O Robercie Kubicy w mediach (2)

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez bartoszcze Pn lut 19, 2018 21:15  O Robercie Kubicy w mediach (2)

Stary wątek na 18 tysięcy postów został (dość słusznie) zamknięty, przez co nie ma gdzie umieszczać informacji o pojawieniu się nowych wywiadów itp.
To na dobry początek wywiad u Sokoła:
http://sokolimokiem.com/kubica-to-dobry ... niz-dalej/

Ten fragment mnie zwłaszcza zaciekawił:
Zdążyłeś już w czymś pomóc zespołowi przed startem nowego sezonu?
Kiedy po raz pierwszy jeździłem w symulatorze, we wrześniu w Williamsie, od razu zwróciłem uwagę na jedną rzecz, która została już zaprojektowana. Sądzę, że bardzo zmieniłaby charakterystykę bolidu w zeszłym roku, ale sytuacja może radykalnie się zmieniać, ponieważ nowe auto może być zupełnie inne.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez kermit01 Wt lut 20, 2018 16:01  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez manieq Wt lut 20, 2018 16:12  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Ma ktoś może skan dzisiejszego artykułu o RK z dzisiejszego Przeglądu Sportowego?
Dobra, to samo jest tutaj https://www.przegladsportowy.pl/motosporty/formula-1/robert-kubica-wywiad-nie-poddam-walki-o-powrot-do-jazdy-w-f1/ts5ym4k
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Postprzez czlapka Wt lut 20, 2018 16:42  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

kermit01 napisał(a):Jednak nie BSS - albo fake konto. https://www.facebook.com/KubicaOfficial ... 2102036111


Sytuacja jest dynamiczna


Zadzwoniliśmy do Damiana Raciniewskiego z Grupy BSS, aby skomentował oświadczenie rezerwowego kierowcy Williamsa. Ten był bardzo stanowczy w swoich słowach. - Robert nie chce się wywiązać z pewnych zobowiązań, których się podjął. Wiem o tym komunikacie, bo moi pracownicy mi go przesłali. Zbieramy wszelką dokumentację na ten temat i opublikujemy ją - powiedział nam właściciel agencji, który od wielu lat związany jest z marketingiem w motorsporcie.

Raciniewski podtrzymuje też, że gdyby nie jego osobiste zaangażowanie, do współpracy na linii Kubica-Lotos nie doszłoby. - To nieprawda, że Robert utrzymywał relacje z Lotosem. W tej firmie całkowicie zmienił się zarząd, zmienił się prezes. I Robert nikogo tam nie znał. To ja załatwiałem te rozmowy. Mam na to potwierdzenia w postaci wiadomości, maili, komunikatów na What's Appie - dodał.
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez kermit01 Wt lut 20, 2018 16:53  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

No to grubo. Swoją droga słabe to, ze fb Kubicy cichy od kwietnia, a kolejna wiadomością jest takie oświadczenie. Pr-owiec jest tam strasznie potrzebny..
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez idylla Wt lut 20, 2018 17:11  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Się burdel zrobił, mało ciekawy zresztą, brakuje rzeczywiście do kompletu publikowania prywatnych wiadomości. Jakoś mocno zniesmaczony jestem.
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez quickNick Wt lut 20, 2018 19:35  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Standard w wykonaniu RK
Popytajcie o A Style case :twisted:
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez barthezz Wt lut 20, 2018 22:44  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Może ktoś krótko przybliżyć sprawę?
barthezz
 
Dołączył(a): Śr cze 08, 2016 8:19

Postprzez bartoszcze Wt lut 20, 2018 23:11  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Tomski Wt lut 20, 2018 23:59  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

A kuczera rozgrzebuje dalej..

"Dotarliśmy też do treści pisma, w którym 33-latek udziela pełnomocnictwa Grupie BSS w sprawie rozmów sponsorskich z Grupą Lotos. "

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomski
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2011 15:17

Postprzez cwiek Śr lut 21, 2018 0:07  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Być może umowa o współpracy miała obowiązywać tylko w przypadku objęcia przez RK fotela wyścigowego.

Tak czy siak, szkoda, że powstał taki mały smrodek. Na jesieni być może znowu trzeba będzie szukać sponsorów, nie warto robić sobie negatywnego PR-u nieładnymi zagraniami.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez quickNick Śr lut 21, 2018 0:10  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

barthezz napisał(a):Może ktoś krótko przybliżyć sprawę?


Pisalem juz wielokrotnie.

Przyklad: "Robson chodź popajacowac do kamery dziesiec minut bo sa ludzie z tvp"

"Eeee nie mam czasu/nie chce mi sie" - i tak ze sto razy w ciągu roku.
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez Thorig Śr lut 21, 2018 7:40  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Jednak jest trochę różnicy między ogólnym olewaniem mediów albo obowiązków jeśli się ma to zapisane w kontrakcie, a sytuacją gdzie jedna strona twierdzi że mają jakaś umowę i przyczynili się do podpisania umowy na linii Lotos RK, a druga że nic takiego nie miało miejsca... Swoją drogą ciekawe kto teraz prowadzi profil RK na facebooku bo sam raczej tego nie robi i nie uwierze żeby to dementi w sytuacji gdzie akurat jest na testach było z jego polecenia. Wszyscy liczyli że odkąd Rosberg z Bravim wzieli się za RK to wyraźnie poprawi się sytuacja w mediach społecznościowych , będzie jakaś strona a tu cisza... Jeśli jednak sam RK w ogóle nie jest tym zainteresowany to może nie ma się co dziwić. Olimp też zapowiadał że może uda się zorganizować kolejne chaty :D
Avatar użytkownika
Thorig
 
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 11:39

Postprzez idylla Śr lut 21, 2018 10:27  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

@up
Trochę różnicy, to niedopowiedzenie. Zawsze jeszcze mogą się dogadać, a jeśli na udry pójdzie, to zawsze może przy posiadaniu odpowiednich dokumentów iść do sądu.
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez Thorig Śr lut 21, 2018 10:51  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/7 ... -komentowa

To są 2 opcje albo faktycznie pójdą do sądu albo okazało się że z tym co maja to g... mogą i w ten sposób sprawa się zakończy, a oswiadczenie na poprawe wizerunku.

Chociaż czytając "wymienialiśmy korespondencję z Robertem, dotyczącą potencjalnej współpracy nie tylko z tym podmiotem, ale szeregiem innych firm zainteresowanych wsparciem naszego Mistrza." to wiele nie zdziałają :)

Zresztą już wczoraj można było wywnioskować że z nimi nic konkretnego nie podpisał tylko w swojej wersji pozwolili mu dotrzeć do obecnego zarządu Lotosu, a jaki były naprawedę obiecanki to wiedzą tylko Oni, RK i Bravi... biorąc pod uwagę że później pojawił się Rosberg i wpadł tu z wizytą to raczej On finalizował deal z Lotosem kiedy był w Polsce.
Ostatnio edytowano Śr lut 21, 2018 10:57 przez Thorig, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Thorig
 
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 11:39

Następna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości