą

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez dcshoecousa So sie 19, 2006 0:55  Wywiady z Robertem Kubicą

dcshoecousa
 

Postprzez Maraz So sie 19, 2006 12:00  

"Cudze chwalicie, swego nie znacie" :) Wywiad ten jest także i u nas przetłumaczony. ( edit: oczywiście to nie ten wywiad :płacze: )
Ostatnio edytowano So sie 19, 2006 13:36 przez Maraz, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez mkpol So sie 19, 2006 12:08  

Maraz napisał(a):"Cudze chwalicie, swego nie znacie" :) Wywiad ten jest także i u nas przetłumaczony - http://www.f1wm.pl/kubica/?dzial=1&id=4182


:hmm: to nie jest ten sam wywiad
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez gregoff So sie 19, 2006 13:26  

Prawda Maraz to jest redaktora Sokoła wywiad :)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Maraz So sie 19, 2006 13:27  

I tu mnie macie :o Ok, no to wtopiłem. Lekcja na przyszłość: sprawdzić link klikając w niego, a nie domyślając się jego zawartości... :mur: Swoją drogą jestem ciekaw, czy powielili ten wywiad za zgodą Rzeczpospolitej i/lub autora...
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Hitokiri So sie 19, 2006 14:36  

"Może to i lepiej, bo media w Polsce zaczęłyby oczekiwać kolejnych zwycięstw, a miejsce bolidu i moje w tym sezonie jest pomiędzy 10. a 14. pozycją."
To kto jeszcze zapowiada podium? :)
Hitokiri
 
Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 6:31
Lokalizacja: Ksiezyc

Postprzez SPIDER So sie 19, 2006 16:11  

A mi najbardziej podoba się to:
"Teraz nagle zrobił się wielki boom, ale tak naprawdę nikt nic nie wie na temat F1. Jednocześnie nikt się do tej niewiedzy nie przyzna. Także dziennikarze - niektórzy wypisują naprawdę śmieszne rzeczy. To może się zmienić, ale Formułę 1 trzeba zrozumieć, po prostu się jej nauczyć. Formuła 1 nie jest łatwym sportem nawet dla ludzi, którzy siedzą w niej od lat."

"Zainteresowanie kibiców naprawdę mnie cieszy, szukające sensacji media - złoszczą."

Robert wie co mówi - zresztą, my też o tym wiemy.
8)

A tutaj nieźle dał popalić:

"Dziś rozpiera mnie duma, gdy patrzę na ludzi, którzy śmiali się, że nigdy nie dojdę do Formuły 1. Doszedłem i teraz mam ich przed oczami - jak mówią jeden przez drugiego, że zawsze wierzyli i kibicowali. To śmieszne. Tacy ludzie są dla mnie po prostu zerem."
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez GroM So sie 19, 2006 16:19  

Najpiekniejszy wywiad jaki kiedykolwiek widzialem :). Niesamowite pytania i odpowiedzi ! Naprawde to w jaki sposob Robert Kubica odpowiada jest niesamowite. Wybieram pare cytatow, ktore mi sie bardzo podobaja:

"Ja uważam, że lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem."

"Teraz chodzi o to, by zostać na następny sezon. Jestem na dobrej drodze, ale tu wszystko może zmienić się w jeden dzień. Podchodzę do tego bardzo ostrożnie i chciałbym, żeby wszyscy ludzie w Polsce mieli takie samo podejście - lub przynajmniej w połowie tak ostrożne jak moje."

"Formuła 1 to coś jeszcze lepszego niż zwykłe samochody, to sprzęt z innej planety."

"W Formule 1 nie ma odpoczynku. Ale dzięki temu nie siedzę teraz na ławce przed blokiem z papierosem i piwem, tylko robię coś porządnego."

Coś pięknego, w jaki sposób Robert Kubica się wypowiada.
GroM
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 11:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Postprzez SPIDER So sie 19, 2006 16:37  

GroM napisał(a):Najpiekniejszy wywiad jaki kiedykolwiek widzialem

Prawda?
Mikołaj Sokół w bardzo dobry sposób podszedł do Roberta. Kubica tymczasem jak zwykle, skromnie odpowiada, ale coraz bardziej nie podoba mu sie stosunek Polskich mediów do F1. Brawo Robert, trzymaj tak dalej!
8)

GroM napisał(a):Ale dzięki temu nie siedzę teraz na ławce przed blokiem z papierosem i piwem

Polska rzeczywistość...
:-(
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Iza So sie 19, 2006 16:44  

"W 2002 r. byłem członkiem programu Renault, z którego po roku zostałem wyrzucony. Ostatnio Flavio Briatore, szef zespołu Renault F1, przyznał, że to była pomyłka."

Nie wiedziałam, że Robert w takim czymś uczestniczył :shock: Nie ładnie, że został wyrzuconu po roku :grozi: Dobrze, że Flavio chociaż okazał skruchę... Niech żałuje teraz :-)



Poza tym zgadzam się, że to świetny wywiad :dobrze:
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Maraz So sie 19, 2006 17:28  

Rzeczywiście uczestniczył w RDD, nawet był u nas o tym news (pierwszy o Robercie w WM - http://www.f1wm.pl/kubica/?dzial=1&id=270). Nie wiedziałem tylko jak to się skończyło, teraz już wiem. No cóż, Flavio też zdarza się czasem wypuścić talent z rąk (inny przykład to Sebastien Bourdais), no ale w przypadku Roberta na szczęście dostrzegł go ktoś z BMW.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez gregoff So sie 19, 2006 20:17  

NIe chcę się tu kłócić z Robertem, ale czy przypadkiem nie chodziło o to, że Robert miał się ścigać w jakiejś innej serii :?: A warunkiem w jej uczestnictwie było to, że musi zrezygnować z RDD :?: Po prostu gdzieś to słyszałem i teraz nie wiem czy to jest prawda :?:

Ps: Wywiad bardzo dobry i Robert też chyba odpowiadał bardzo szczerze, co zacytowaliście powyżej :)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez chmiel So sie 19, 2006 22:22  

gregoff napisał(a):Wywiad bardzo dobry i Robert też chyba odpowiadał bardzo szczerze

... i niezwykle mądrze :)

Dziś rozpiera mnie duma, gdy patrzę na ludzi, którzy śmiali się, że nigdy nie dojdę do Formuły 1. Doszedłem i teraz mam ich przed oczami - jak mówią jeden przez drugiego, że zawsze wierzyli i kibicowali. To śmieszne. Tacy ludzie są dla mnie po prostu zerem.

Tutaj ma absolutną rację :!: Zresztą nie tylko tutaj ;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez PiotrGT N sie 20, 2006 9:46  

Gdyby jeszcze ten wywiad opublikowały wszytkie portale, brukowce, telewizje to Robert tymi słowami dałby ostro popalić wszystkim dziennikarzom :)
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez mkpol N sie 20, 2006 10:58  

GroM napisał(a):Najpiekniejszy wywiad jaki kiedykolwiek widzialem :).


mało czytasz chłopie

piotrgt napisał(a):Gdyby jeszcze ten wywiad opublikowały wszytkie portale, brukowce, telewizje to Robert tymi słowami dałby ostro popalić wszystkim dziennikarzom :)


zapomniałeś dodać, że powinni go jeszcze odczytać z ambon :evil:


Oto mamy do czynienia z najokropniejszym wydaniem kubicomanii. Najokropniejszym bo skrywanym pod płaszczykiem zainteresowania F1 jako takim i na fali powszechnego krytykowania tejże kubicomanii.

Panowie więcej dystansu do tematu życzę, bo jak narazie większość postów zaślepionych fanów MiSzCza (na tym forum) to szczyt obiektywizmu i bezstronności w porównaniu z waszymi produkcjami.

Nie żebym miał coś przeciw fanom czerwonych autek :-D
Ostatnio edytowano N sie 20, 2006 15:08 przez mkpol, łącznie edytowano 2 razy
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Następna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości