Spotkanie z Robertem na "Pikniku Olimpijskim"

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Orłoś N wrz 03, 2006 23:25  

K_FFOX napisał(a):A gdzie FOTY ??? Ludzie tu wygłodniali czekaja od południa :evil:


No jedna jest. :D Zobacz na ten mój biedny avatar. ;) To ja w czapce której użyczył mi na chwilę DeZZember. :P

A impreza całkiem fajna. Wcale nie było tak źle jak piszą niektórzy.

Aha - bolid to tylko skorupa bez bebechów (jak już to ktoś wspominał), poza tym dość stara - nie ma Della na samochodzie. Numer startowy 17... czyli jeśli się nie mylę to był samochód JV sprzed 3-4 miesięcy. Co prawda już przemalowany na R. Kubica.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez szyszek Pn wrz 04, 2006 10:12  

"niedlugo pojawi się miszcz nad miszczami, Robert Kubica, który ściga się w formule pierwszej"...

cytat człowieka który ciągle ględził z głównej sceny. Muszę powiedzieć, że kiedy to usłyszałem, po prostu puściły mi nerwy i wróciłem do domu. Wybaczcie, ale człowiek mógł sie przynajmniej dowiedzieć, jak dany sport sie NAZYWA.


"miszcz nad miszczami"... no ludzie... nie żebym umniejszał Robertowi, któremu z całych sił kibicuję, ale chyba cięzko go na tym etapie tak określać?


Imprezę ciężko mi oceniać skoro nie zostałem do końca, aczkolwiek wg. mnie początek nie był zbyt obiecujący.
szyszek
 
Dołączył(a): Śr sie 30, 2006 14:20

Postprzez falconf1 Pn wrz 04, 2006 10:56  

szyszek napisał(a):Imprezę ciężko mi oceniać skoro nie zostałem do końca, aczkolwiek wg. mnie początek nie był zbyt obiecujący.

Prawda jest taka, że impreza była przede wszystkim ukierunkowana na wszystko co związane z Tour de Pologne i miłośnikami kolarstwa. Większość stoisk, konkursów i pokazów było właśnie dla nich. Bolid F1 był tylko dodatkiem do tego wszystkiego, samo to że był pozbawiony bebechów świadczy o tym, że nic wielkiego nie mogło sie wydarzyć. Robert się pokazał, no i fajnie :-D ale można czuć niedosyt skoro z zapowiadanej godziny dla fanów zrobiło się pół godziny. Wiadomo zobowiązania sponsorskie i medialne :evil: Wywiad z Kurzajewskim to druga sprawa :shock: wiadomo, że jako fan F1 chciałbym usłyszeć z 10 minut wywiadu na poziomie, ale czego mozna sie było spodziewać po dziennikarzu, którego wiedza o F1 pozwala tylko na powtarzanie wkółko tych samych kwestii :evil:
Generalnie to cieszę się jednak, że takie coś się wydarzyło, że można było chociaż "liznąć" świata F1. Jeśli chcemy zobaczyć więcej, to niestety najlepiej wybrać sie na tor :-) albo poczekać na imprezę poświęconą F1 z prawdziwego zdarzenia, może w przyszłym roku :)
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez McLuke Pn wrz 04, 2006 11:29  

wiecie ja powiem że cholernie zazdroszcze wam Warszawiakom :-P mieliscie chociaż okazje zobaczyc Roberta przez krótką chwilę, a ja to nic :( Robert mógłbym przyjechac na tor Poznań troche pośmigac F1.06 :D :lol:
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez deZZember Pn wrz 04, 2006 11:30  

Podzielam Wasze spostrzeżenia! Od siebie mogę dodać, że pomimo słusznego wzrostu nie mogłem dopchać się po autograf, pomimo, że stałem w dość odpowiednim miejscu (najczęściej odwiedzanym przez hostessy z autografami). Po prostu nienawidzę bydał i tłumu, nie chciałem deptać ludzi. Najbardziej popaprani wg. mnie, to niedpowiedzialni ojcowie z dziećmi, którzy kosztem swoich pociech brnęli na siłe w tłum, byle autograf zdobyć. Biedne dzieci...

Co do bolidu - stara specyfikacja bez bebechów... Plusem jest, że jeden z reporterów wziął mój aparat i zrobił nim zdjęcie wnętrza kokpitu... zobaczymy jak wywołam kliszę (bo mam analoga).

Impreza kolarska - i to się czuło (ku uciesze kumpla, z którym przybyłem do Warszawy - jego nie interesował Kubica i F1). Jednak ludzie woleli F1 :D Widać to było po tłumach odwiedzających poszczególne stosika, także scenę główną, pod którą w maksymalnym momencie (prezentacja zespołów kolarskich) było mniej, niż podczas spotkania z Kubicą.

Wracając do samego pokazu BMW Sauber... nie było żadnego zaangażowania innych partnerów! Sam Intel! Nie miało to nic wspólnego z BMW! Nie było żadnych pokazów samochodów BMW - w przeciwieństwie do Fiata, który wystawił kilka modeli do którycvh można było sobie wsiąść i popodziwiać - w tym Alfa Romeo 159 - Falcon i ja wiemy coś o tym, siedzieliśmy sobie w środku :grin: - brakowało mi podobnej promocji ze strony BMW.

Podsumowując: jako, że z Łodzi do Warszawy nie jest daleko, nie żałowałem wyjazdu. Jednak jak jechałbym tam z jakiegoś dalszego miejsca, to byłbym rozczarowany.
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RENO Pn wrz 04, 2006 11:58  

A wiecie kiedy ten wywiad z Kubicą w TVP??? Jestem ciekawy o co ten debil kurzajewski znowó go będzie pytał bo ostnaim razem to naprawde myślalem że spadne z kreszła jak z nim robił wywiad zanim jescze wiedizał że pojedzie w GP węgier. Do gorąckzi doprowadziła mnie ta modulacja głosu prze kurzajewskiego i wogóle wyglądał i gadał jakby miał orgazm :-D
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez 5cuderi4 Pn wrz 04, 2006 13:36  

No ja już mam swoje zdjęcia. Muszę tylko je zeskanować i dodam do galerii. Proszę o cierpliwość. :)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez falconf1 Pn wrz 04, 2006 14:17  

Moje zdjęcia już są w galerii, zapraszam do oglądania :-D
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pussik Wt wrz 05, 2006 12:28  

Atrakcja imprezy o której nie wspomnieliscie to konkurs w jakaś grę rajdową.:)

Miałam nawet niezły czas, coś około 2:02, ale jakiś 4 latek pojechał 1:55 i chyba z tym czasem wygrał. :) A nagrodą było Colin Mcrae Rally 5. :)

Oczywiście jeźdizliśmy na kierownicach z MM za 50zł. x_x
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez deZZember Wt wrz 05, 2006 12:35  

O 19-tej rekord ten wynosił coś koło 1:35... To była gra, którą można było wygrać (PS), bardzo badziewna i tyle, straszna arkadówka :/ Kilkusekundowe loty ponad wierzchołkami drzew i jazda dalej!

To było na stoisku Fiata
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez deZZember Wt wrz 26, 2006 17:30  

Do galerii doszły moje fotki z tej imprezy (dopiero teraz je wywołałem i zeskanowałem). Jest ich tylko 12 (wybrane zostały te ujęcia, które nie były podobne do poprzednich zrobionych przez falcona) i zajmują akurat ostatnią stronę (czwartą). Co do jakości, to pragę się tylko usprawiedliwić, że po zeskanowaniu sporo straciły (coś jest nie tak z jasnością, kontrastem i czasem kolorami, ale to jedyny skaner do którego mam dostęp, sterowniki też są świeżutkie)... rzeczywiste zdjęcia wyglądają dużo lepiej - w końcu Dynax + Tamron + Fuji to dobra konfiguracja. A na porządną cyfrówkę mnie nie stać :P
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PiotrGT Wt wrz 26, 2006 17:44  

Znam ten ból jak sie nie posiada porządnego sprzętu fotograficznego. Niestety mój budżet pozwala mi na pseudofotografowanie kompakcikiem Canona ( co nie oznacza, że ten aparat to shit, wręcz przeciwnie PowerShot A510 jest wypasiony i jeden z najlepszych w tej klasie cenowej. Ostatnio wyszła nowa seria kampaktów Canona, są naprawdę warte uwagi). Moim marzeniem fotograficznym jest oczywiście Lustrzanka Cyfrowa Nikon DX2, lub któryś Canon z serii Mark + obiektywy Tamrona (jeden szerokokątny, jeden średni, lae jasny, i jeden teleobiektyw). Oczywiście o takim sprzęcie moge tylko pomarzyć bo średnia cena tego wzsystkiego to 25000 zł :o Dlatego jesli miałbym jakiś większy budżet to zainwestuje go w jakąś Lustrzanke cyfrową Canona (20D, 350D, 400D itp) lub Nikona D70 + obiektywy Tamrona. Wtedy dopiero będę mógł realizować swoje fotograficzne potrzeby.
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez Damos Wt wrz 26, 2006 17:55  

deZZ - ciekawe fotki (po za obciętymi nogami panienek), jeśli dobrze znalazłem, bo podpisów nie widać :-( W końcu jakaś fotka wnętrza bolidu :) Alfa w środku prezentuje się dużo słabiej niż na zewnątrz :)

piotrgt napisał(a):bo średnia cena tego wzsystkiego to 25000 zł Dlatego jesli miałbym jakiś większy budżet to zainwestuje go w jakąś Lustrzanke cyfrową Canona (20D, 350D, 400D itp) lub Nikona D70 + obiektywy Tamrona. Wtedy dopiero będę mógł realizować swoje fotograficzne potrzeby
sorry za OT: Srednia cena obiektywu tele wysokiej klasy, ze stałym światłem i szkłem niskodyspersyjnym to 25000 PLN... reszta dopiero się zaczyna :-D . Spokojnie możesz zainwestować w używany 10D lub 300D. 20D czy 400D to już duża kasa. Do nikona nie trzeba koniecznie obiektywu Tamrona (z resztą nie wszystkie są godne polecenia a nawet 28-80 XR-Di należy przed zakupem sprawdzić pod kątem front-back focusa tudzież winietowania). Najważniejszą rzeczą jest smykałka, matryca i obiektyw - pozostałe aspekty to już detale... :-D
Powodzenia !!!
Ostatnio edytowano Wt wrz 26, 2006 18:47 przez Damos, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez PiotrGT Wt wrz 26, 2006 18:41  

Sorki za OT: Wacham się właśnie pomiędzy Sigmą i Tamronem. Najbardziej zalezy mi na jakimś szerokim kącie potem na drugim jasnym z jakiś średni kątem. Mam juz kilka typów dla siebie, ale za nim uzbieram budżet na taki sprzęt to może minąć kilka lat, a może wogóle mnie nie będzie stać na takie sprzęty.

PS. Może załozymy osobny topic w Off Topic o fotografowaniu :-D

[mod="Damos"]Jeśli jest taka potrzeba - to dobra myśl. Tu już kończymy z OT. Ew. zapraszam na PW albo GG.[/mod]
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości