O Robercie Kubicy w mediach (2)

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez bartoszcze Cz sty 23, 2020 8:55  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

J.P.S. napisał(a):Haas kontaktował się z Orlenem w sprawie sponsoringu.

Jak połowa stawki, co nie oznacza że połowa stawki rozważała fotel dla Kubicy :)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez qTeck Cz sty 23, 2020 11:52  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

tomek evo napisał(a):Znasz prawdziwe tempo kwalifikacyjne Kubicy? Bo ja nie znam.

To ile w takim razie trzeba sesji kwalifikacyjnych żeby poznać "prawdziwe" tempo danego kierowcy na jednym kółku? W 2006 Kubicy wystarczyło raptem kilka weekendów na przypieczętowanie kontraktu, a teraz 21 wyścigów to za mało? Gdyby jeszcze w jego tempie dał się dostrzec wyraźny trend poprawy czasów i gradacji różnicy do GR, ale tak nie było. Występy Kubicy w kwalifikacjach przypominały rozkład wyników rzutu kostką - (dystans) duży, mały, duży, średni, mały, mały, duży.

Williams ad 2019 był tak słaby, że śmiało mogę go porównać do Super Aguri. Czy ktoś na świecie robił podobne dzielenie włosa na czworo dla wytłumaczenia dlaczego Sakon Yamamoto był wolniejszy w kwalifikacjach od Takumy Sato? Czy ktoś mówił, że Yamamoto potrzebował więcej czasu żeby pokazać prawdziwe tempo?
tomek evo napisał(a):I nie pisz o porównywaniu do Russella.

Dlaczego?
tomek evo napisał(a):Porównaj może Russela do Storlla i oceń. Piszesz tak jakbyś zupełnie pomijał co się w tym roku działo w Williamsie. Z klapkami na oczach to zgadza się ocena Kubicy jest jednoznacznie negatywna.

Mam nie patrzeć na bezpośredni wynik partnerów zespołowych ale Russella ze Strollem już mam porównać mimo, że panowie nie rywalizowali ze sobą w tym samym czasie - gdzie tu logika?

Chcecie żeby wszyscy bezkrytycznie wierzyli we wszystkie wymówki jakie w ciągu dłuuugiego sezonu 2019 się pojawiały podczas gdy zdecydowana większość z nich została obalona przez samego Kubicę (vide np. kategoryczne zdementowanie, że opony nie stanowią dla niego problemu). Dodatkowo wprowadzacie jakieś nowe standardy do tego sportu. Od zawsze było wiadomo, że w F1 kierowca ma bardzo mało czasu na zrobienie dobrego wrażenia, pierwszy sezon debiutanta może być jego ostatnim (lub przedostatnim) i nie ma tutaj żadnych sentymentów. Tutaj nikt nie będzie czekał w niedającą się bliżej sprecyzować nieskończoność aż kierowca osiągnie dany poziom.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez kubas33 Cz sty 23, 2020 16:45  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

qTeck napisał(a):
tomek evo napisał(a):Znasz prawdziwe tempo kwalifikacyjne Kubicy? Bo ja nie znam.

To ile w takim razie trzeba sesji kwalifikacyjnych żeby poznać "prawdziwe" tempo danego kierowcy na jednym kółku? W 2006 Kubicy wystarczyło raptem kilka weekendów na przypieczętowanie kontraktu, a teraz 21 wyścigów to za mało? Gdyby jeszcze w jego tempie dał się dostrzec wyraźny trend poprawy czasów i gradacji różnicy do GR, ale tak nie było. Występy Kubicy w kwalifikacjach przypominały rozkład wyników rzutu kostką - (dystans) duży, mały, duży, średni, mały, mały, duży.


Wystarczy kilka sesji ale normalnym bolidem a nie tym czymś co miał Robert do dyspozycji.
Skoro z zakrętu na zakręt balans potrafił zmienić się o 180 stopni to gdzie tu można mówić o jeździe na limicie?
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez bartoszcze Cz sty 23, 2020 16:51  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

qTeck napisał(a):Williams ad 2019 był tak słaby, że śmiało mogę go porównać do Super Aguri. Czy ktoś na świecie robił podobne dzielenie włosa na czworo dla wytłumaczenia dlaczego Sakon Yamamoto był wolniejszy w kwalifikacjach od Takumy Sato? Czy ktoś mówił, że Yamamoto potrzebował więcej czasu żeby pokazać prawdziwe tempo?

Teraz po raz 1683 wejdzie argument z lepszej taśmy klejącej.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez J.P.S. Cz sty 23, 2020 19:41  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

bartoszcze napisał(a):
J.P.S. napisał(a):Haas kontaktował się z Orlenem w sprawie sponsoringu.

Jak połowa stawki, co nie oznacza że połowa stawki rozważała fotel dla Kubicy :)

Do tego właśnie zmierzałem, ale widocznie nie udało mi się tego wyrazić ;)
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez tomek evo Pt sty 24, 2020 7:51  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

bartoszcze napisał(a):
tomek evo napisał(a):wolał również Grosjana bardziej od Hulkenberga

Hulkenberg miał oczekiwania co do warunków kontraktu, w tym do jego okresu.
Grosjean nie miał oczekiwań co do warunków kontraktu i nie miał finansowania.
Kubica nie miał oczekiwań co do warunków kontraktu i miał finansowanie na poziomie sponsora tytularnego.

Jeśli to miało być podkreślenie że tym bardziej nie miał podejścia do Hulkenberga...


Jak zwykle wiesz najlepiej. A może Orlen miał określone oczekiwania w stosunku do Hassa, których Hass nie był w stanie spełnić? Poza tym są plotki o tym, że to osobista decyzja Hassa a nie szefa zespołu. Oczekiwania może Hulkenberg i miał ale nie wiesz na co by się zgodził ostatecznie. I skąd pewność, ze Kubica nie miał oczekiwań co do warunków kontraktu? Ty chyba Kubicy nie znasz. :)

-- Pt sty 24, 2020 9:01 --

qTeck napisał(a):
tomek evo napisał(a):Znasz prawdziwe tempo kwalifikacyjne Kubicy? Bo ja nie znam.

To ile w takim razie trzeba sesji kwalifikacyjnych żeby poznać "prawdziwe" tempo danego kierowcy na jednym kółku? W 2006 Kubicy wystarczyło raptem kilka weekendów na przypieczętowanie kontraktu, a teraz 21 wyścigów to za mało? Gdyby jeszcze w jego tempie dał się dostrzec wyraźny trend poprawy czasów i gradacji różnicy do GR, ale tak nie było. Występy Kubicy w kwalifikacjach przypominały rozkład wyników rzutu kostką - (dystans) duży, mały, duży, średni, mały, mały, duży.

Williams ad 2019 był tak słaby, że śmiało mogę go porównać do Super Aguri. Czy ktoś na świecie robił podobne dzielenie włosa na czworo dla wytłumaczenia dlaczego Sakon Yamamoto był wolniejszy w kwalifikacjach od Takumy Sato? Czy ktoś mówił, że Yamamoto potrzebował więcej czasu żeby pokazać prawdziwe tempo?
tomek evo napisał(a):I nie pisz o porównywaniu do Russella.

Dlaczego?
tomek evo napisał(a):Porównaj może Russela do Storlla i oceń. Piszesz tak jakbyś zupełnie pomijał co się w tym roku działo w Williamsie. Z klapkami na oczach to zgadza się ocena Kubicy jest jednoznacznie negatywna.

Mam nie patrzeć na bezpośredni wynik partnerów zespołowych ale Russella ze Strollem już mam porównać mimo, że panowie nie rywalizowali ze sobą w tym samym czasie - gdzie tu logika?

Chcecie żeby wszyscy bezkrytycznie wierzyli we wszystkie wymówki jakie w ciągu dłuuugiego sezonu 2019 się pojawiały podczas gdy zdecydowana większość z nich została obalona przez samego Kubicę (vide np. kategoryczne zdementowanie, że opony nie stanowią dla niego problemu). Dodatkowo wprowadzacie jakieś nowe standardy do tego sportu. Od zawsze było wiadomo, że w F1 kierowca ma bardzo mało czasu na zrobienie dobrego wrażenia, pierwszy sezon debiutanta może być jego ostatnim (lub przedostatnim) i nie ma tutaj żadnych sentymentów. Tutaj nikt nie będzie czekał w niedającą się bliżej sprecyzować nieskończoność aż kierowca osiągnie dany poziom.


Masz inne podejście do tematu ja mam inne. Zdajesz się przyjmować tezę, ze Kubica i Russel mieli identyczne wsparcie zespołu w każdym aspekcie i mieli jednakowe szanse. Ja mam na ten temat inne zdanie. Argumentów (również tych w pełni obiektywnych) przytaczanych było z milion więc nie ma sensu drążyć tematu.
Co do porównania Russela do Strolla to specjalnie tak napisałem bo to jest właśnie moim zdaniem Twoja logika a nie moja. Moim zdaniem ze względu na sytuację w Williamsie nie da się obiektywnie porównać wyników osiąganych przez Kubicę i Russella. Ty twierdzisz, ze się da. Dalsze Twoje wywody są niepotrzebne bo cała dyskusja sprowadza się do tego czy ktoś traktuje tegoroczne wyniki jako obiektywne czy nie. Mama nadzieję, ze Kubica dostanie jeszcze szanse pokazania swojej prawdziwej wartości i życie zweryfikuje kto ma racje.

-- Pt sty 24, 2020 9:06 --

bartoszcze napisał(a):
qTeck napisał(a):Williams ad 2019 był tak słaby, że śmiało mogę go porównać do Super Aguri. Czy ktoś na świecie robił podobne dzielenie włosa na czworo dla wytłumaczenia dlaczego Sakon Yamamoto był wolniejszy w kwalifikacjach od Takumy Sato? Czy ktoś mówił, że Yamamoto potrzebował więcej czasu żeby pokazać prawdziwe tempo?

Teraz po raz 1683 wejdzie argument z lepszej taśmy klejącej.


Nie obraź się ale śmieszny jesteś czasami przytaczając takie "argumenty". Przypomnij mi czy Robert dostał już kierownicę, o którą prosił? Nie? Ciekawe czy wyrobią się przed startem sezonu 2019? No chyba nie bo sezon już się skończył. Ten przykład najlepiej pokazuje jak bardzo Williamsowi zależało na "osiągach" Roberta.
tomek evo
 
Dołączył(a): Wt lip 04, 2017 14:45

Postprzez bartoszcze Pt sty 24, 2020 9:53  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

tomek evo napisał(a):A może
są plotki o tym

A jakieś argumenty że jest X, a nie Y które widać?
Orlen miał określone oczekiwania w stosunku do Hassa, których Hass nie był w stanie spełnić?

Za to które spełnił Alfa Romeo Sauber.
Przypomnij mi czy Robert dostał już kierownicę, o którą prosił?

No to mamy jasność, że szybkość Kubicy wynikała wyłącznie z dopasowania kierownicy (lub jej braku). Bo przecież jeśli nie, to nie używałbyś tego argumentu...
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez tomek evo Pt sty 24, 2020 11:08  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Ty jak zwykle swoje. Udajesz, że nie rozumiesz o czym pisze bo jesteś za inteligentny by tego nie zrozumieć (dlaczego użyłem tego argumentu). To oczywiście tylko przykład pokazujący podejście Williamsa do RK w tym sezonie. Nie byli w stanie przez cały rok dać kierowcy kierownicy, o którą poprosił. I nie chodzi tu o to, ze Robert był przez to wolniejszy (bo raczej nie był) tylko o to, ze jak zespół nie potrafi rozwiązać tak prostej sprawy aby pomóc zawodnikowi to trudno oczekiwać, ze stawili na głowie aby zmaksymalizować jego osiągi. To po prostu pokazuje ich podejście. Prawda jest taka, ze wyprodukowali bubla z wadą konstrukcyjną i jak się zorientowali gdzie są w stosunku do konkurencji to tak naprawdę olali sezon. Moze i chcieli dokonać prawdziwych zmian ale nie mieli na to środków finansowych. Zresztą kasy to oni nie mieli nawet na wyprodukowanie odpowiedniej liczby części. Nie jest dziwne z ich punktu widzenia, ze skoncentrowali się na Russellu. Są w bardzo dużym stopniu uzależnieni od Mercedesa i Mercedes prawdopodobnie sam pilnował aby Russell był odpowiednio obsłużony. Robert powiedział, ze nie wykorzystano nawet 10 procent jego wiedzy co najlepiej świadczy o tym co działo się wewnątrz zespołu. Ja tak to widzę a Ty możesz innych przekonywać, że wprawdzie takiej jak chciał kierownicy Kubica przez cały sezon nie dostał ale z pewnością wszystko było cacy i zawsze dostawał najlepsze części a widoczne gołym okiem różnice w specyfikacji bolidów za każdym razem da się wytłumaczyć. I co w ogóle ten Kubica znowu wymyśla.
tomek evo
 
Dołączył(a): Wt lip 04, 2017 14:45

Postprzez qTeck Pt sty 24, 2020 11:36  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

tomek evo napisał(a):Ty jak zwykle swoje. Udajesz, że nie rozumiesz o czym pisze bo jesteś za inteligentny by tego nie zrozumieć (dlaczego użyłem tego argumentu). To oczywiście tylko przykład pokazujący podejście Williamsa do RK w tym sezonie. Nie byli w stanie przez cały rok dać kierowcy kierownicy, o którą poprosił. I nie chodzi tu o to, ze Robert był przez to wolniejszy (bo raczej nie był) tylko o to, ze jak zespół nie potrafi rozwiązać tak prostej sprawy aby pomóc zawodnikowi to trudno oczekiwać, ze stawili na głowie aby zmaksymalizować jego osiągi.

Mam wrażenie, że za bardzo skupiasz się na osobach piszących a za mało na meritum. Ja celowo staram się omijać temat taśmy klejącej, opon czy kierownicy dlatego, że już chyba dawno zostało wyjaśnione, iż te kwestie nie odpowiadają za różnice w tempie. Jeśli rzeczywiście Kubica miał mieć nierówne warunki i przez to brak możliwości pokazania rzeczywistej formy to chyba naturalne, że chcemy dowiedzieć się co za to odpowiada. Niech niektórych nie dziwi sceptycyzm jeśli wszystkie dotychczasowe hipotezy upadają.
tomek evo napisał(a):To po prostu pokazuje ich podejście. Prawda jest taka, ze wyprodukowali bubla z wadą konstrukcyjną i jak się zorientowali gdzie są w stosunku do konkurencji to tak naprawdę olali sezon. Moze i chcieli dokonać prawdziwych zmian ale nie mieli na to środków finansowych. Zresztą kasy to oni nie mieli nawet na wyprodukowanie odpowiedniej liczby części. Nie jest dziwne z ich punktu widzenia, ze skoncentrowali się na Russellu. Są w bardzo dużym stopniu uzależnieni od Mercedesa i Mercedes prawdopodobnie sam pilnował aby Russell był odpowiednio obsłużony. Robert powiedział, ze nie wykorzystano nawet 10 procent jego wiedzy co najlepiej świadczy o tym co działo się wewnątrz zespołu. Ja tak to widzę a Ty możesz innych przekonywać, że wprawdzie takiej jak chciał kierownicy Kubica przez cały sezon nie dostał ale z pewnością wszystko było cacy i zawsze dostawał najlepsze części a widoczne gołym okiem różnice w specyfikacji bolidów za każdym razem da się wytłumaczyć. I co w ogóle ten Kubica znowu wymyśla.

Tutaj dyskusja zaczyna się już kręcić w kółko. Gdyby w F1 były jednoosobowe zespoły to zrozumiałbym taką obronę, ale kierowcy mają zawsze do pokonania swoich partnerów. Po prostu dziwi mnie, że wszystkie inne wypowiedzi badamy zbiorowo pod lupą, ale gdy coś powie Robert to z miejsca staje się to niepodważalną prawdą. Nie uważasz, że jego słowa też powinniśmy oceniać krytycznie?
tomek evo napisał(a):I skąd pewność, ze Kubica nie miał oczekiwań co do warunków kontraktu? Ty chyba Kubicy nie znasz. :)

Ze względu na ograniczone zasoby informacji pozostaje nam w tej kwestii dedukcja. Od momentu konferencji ogłaszającej odejście z Williamsa do chwili podpisania kontraktu z Alfą działania Orlenu i RK (w mniejszym stopniu PKN Orlen, w większym Roberta) wyglądały na partyzantkę a nie przemyślaną strategię. Po słynnej konferencji były oklaski że dopiekł złej Claire i hipotezy jaki to wielki master plan za tym wszystkim stoi. Fakty zdają się jednak pokazywać coś zgoła innego, nie było żadnego planu tylko rutynowe rozmowy z zespołami środka i dołu stawki. W obecnych czasach nie jest niczym nadzwyczajnym, że połowa stawki będzie zainteresowana wsparciem takiej firmy jak Orlen bo to dobry płatnik, szczególnie po niedawnym zgrzycie Haasa z RE.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez tomek evo Pt sty 24, 2020 11:54  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Jakie niby hipotezy upadają? Z taśma klejącą? Co to w ogóle była za za hipoteza? Sprowadzamy dyskusje do absurdu. Tak samo gdy piszesz o oklaskach. Klaskałeś? Bo ja nie wiec nie pisz w ten sposób i nie narzucaj takiej narracji. Plan zapewne był inny ale nie wiem czy można pisać o jego braku czy partyzantce. Wiadomo, że RK i Orlen celowali w posadę wyścigowego i to się nie udało i takie są fakty. Czemu to się nie udało to już jest całkiem inna historia a jeszcze całkiem inna jest czy powrót do stawki jest w ogóle możliwy. I tu wypływają różnice zdań na temat tego co jest w stanie pokazać tak naprawdę RK i ocena dotychczasowych startów w Williamsie. Nie ma sensu bić piany i narzucać własnej nietrafionej narracji.
tomek evo
 
Dołączył(a): Wt lip 04, 2017 14:45

Postprzez bartoszcze Pt sty 24, 2020 17:57  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

tomek evo napisał(a):trudno oczekiwać, ze stawili na głowie aby zmaksymalizować jego osiągi. To po prostu pokazuje ich podejście. Prawda jest taka, ze wyprodukowali bubla z wadą konstrukcyjną i jak się zorientowali gdzie są w stosunku do konkurencji to tak naprawdę olali sezon.

Ale to jest oczywiste, tylko że w żaden sposób nie odpowiada na pytanie dlaczego jeden kierowca tym bublem był o tyle szybszy od drugiego. Stąd było porównanie do Super Aguri, można też porównać do HRT.
qTeck napisał(a):Fakty zdają się jednak pokazywać coś zgoła innego, nie było żadnego planu tylko rutynowe rozmowy z zespołami środka i dołu stawki. W obecnych czasach nie jest niczym nadzwyczajnym, że połowa stawki będzie zainteresowana wsparciem takiej firmy jak Orlen bo to dobry płatnik, szczególnie po niedawnym zgrzycie Haasa z RE.

Przecież Sokół otwarcie przyznał, że Orlen rozmawiał z połową stawki: z McLarenem, Toro Rosso, Racing Point, Haasem i Alfą.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez tomek evo Śr sty 29, 2020 11:16  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

bartoszcze napisał(a):
tomek evo napisał(a):trudno oczekiwać, ze stawili na głowie aby zmaksymalizować jego osiągi. To po prostu pokazuje ich podejście. Prawda jest taka, ze wyprodukowali bubla z wadą konstrukcyjną i jak się zorientowali gdzie są w stosunku do konkurencji to tak naprawdę olali sezon.

Ale to jest oczywiste, tylko że w żaden sposób nie odpowiada na pytanie dlaczego jeden kierowca tym bublem był o tyle szybszy od drugiego. Stąd było porównanie do Super Aguri, można też porównać do HRT.
qTeck napisał(a):Fakty zdają się jednak pokazywać coś zgoła innego, nie było żadnego planu tylko rutynowe rozmowy z zespołami środka i dołu stawki. W obecnych czasach nie jest niczym nadzwyczajnym, że połowa stawki będzie zainteresowana wsparciem takiej firmy jak Orlen bo to dobry płatnik, szczególnie po niedawnym zgrzycie Haasa z RE.

Przecież Sokół otwarcie przyznał, że Orlen rozmawiał z połową stawki: z McLarenem, Toro Rosso, Racing Point, Haasem i Alfą.


Bo ten Bubel Roberta był większym bublem od tego bubla Georga. Takie jest moje zdanie i go nie zmienię. Ty zostań przy swoim, ze bolidy i wsparcie dla obu kierowców było takie samo. Koniec kropka.
tomek evo
 
Dołączył(a): Wt lip 04, 2017 14:45

Postprzez sneer Śr sty 29, 2020 12:14  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Ponoć w fabrycznym BMW Kubica nie będzie jeździł... naprawdę nie wiem już co o tym myśleć. Albo to gra va-banque, i będziemy zadowoleni, albo...
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kubas33 Śr sty 29, 2020 12:17  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Coraz częściej mówi się o klienckim zespole bmw - z Orlenem w nazwie. Z takiego klienckiego zespołu będzie znacznie łatwiej i mniej "boleśnie" odejść w trakcie sezonu gdyby się okazało że jest potrzebny gdzieś indziej.. ;)
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez uqad Śr sty 29, 2020 12:27  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Szykuje się powtórka z WRC. I im bardziej się ta sprawa przeciąga, tym we mnie większe przekonanie, że nic z tego nie będzie i nie zobaczymy RK w DTM.
A winny, jak zawsze, okaże się pewnie tajemniczy "ktoś" lub "coś", tylko nie sam RK.
"Felipe, Valtteri is faster than you."

"Za komuny było lepiej".
Avatar użytkownika
uqad
 
Dołączył(a): Śr lip 18, 2012 6:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości