ROBERT KUBICA - WYWIAD W TV4 ( TOK2SZOK )

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Orłoś Śr paź 25, 2006 21:15  

Wywiad był, ale pytania poniżej krytyki. Insynuacje i na siłę próba komentowania tego co się u nas w polityce dzieje. Ale mnie to nie dziwi, lewicowi dziennikarze zawsze są wkurzający. Taka ich bolszewicka natura. :D
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez deeze Śr paź 25, 2006 21:24  

Orłoś napisał(a):Wywiad był, ale pytania poniżej krytyki. Insynuacje i na siłę próba komentowania tego co się u nas w polityce dzieje. Ale mnie to nie dziwi, lewicowi dziennikarze zawsze są wkurzający. Taka ich bolszewicka natura.

Orłoś za to ty masz naturę oceniania każdego jako bolszewickiego lewaka :grin: (joke)
No fakt pytania po prostu żenujące. Nie podpadające zupełnie jakiejkolwiek krytyce. Tak naprawdę zupełnie NICZEGO się nie dowiedziałem po tym wywiadzie. A przecież po to wywiad jest, żeby jak najwięcej informacji z niego wynieść. Jedyna rzecz, jaka mi się podobała to to, w jaki sposób Kubica nie gasząc Najsztuba tak naprawdę go ośmieszał...
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Orłoś Śr paź 25, 2006 21:38  

deeze napisał(a):No fakt pytania po prostu żenujące. Nie podpadające zupełnie jakiejkolwiek krytyce. Tak naprawdę zupełnie NICZEGO się nie dowiedziałem po tym wywiadzie.


No właśnie! Sam widzisz, że miałeś do czynienia z lewactwem, tylko nie byłeś w stanie tego odpowiednio zdefiniować. :P

Co do samego wywiadu to dobrze, że nadali go na początku programu, przynajmniej nie musiałem się męczyć przed TV oglądając moich "ulubieńców".


Ale jednak zawiodłem się podwójnie - Najsztuba wyżej cenię od Żakowskiego a tutaj po prostu się zbłaźnił. Dobrze, że Robert nie bywa zbyt często w kraju i nie musi udzielać tak infantylnych wywiadów. Gdyby było inaczej, to zrobili by z niego drugiego Małysza, który musi się uśmiechać na zawołanie, wdzięczyć przed kamerą i opowiadać jacy to jesteśmy (kibice) wspaniali i, że gdyby nie my to z pewnością nie osiągnąłby takich wyników jakie osiągnął, bo przecież te biało-czerwone flagi, których widzi całe mnóstwo powodują, że wstępuje w niego duch patriotyczny i dzięki temu osiąga lepsze wyniki. No bo przecież wszystko co robi, robi dla nas - kibiców. :)
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez deeze Śr paź 25, 2006 23:37  

W 100% się z tobą zgadzam Orłoś.
Cienizna na całego. Ale z tym lewactwem mimo wszystko trochę przesadzasz :grin:
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Wiesiek3 Cz paź 26, 2006 9:24  

He, he - pewnie bede wyjatkiem, ale Robert byl co najmniej dretwy. Pytania, ktore byly zadawane na samym poczatku byly typowymi pytaniami, na ktore powinien odpowiedziec, a nie odburknac jak obrazony dzieciak lub cwaniaczek.
Z paska na ekranie mozna bylo wyczytac, ze wywiad jest przeprowadzony dzieki sponsorowi BMW (Intel?). Wydaje mi sie ze dosc szybko kierownictwo BMW pogada z RK i odpowiednio go podkreci, bo Robert ewidentnie lekcewazy swoje obowiazki! Pomijam, ze lekcewazy kibicow (!) - a to sie na pewno nie bedzie sie BMW podobalo.
Odpowiedzi w stylu, ze "mu jest obojetne czy..." na pewno nie wplywaja korzystnie na jego wizerunek, a to sie przeklada na wizerunek firmy.
Oczywiscie za chwile pojawia sie glosy oburzenia, ale taka jest prawda i ja tak to odczuwam.
Nie raz sie juz zdarzylo, ze potencjalnie lepszy kierowca wylecial, bo nie pasowal do linii lansowanej przez ekipe. Robert musi byc bardziej "medialny", bo za to mu placa.

Wydaje mi sie tez, ze jest to juz przeszlosc, bo wywiad byl nagrany z 1,5 miesiaca temu i od tego czasu Robert stal sie bardziej komunikatywny co mozna bylo uslyszec przed GP Brazyli.

I jeszcze jedna rzecz. Chyba wazniejsza niz sam wywiad.
Robert bardzo czesto i dobitnie podkreslal, ze nikt (poza rodzicami) nigdy mu nie pomagal i nie ma komu dziekowac.
Jak to sie ma do wypowiedzi przedstawiciela np. Alianz PL, ktora mozna bylo wysluchac w niedziele w tym dziwnym bloku o 17?
Moze ma ktos wiecej informacji?

- Wiesiek - co glosowal juz 103 razy (i jeszcze ma troche czasu :D) w znanej, a jeszcze nie zakonczonej ankiecie.
Wiesiek3
 
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2006 10:50

Postprzez 5cuderi4 Cz paź 26, 2006 16:34  

Ja nie oglądałem tego porgramu. Niestety mimo szczerych chęci nie znalazłem na to czasu. Dwie opinie forumowiczów mi się tu nie zgadzają. A mianowicie:
kszyh2404 napisał(a):na spoilerze kubicy bylo "thanks michael"...
Wiesiek3 napisał(a):Wydaje mi sie tez, ze jest to juz przeszlosc, bo wywiad byl nagrany z 1,5 miesiaca temu
Przecierz takie malowanie tylnego skrzydła było tylko podczas GP Brazylii, a z tego co pamiętam, to to GP odbywało się w ubiegły weekend(jeśli się mylę to proszę mnie poprawić). :-)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Pussik Cz paź 26, 2006 16:41  

Jeśli ktoś będzie miał namiar na ten program an youtube lub video.google.com czy też maxior, niech da znać. Poprostu niech tu wklei link.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez kszyh2404 Cz paź 26, 2006 16:54  

5cuderi4 napisał(a):Ja nie oglądałem tego porgramu. Niestety mimo szczerych chęci nie znalazłem na to czasu. Dwie opinie forumowiczów mi się tu nie zgadzają. A mianowicie:
kszyh2404 napisał(a):na spoilerze kubicy bylo "thanks michael"...
Wiesiek3 napisał(a):Wydaje mi sie tez, ze jest to juz przeszlosc, bo wywiad byl nagrany z 1,5 miesiaca temu
Przecierz takie malowanie tylnego skrzydła było tylko podczas GP Brazylii, a z tego co pamiętam, to to GP odbywało się w ubiegły weekend(jeśli się mylę to proszę mnie poprawić). :-)

to z tym thanks michael bylo na wstepie calego programu kiedy to najsztub podawal rozne smieszne info o polityce ale i pare takich info o kubicy tez bylo m.in to z tymi gejowskimi portalami.
sam wywiad z kubica byl nagrywany wczesniej.
Avatar użytkownika
kszyh2404
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez deZZember Cz paź 26, 2006 17:26  

se dzisiaj to badziewie oglądne, bo wczoraj nie mogłem. Dzisiaj powtórka o 20, a po tem klasyka: Desperado LOL :-P
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bankoq Cz paź 26, 2006 20:14  

Czekam teraz na zaproszenie Roberta przez Kubę Woewódzkiego. Nie wątpie, że takie zaproszenie się pojawi (jeżeli już się nie pojawiło), bo Robert ma teraz wakacje, więc czas na pewno znajdzie na występy medialne - ciekawy jestem tylko czy takie zaproszenie przyjmie.

A moze zaproszą go do kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami ?? :lol:
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez im9ulse Cz paź 26, 2006 20:28  

deZZember napisał(a):se dzisiaj to badziewie oglądne, bo wczoraj nie mogłem

dzisiaj wlasnie ogladalem to badziewie...i sorry ale pytanie Najsztuba o sny erotyczne albo o sny "jak wygrywa wyscigi" co to kurde jest...i jeszcze to wplatanie tematow politycznych k...wa co to ma byc ??? tragedia...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez bioly74 Cz paź 26, 2006 21:49  

Ja oglądałem wczoraj i bardzo tego żałuje. Pytania były prostackie i zupełnie nie na temat. Uważałem Najsztuba za porządnego redaktora a tym wywiadem się poprostu zbłaźnił.
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez deeze Cz paź 26, 2006 22:21  

im9ulse napisał(a):dzisiaj wlasnie ogladalem to badziewie...i sorry ale pytanie Najsztuba o sny erotyczne albo o sny "jak wygrywa wyscigi" co to kurde jest...i jeszcze to wplatanie tematow politycznych k...wa co to ma byc ??? tragedia...
bioly74 napisał(a):Ja oglądałem wczoraj i bardzo tego żałuje. Pytania były prostackie i zupełnie nie na temat. Uważałem Najsztuba za porządnego redaktora a tym wywiadem się poprostu zbłaźnił.

Widzę, że podzielacie zdanie moje i Orłosia...no cóż, nie popisali się niestety.

A co do Kuby - no tu wywiad byłby na pewno zdecydowanie ciekawszy. Kwestia tylko taka - jak do niego by podszedł Robert. Bo rzeczywiście jak pisał Wiesiek Robert zbyt wylewnych odpowiedzi nie udzielał...
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez SPIDER Pt paź 27, 2006 15:10  

Widziałem może 10 minut tego wywiadu. Szczerze powiem, że jak słyszałem niektóre pytania zadawane przez Najsztuba, to płakać mi się chciało...
:-?
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez chmiel Pt paź 27, 2006 23:02  

Bo rzeczywiście jak pisał Wiesiek Robert zbyt wylewnych odpowiedzi nie udzielał...

Ale Robert może nie był rozmowny, bo był zażenowany pytaniami Najsztuba :hmm: Szczerze mówiąc - bardzo prawdopodobne.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron