Robert Kubica w McLarenie ??????

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez sneer Pt wrz 29, 2006 10:39  

A na stronie BMW przy raporcie z sesji piątkowej nie ma zdjęcia Roberta.
W**** mnie BMW lekko. Robert jest z trójki kierowców ewidentnie najlepszy, a mimo wszystko traktują go per noga (przynajmnniej na oficjalnej stronie)w porównaniu z Vettelem i Heidfeldem.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bankoq Pt wrz 29, 2006 12:30  

Nie prawda, że traktują Roberta na stronie BMW-Sauber, jak kogoś kto by im przeszkadzał. Przeglądnij poprzednie newsy, co drugi z nich dotyczy Kubicy. Wyjątkiem są ostatni 2-3 dni, gdzie newsy głównie informują o sytuacji zespołu na torze Shanghai.

Oni doskonale wiedzą, że trafili na wielki talent, a to, że Vettel jeździ dobrze na treningach... nie wiem czy pamiętasz, ale Robert sam mówił, że oceniać treningi mogą tylko szefowie poszczególnych zespołów. Nikt inny nie ma pojęcia co tak na prawdę testowali, jakie były ustawienia itd. Skąd wiesz jak pojechał by Robert z identyczną ilością paliwa co Sebastian? Zresztą szefostwo BMW samo niedawno wyznało, że puszczają Vettela z minimalną ilością paliwa, żeby go po prostu wypromować.

Wracając do tematu, jestem ciekawy, jak zareagowało by BMW, gdyby Dennis oficjalnie złożył propozycję menadżerowi Roberta. Myśle, że była by niezła walka o naszego kierowcę :)


[/url]
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez mkpol Pt wrz 29, 2006 13:08  

Kubica w McLarenie? nierealne w ciągu najbliższych dwóch lat
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez RENO Pt wrz 29, 2006 13:28  

gdyby Dennis oficjalnie złożył propozycję menadżerowi Roberta. Myśle, że była by niezła walka o naszego kierowcę



Kto wie kto wie czy jakieś zespoły już nie składały manago Roberta ofert, tylko wszystko jest owiane tajemnicą...
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Orłoś Pt wrz 29, 2006 16:07  

Już wszystko jasne, MT potwierdził to na dzisiejszej konferencji:

Q: (Alan Baldwin - Reuters) Mario, on Robert Kubica, I wondered why you have been waiting if you are going to coonfirm him – is he looking elsewhere? Are you looking somewhere else?

MT: Unfortunately I said at the start of the season that I would confirm our driver line-up at the end of the season so I have to stick to that. There is no other reason behind it.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tweedy Pt wrz 29, 2006 17:12  

na poczatku sezonu byl JV i sytuacja byla inna, nie mowie, ze Mario klamie, ale wydaje mi sie, ze jednak jest cos na rzeczy
tweedy
 
Dołączył(a): Cz wrz 22, 2005 9:53

Postprzez dex Pt wrz 29, 2006 18:03  

mało prawdopodobne , ale cuda sie zdarzają :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel Pt wrz 29, 2006 19:32  

Jeżeli mówimy o następnym sezonie, to chyba są to marzenia ściętej głowy ;) Ale w przyszłości kto wie :?: :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez sex pistols Pt wrz 29, 2006 19:59  

-Jak można posądzać Hamiltona po jednych testach czy jest dobry? Sami czasem mowicie ze testy nic nie pokazuja a jesli chodzi o Roberta to hura od razu.
-Z tym kaskiem to sobie chyba jaja robicie :-P
-3 kierowcow nie bedzie testowalo ustawien na pszyszly rok bo ten sie jeszcze nie skonczyl.
-Szefowie temaow duzo mowia (najczesciej o tym samym)
-To co pisza polskie gazety jest smiechu warte


-Rzeczywiscie Robert coś sugerowal tą wypowiedzią ale może ja sprostuje dajmy mu troche czasu.

Wszystko jest realne ale nie :napalony: po jednej wypowiedzi.
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Phaedra Pt wrz 29, 2006 20:52  

Czy sklad McLarena z Robertem nie byl by powtorka z rozrywki.
Kontrolujacy, tym razem, swe szalenstwo latynos i icekub :D :-D :grin:
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez Pussik Pt wrz 29, 2006 21:33  

Przetłumaczy ktoś?
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez sasza82 Pt wrz 29, 2006 21:57  

Pussik napisał(a):Przetłumaczy ktoś?


Q: Mario w sprawie Roberta.Jestem zdumiony dlaczego czekasz jeśli masz zamiar potwierdzić go(zatrudnić). Czy on szuka gdzieś indziej(innego pracodawcy)?? Czy ty szukasz gdzieś indziej (kogoś innego)

MT: Niestety powiedziałem na poczatku sezonu, że będę mógł potwierdzić kierowców wyscigowych po zakonczeniu sezonu więc muszę sie tego trzymać. Nie ma zadnych innych powodów poza tym.
sasza82
 
Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 13:23
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez FANF1 Pt wrz 29, 2006 22:00  

Nie ma zadnych innych powodów poza tym.

A może są, tylko Mario o tym nie wie ;) :smile:
FANF1
 

Postprzez sneer Pt wrz 29, 2006 22:00  

Prosisz, masz:


Q: (Alan Baldwin - Reuters) Mario, on Robert Kubica, I wondered why you have been waiting if you are going to coonfirm him – is he looking elsewhere? Are you looking somewhere else?

MT: Unfortunately I said at the start of the season that I would confirm our driver line-up at the end of the season so I have to stick to that. There is no other reason behind


P: Mario, w kwestii Roberta Kubixy, Zastanawiam się dlaczego czekasz z potwierdzeniem (jego startów) - czy on szuka czegoś innesgo? Czy ty rozglądasz się gdzie indziej?

O: Niestety, powiedziałem na początku sezonu że potwierdzę skład pod dopiero koniec, muszę się więc tego trzymać. Nie ma żadnej innej przyczyny.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mariusz Wt paź 03, 2006 6:17  

Bardziej realne jest chyba, że w przyszłości (powiedzmy 2009) Polak mógłby p[rzejść do Ferrari za Massę.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron