Robert Kubica w McLarenie ??????

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez RENO Wt paź 03, 2006 9:14  

Nio tak ale jakby Kimas był tam numero Uno to Kubek nie miałby szans się pokazać bo wiecie jak to tam bywa, Musiałby tam przejść jako mistrz
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Phaedra Wt paź 03, 2006 21:41  

Robert jest za uczciwy do Ferrari :lol:
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez slipstream Śr paź 04, 2006 6:49  

Phaedra napisał(a):Robert jest za uczciwy do Ferrari

I chyba ogólnie za szczery w swoich wypowiedziach.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez marc1n Śr paź 04, 2006 14:13  

Mariusz napisał(a):Bardziej realne jest chyba, że w przyszłości (powiedzmy 2009) Polak mógłby p[rzejść do Ferrari za Massę.

Boże, koszmar. Chyba bym niemógł ogladać dalej F1. Mam nadzieję że to nigdy nie nastąpi. Już mi Kimiego żal, a co dopiero Kubicy.
Obrazek
Avatar użytkownika
marc1n
 
Dołączył(a): Pn sie 07, 2006 12:07
Lokalizacja: Toruń

Postprzez bankoq Pt paź 06, 2006 8:40  

Czytałem ostatnio wypowiedzi Alonso i Todta. Hiszpan wypowiadał się na temat swojego następcy w ekipie Renault, Kovalainena, i mówił, że owszem ma duży talent, ale przyszłością tego sportu jest... Kubica. Alonso zdaje sobie sprawę z osiągnieć Roberta, zwłaszcza tych z czasów kartingu, gdyż sam brał udział w tej serii wyścigowej i wie jak wielka jest konkurencja.

Todt natomiast zapytany, który z młodych kierowców, którzy jeźdzą w F1 lub mają zamiar w niej startować jest najlepszy, stwierdził jednoznacznie, że to Robert jest "quite impressive".

Jeżeli Robert będzie nadal tak zadziwniał jak do tej pory, wydaje się, że transfer do zespołu ze ścisłej czołówki to kwestia 2-3 lat, a może nawet mniej... No chyba, że BMW-Sauber samo się ulokuje w tej czołówce, co wcale nie jest takie nieprawdopodobne. Obecnie są mniej więcej na równi z Hondą, więc stanowią 4/5 silę w F1, poza tym mają pieniądze na rozwój i motywację, więc nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby w niedalekiej przyszłości mogli być równie mocni jak dzisiejsze top teamy.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez RENO Pt paź 06, 2006 12:58  

a gdzie to czytałeś o F.A i JT możesz zapodać źródło???
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Phaedra Pt paź 06, 2006 17:11  

RENO napisał(a):a gdzie to czytałeś o F.A i JT możesz zapodać źródło???



http://www.autosport.com/news/report.php/id/54801
http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez ICEman Pt paź 06, 2006 19:02  

:D normalnie jak bym czytał Fakt Robert w McLarenie. Chociaż nauczyłem się już że w F1 wszystko jest możliwe. Ja bym chciał żeby Kubica poazostał w BMW bo oni się rozwijają w zaskakującym tempie i zobaczycie w przyszłym roku będą już wygrywać, wiem odważne to słowa :). BMW to niemiecka potęga a niemcy jak coś robią to robią to perfekcyjne.
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez deZZember Pt paź 06, 2006 19:18  

ICEman napisał(a):BMW to niemiecka potęga a niemcy jak coś robią to robią to perfekcyjne.
Np. Mercedes w McLarenie?
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sneer Pt paź 06, 2006 22:01  

Wg faktu Kubica ma przejść do Wiliamsa... :lol: :lol: Nie czytałem, tlo nagłówek widziałem :lol:
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ICEman Pt paź 06, 2006 22:48  

hehe Dezze no Mercedes swoimi silnikami żeczywiście się nie popisał w ostatnich latach to racja.
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez GroM So paź 07, 2006 19:04  

Trudno powiedzieć czy Kubica w McLarenie to byłby dobry krok. Kimi Raikkonen też był w McLarenie i zespół wykończył go nerwowo, teraz będzie we Ferrari i nie zdziwie się jak będzie mistrzem świata w 2007 roku. BMW Sauber jest większą perspektywą dla Kubicy niż McLaren. Maja świetne silniki, a jak je homologują to będa już tylko pracować nad samym bolidem i niezawodnością. Jak widać BMW poczyniło ogromny postęp techniczny w tym roku, ich pierwszym roku, chociaz Sauber ma już wiele doświadczenia. Połączenie tych firm to była dobra sprawa i przebiegła gładko co widać w tym sezonie. Jakoś bardziej mam przekonanie do BMW niż do Mercedesa i właśnie na nich stawiam, że są wstanie szybciej wbić się do stawki najlepszych. Jak będzie zobaczymy w ciągu dwóch lat, mam nadzieje że będzie super i czas najwyższy że stawka ta się wymieni. Dlatego wole Kubice w BMW, ale prawda jest taka, że on wie co jest najlepsze dla Niego i będzie tam gdzie ma być.
GroM
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 11:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Postprzez RENO So paź 07, 2006 21:00  

prawde powiedziawszy BMW nie sypie się tak jak Mercedes...moim zdaniem fakt sze szmelcedesy się sypią w tym sezonie jest spowodowany niedopracowaniem bolidu np. słynna instalacja elketryczna w Monako, ktoś chyba umiescił ją tam gdzie nie trzeba, albo system odcinający zapłon też pewnie nie w tym miejscu co trzeba skoro Mentosowi na tarce sie włączył, bo to że silnik się pali to standard ale prawdopodobnie z powodu braku Neweya ten bolid jest jaki jest być może w nowym bolidzie zostaną wyeliminowane te wady.

Podsumowując: McLaren, prawie jak Williams :-D
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gregoff So paź 07, 2006 21:06  

RENO napisał(a):albo system odcinający zapłon też pewnie nie w tym miejscu co trzeba skoro Mentosowi na tarce sie włączył


W F1Racing twierdzone było, że jakiś odłamek wybił dziurę w silniku i to spowodowało reakcje systemu bezpieczeństwa.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Kylo So paź 07, 2006 21:06  

Lepiej dla Kubicy by został w BMW. Jak Mclaren pozostawi de la Rosę to może być trzecim kierowcą, a w BMW ma pewną posadę.
Kylo
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości

cron