ROBERT KUBICA - WYWIAD W TV4 ( TOK2SZOK )

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez plastus Pt paź 27, 2006 23:24  

chmiel napisał(a):był zażenowany pytaniami Najsztuba


Ja tam w to szczerze wątpie :)
Fakt że Robert raczej większość pytań olał, a Najsztub wyszedł na bubka, jako którego go wcześniej nie posterzegałem.

Swoją drogą na forum nie dawno był taki filmik na którym Kimi w wywiadzie używa ciekawego stwierdzenia "I was having a shit". Jeśli takie słowa czynią go największym luzakiem w F1, to dla mnie Robert ze swoim hasłem "najwyraźniej ludzie z Orlenu ni mają jaj "(czy cos takiego, duzo nie przekęciełem) jest zdecydowanym numerem 2 :D

A co do samego programu to był na baaardzo niskim pozimie. Spodziewałem sie czegoś lepszego nawet biorąc poprawkę że to TV4...
plastus
 
Dołączył(a): Śr sie 02, 2006 7:23
Lokalizacja: Krosno

Postprzez sex pistols So paź 28, 2006 7:51  

Najwiekszymi luzakami byli JV i JPM 8) . Wszystkie polskie wywiady z RK beda denne bo prawie zawsze pytania zadaja osoby ktore nic nie iwedza o F1
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez FANF1 So paź 28, 2006 15:36  

Ja, jak prawie wszystkie osoby na tym forum uważam, że pytania były bezsensowne :? zwłaszcza to z premierem, po prostu pytanie niżej niż dno :-o spodziewałem się czegoś lepszego :-(
FANF1
 

Postprzez yerro Pn paź 30, 2006 19:58  

Niestety równie "wysoki" poziom reprezentują te "gwiazdy" polskiego dziennikarstwa w innych dziedzinach. To jest obrzydliwa zgraja kłamców,
oszustów i partaczy, która jedyne co potrafi to budować wokół siebie
grono zidiociałych klakierów i wmawiać wszystkim wokół jacy to oni nie są wspaniali i jakimi to oszołomami są wszyscy, którzy nimi się brzydzą.
yerro
 

Postprzez P@veL Wt paź 31, 2006 19:08  

plastus napisał(a):najwyraźniej ludzie z Orlenu ni mają jaj


LOL :!: mogłem jednak to obejżeć... :-( :(
Avatar użytkownika
P@veL
 
Dołączył(a): Cz lut 16, 2006 16:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez FANF1 Wt paź 31, 2006 19:13  

P@veL napisał(a):LOL :!: mogłem jednak to obejżeć... :-( :(

Nie warto, tylko strata czasu. Żałosne pytania i nuda jak flaki z olejem.
FANF1
 

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron