Spotkanie z Robertem na "Pikniku Olimpijskim"

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez deZZember So wrz 02, 2006 23:44  

Ja właśnie się dowiedziałem, że też będę. Ok. 14 na Dworcu Centralnym, więc, nie wiem kiedy dokładnie na Placu Teatralnym. W ogóle Wa-wy nie znam, więc nie wiem nawet jak ten plac wyglada, zeby sie gdzies konkretnie umowic. Ale jestem charakterystyczny: wysoki, nawet bardzo wysoki, długie brązowe (podobno) włosy, okulary i broda (średnia, nie to że jakiś bardzo zarośnięty), bede z mniejszym kolega o czarnych wlosach, takich średnio-długich (chyba że przez ostatni tydzień się obciął, bo się tyle nie widzieliśmy), z brodą i bez okularów. Ja będę w czapce albo BMW Sauber, albo McLarena (albo bez, bo tak średnio lubię je nosić). Nie wiem jak będę ubrany, ale raczej na zielono-khaki (góra) i czarno lub szaro (dół). Możecie podejść i się wprost zapytać, czy jestem Grudzień (deZZember w realu to Grudzień :-P) z Wyprzedź mnie! :wink:. Jednak czas mój będzie ograniczony, więc na dłuższe spotkanie (np. czyli jakiś wypad do baru wieczorem) nie macie co liczyć. Ot, zapoznanie się itp. Aha - bierzcie aparaty i róbcie zdjęcia specjalnie na potrzeby Was i naszej galerii! :-D

..::EDIT::..
znalazłem fajną mapę Wa-wy ze zdjęć lotniczych bądź satelitarnych: http://mapa.um.warszawa.pl/init.html, znalazłem Plac Teatralny (screen)... wydaje się mały, jak kibice dopiszą to będzie niezły tłok... :?
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez 5cuderi4 N wrz 03, 2006 8:46  

No to widzimy się przy El Popo. :-D Do zobaczenia. Jeszcze dodam do swojego wizerunku: będę miał ciemny plecak. :)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez RENO N wrz 03, 2006 11:19  

Ale wam fajnie..Mam nadzieje że Kubek odwiedzi kiedyś Kraków, tam ma blisko i to miasto z którego ja pochodze i on też przecież :grin:
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Lukas N wrz 03, 2006 11:36  

Kurde, zazdroszczę wam :P 1 raz w życiu zazdroszczę komuś, że mieszka w Warszawie :P Zróbcie duuużo fotek :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez SirKamil N wrz 03, 2006 11:50  

No to dozobaczystka:)
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Orłoś N wrz 03, 2006 12:14  

5cuderi4 napisał(a):No to widzimy się przy El Popo. :-D Do zobaczenia. Jeszcze dodam do swojego wizerunku: będę miał ciemny plecak. :)


Przy El Popo czy po drugiej stronie ulicy? Nieważne. Znajdę Was, będę tuż przed 14. Ubiór zwykły:jeansy, jasny T-shirt.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez 5cuderi4 N wrz 03, 2006 16:50  

No i niestety nikogo nie widziałem. Przechodziłem z kumplem przy El Popo. Ktoś siedział przy stoliku(dwóch kolesi), ale oni to siedzieli dłużej niż do 14. No ale zrobiłem trochę zdjęć, Kubice mam z bliska uchwyconego, ale niestety na autograf się nie załapałem. :-( Jak tylko wywołam zdięcia to zamieszczę w galerii.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez allf N wrz 03, 2006 16:58  

Może coś więcej opowiecie jak tam było bo nigdzie nic nie można się dowiedzieć :eek:
Avatar użytkownika
allf
 
Dołączył(a): So sie 26, 2006 10:21
Lokalizacja: Słubice

Postprzez 5cuderi4 N wrz 03, 2006 17:11  

Byłerm tam tuż przed 14. Bolid stał na podium na środku placu pod plandeką. Odkryli go ok 14. Ludzi nie było zbyt dużo. Swobodnie można było robić zdjęcia, ale z odległości ok 3, 4 metrów, bo były barierrki. W środku przy bolidzie chodzili fotoreporteży i tez robili zdjęcia. Czasem brali aparaty od ludzi żeby zrobic zdjęcia wnętrza bolidu. Sam próbowałem komuś dac swój aparat, ale niestety nikt nie chciał zrobić dla mnie zdjęcia. I tak to jakoś minęło do godziny 16 aż wyszedł Kubica na powietrze, bo cały czas siedział w budynku i można było go zobaczyć przez szybę jak (chyba) udzielał wywiadu komuś. Poszedłem z kumplem do wyjścia, którym miał wyjść do tego podium. Zrobiłem kilka zdjęć z bliska, starałem się o autograf na wydaniu F1Racing z Robertem na okładce. Byłem na wyciągniecie ręki od Niego, ale niestety nie dał mi autografu. :-( Od tej pory ludzi jakoś przybyło. Wszyscy zebrali się przy bolidzie, gdzie Robert podjechał z kilkoma kolarzami i był króciutki wywiad. Była to godzina 16. Zrobiłem kilka zdjęć Robert przy bolidzie. On do niego wsiadł na moment. Ja go w nim nie widziałem, ale podniosłem aparat ponad tłum i klikąłem. :-D Ale niewiem czy go złapałem w kadr, bo mam najzwyklejszy aparat i nie mam możliwości podejżenia kadru po zrobieniu zdjęcia. Kubica miał rozdawać autografy do ok. 17, ale o 16:40 się zmył. I tyle go wszyscy widzieli. Udał się do białego namiotu BMW/Intela udzielać wywiadu reporterom. Wywiad ten był przed chwilą na TVP3. Tak jak już wcześniej napisałem - jak wywołam zdjęcia to dodam do galerii. :)
Aha. No i ludziska: gdzie wy staliście kiedy Robert był przy bolidzie :?: Bo ja byłem od strony sceny, stałem tuż przy barierkach. :-D Ale niewiele z tego wyszło. :-(
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez allf N wrz 03, 2006 17:19  

Dzięki za opis ja niestety nie jestem w stanie dostać się do wawy na taką ipre ale jak czytam to nawet nie warto była nadkładać tyle drogi :? na tak mizerny wynik :evil: może trafi się lepsza okazja do spotkania wszystkich fanów f1 i Kubicy jako kierowcy :grin:
Avatar użytkownika
allf
 
Dołączył(a): So sie 26, 2006 10:21
Lokalizacja: Słubice

Postprzez 5cuderi4 N wrz 03, 2006 17:48  

alff napisał(a):nawet nie warto była nadkładać tyle drogi na tak mizerny wynik
Zgodzę się z tobą allf. Nie wiem dlaczego w Polsce nie można zorganizować normalnej prezentacji, itp. itd. Kiedy stałem po autograf już na sam koniec, to koleś który stał obok mnie powiedział, że np. w Niemczech nawet pozwolili by wsiąść do bolidu, a w Polsce nie można nawet sobie podejść i z bliska zdjęcia zrobić. :evil:
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez RENO N wrz 03, 2006 18:01  

5cuderi4 napisał(a):a w Polsce nie można nawet sobie podejść i z bliska zdjęcia zrobić. Strasznie zły


Nio porażka,ja mam foty z bolidem renaulta, jak sobie stoje koło niego i wogóle..
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez makos_bmw N wrz 03, 2006 18:01  

5cuderi4 napisał(a):w Polsce nie można nawet sobie podejść i z bliska zdjęcia zrobić

Bo w Polsce to zaraz by coś ukradli z bolidu :-D Czytając to co napisał 5cuderi4 cieszę się, że nie porwałem się na wycieczkę ze Szczecina do Warszawy, odnoszę wrażenie, że żałowałbym teraz tego :P No ale nie było mnie tam więc trudno mi cokolwiek powiedzieć, może znajdzie się ktoś komu się podobało (np. ktoś z Wawy :-P ).
Avatar użytkownika
makos_bmw
 
Dołączył(a): N cze 19, 2005 20:10
Lokalizacja: Świebodzin

Postprzez Pussik N wrz 03, 2006 18:12  

Mam plakat z autografem i małe zdjecie bez. :)


Co myślicie o tej przegniłej modelce, która na krok nie opuszcza Roberta? Taka wysoka blondynka.

Jak dla mnie to typ przestarzałej modelki, która trzyma sie kogoś nowego na topie, byle być w świetle jupiterów.
Ostatnio edytowano N wrz 03, 2006 18:17 przez Pussik, łącznie edytowano 1 raz
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez 5cuderi4 N wrz 03, 2006 18:17  

Jak tam byłem to sobie tak myślałem, że zajebiście byłoby odpalić ten bolid chociaż na chwilę. :-D To byłoby niezapomniane przeżycie w szczególności, że nigdy nie byłem na żadnym wyścigu.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron