Spotkanie z Robertem na "Pikniku Olimpijskim"

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pussik N wrz 03, 2006 18:18  

Też liczyłam, że ktos porobi kółka tym bolidem, ale jak dotarłam na miejsce i zobaczyłam brukowaną kamieniami nawierzchnię placu i bolid na podeście, to wszystko stało się jasne.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez falconf1 N wrz 03, 2006 18:23  

5cuderi4 napisał(a):No i niestety nikogo nie widziałem. Przechodziłem z kumplem przy El Popo.

Ja byłem razem z Orłosiem przy El Popo w godzinach 13.50-14.03 ale nikt sie nie pojawił :( Spotkaliśmy również DeZZembera Impreza fajna, ale trochę poniżej oczekiwań, autografu nie dostałem, wogóle Robert pokazał sie fanom naprawdę na krótko :sad: Jeśli chodzi o sam bolid to wnikliwi mogli zauważyć, że nie miał chłodnic, silnika i reszty bebechów, a ja naiwny miałem nadzieję, że chociaż posłucham na żywo V8. Na dniach udostępnie zdjęcia z imprezy :)
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lukas N wrz 03, 2006 18:51  

Pani z Wiadomości powiedziała przed chwilą, że wkrótce bedzie cały wywiad z Robertem w TVP, jeśli ktoś się dowie kiedy to jest te "wkrótce" bardzo bym prosił o info :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez pacel N wrz 03, 2006 18:53  

Jako rodowity Warszawiak nie miałem wyjścia zwyczajnie musiałem się tam wybrac. Gdzieś koło dwunastej miałem nadzieje że ludzi pogoda wystraszy, ale niestety. Na początku ludzi było dośc mało, dotarłem koło godziny 15, zrobiłem zdjęciówki bolidu, i poszedłem dalej, wróciłem z powrotem o 15.30 i moim oczom ukazały się tłumy ludzi. Przepchnąłem się troche i byłem przy barierce, w duchu powiedziałem sobie że autograf jest mój. Później posłuchałem troche Kurzajewskiego, który gadał w kółko to samo, no a później przyjechał nasz bohater. Krótki wywiad, sesja fotograficzna no i samo rozdawanie autografów, i to była chyba największa pomyłka. Mysłałem że Robert będzie podpisywał, a lale będą chodziły w kółko i je rozdawac, a tutaj nic, wszystkie szły tylko w jedno miejsce, a reszta mogła się tylko oblizac. W sumie dostałem tylko małe zdjęcie i to bez podpisu.

Co myślicie o tej przegniłej modelce, która na krok nie opuszcza Roberta? Taka wysoka blondynka.


Wydaje mi się że to była tylko jakaś organizatorka, nikt bliski dla Roberta. Chodziła tam, gadała z ochroniarzami, czy z kolarzami, którzy byli traktowani jak piąte koło u wozu :-D Chyba tylko pilnowała żeby jako tako to wyszło.
pacel
 

Postprzez K_FFOX N wrz 03, 2006 19:08  

A gdzie FOTY ??? Ludzie tu wygłodniali czekaja od południa :evil: .
Dobrze, że była powtórka Turcji.
Avatar użytkownika
K_FFOX
 
Dołączył(a): Pt paź 07, 2005 19:32

Postprzez GroM N wrz 03, 2006 19:35  

K_FFOX napisał(a):A gdzie FOTY ??? Ludzie tu wygłodniali czekaja od południa


Racja :P ja tez tu czekam na foty :) cos te cyfrowki maja wolny przesyl, ze tak dlugo to trwa :) no chyba ze ktos klisze uzywa :P

Nie wie ktos z Was kiedy bedzie wywiad z Robertem Kubica w TVP1, bo we wiadomosciach powiedzeli ze juz wkrotce, no tak tylko niby kiedy to u nich jest wkrotcce, nagle keidys go gdzies podadza i nie bede widzial.
GroM
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 11:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Postprzez 5cuderi4 N wrz 03, 2006 19:47  

No tak jak mówiłem wcześniej to na moje foty musicie poczekać, bo używam niestety kliszy. :-(
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez falconf1 N wrz 03, 2006 20:06  

Ja może jeszcze dzisiaj wyślę foty do Maraza, o ile nie będzie problemu z wysoką rozdzielczością tych zdjęć. Bo dzisiaj to nie chce mi sie już zmniejszać rozdzielczości. Ale jak sie uda to będą dzisiaj w galerii :grin:
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gregoff N wrz 03, 2006 20:40  

Kubica zczuba:)

Oglądnijcie filmik i mówcie gdzie kto stoi:)

PS: Zczuba dobrze gada Piwo im dać :D
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Jakuzo N wrz 03, 2006 20:54  

Bosh, ale Kurzajewski to idiota jest :) Niech zostanie przy skokach.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez gregoff N wrz 03, 2006 20:58  

Jakuzo napisał(a):Bosh, ale Kurzajewski to idiota jest :) Niech zostanie przy skokach.


Szkoda gadać... jeszcze teraz specjalistą od F1 się zrobi. Żeby do tego się chociaż przygotował jakoś a czuje mocno, że tylko pobieżnie luknął na czym jest F1 i sądzi, że to starczy. Dobra koniec offtopa. W innym tokipu możemy pogadać o Kurzajewskim...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Guard N wrz 03, 2006 21:04  

gregoff napisał(a):Oglądnijcie filmik


gregoff napisał(a): jeszcze teraz specjalistą od F1



Czy mi się wydaje czy on ( Kurzajewski ) powiedział, że RObert musi wytrzymać kilkanaście godzin w gorącym kokpicie samochodu podczas wyścigu :-o
Obrazek
Avatar użytkownika
Guard
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:49
Lokalizacja: SRC

Postprzez pacel N wrz 03, 2006 21:15  

Gośc gadał tak dużo i tak głupio że zaczeło mnie mdlic i myślałem że zwróce drugie śniadanie na pana stojącego przede mną. Niestety nie zostałem uwieczniony na filmie, rowery zasłaniają mój wizerunek.
pacel
 

Postprzez pawelgkm N wrz 03, 2006 21:17  

Pozostało się tylko modlić żeby TVP nie zdobyło praw do transmisji F1, bo czeka nas słuchanie "ekspertów" w postaci Kurzajewskiego, Włodka Sz. itp. :shock: Przy nich obecni komentatorzy na TV4 to niemal mentorzy :P
pawelgkm
 
Dołączył(a): So sie 26, 2006 10:05
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez GroM N wrz 03, 2006 21:27  

Z tego co mówiliście że krótko Kubica się pojawił, to już wiadomo dlaczego, bo sam chyba tam nie mógł wytrzymać tego śmiesznego gadania.
GroM
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 11:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron