Spotkanie fanów Roberta Kubicy i oglądanie GP Turcji

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Karol Milewski So sie 19, 2006 16:49  Spotkanie fanów Roberta Kubicy i oglądanie GP Turcji

Dnia 27.08.2006 obdędzię się pierwsze spotkanie fanów Roberta Kubicy, połączone ze wspólnym oglądaniem GP Turcji. Więcej informacji na http://www.robertkubicafanclub.pl. Zapraszamy.
Karol Milewski
 

Postprzez gregoff So sie 19, 2006 20:19  

Nię chcę być diabielnie nieprzyjemny, ale czy to ma być zaproszenie do spotkania :?: Czy reklama stronki :?: Bo nie podałeś żadnych szczegółów dotyczących tego spotkania (miejsce, czas, nocleg i tym podobne sprawy).

Poza tym zapraszam do działu nowi użytkownicy :-)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Orłoś So sie 19, 2006 21:24  

Chyba chodziło o to:

Obrazek
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gregoff So sie 19, 2006 21:51  

Ja mam inne plany już w Bydgosczy zorganizowane. Niezła inicjatywa mam nadzieję, że uda wam się zebrać jak najwięcej ludzi :)

A moje pytania jest takie:
Czy jest to tylko jedna taka impreza, czy planujecie je organizować do końca sezonu :?:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Karol Milewski So sie 19, 2006 22:21  

Jeśli chodzi o twoj poprzedni wpis to : jest to zaproszenie do spotkania. Nawet nie wiedziałem że można tu wstawiac grafiki. A na stronie wszystko jest napisane, więc tak było łatwiej.
Natomiast jeśli chodzi o cyklicznośc taki imprez to wszystko zależy od powodzenia tej akcji. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Jeśli kibice dopiszą to jestem pewny że nie będzie to jednorazowa akcja.

pozdrawiam
Karol Milewski
 

Postprzez SorakF1 So sie 26, 2006 15:55  

gregoff napisał(a):Jestem fanem Sebastiana Vettela od treningów przed Gp Turcji 2006:)


Trzeba przyznać, że chłopak pokazał się i to bardzo!!! Zobaczymy, czy będzie powtarzał swe wyczyny w następnych treningach, czy był to jednorazowy "wybryk"??? :o

SORY, ŻE W TYM TEMACIE :ukłon:
___________________________
POZDRO DLA ZAKRĘCONYCH F1
Avatar użytkownika
SorakF1
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 12:44
Lokalizacja: Inowrocław
GG: 209986894


Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron