Niedowaga bolidu po GP Węgier

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Wiesiek3 Pt paź 06, 2006 20:58  

Interesujace, ale to chyba "kaczka dziennikarska". Po eksplozji 2kg piany/proszku zostaloby sporo sladow. Zgadzam sie z tym co napisal Poul. Mozliwe, ze gasnica byla caly czas pusta, ale czy wtedy BMW braloby przed wyscigiem ciezar bolidu "z katalogu"?
Wiesiek3
 
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2006 10:50

Postprzez Jacobser Cz paź 12, 2006 21:51  

Śmiech mnie ogarnia po tym newsie. Słyszałem już o tej prawdziwej przyczynie z innych źródeł i muszę przyznać, że jestem zniesmaczony ciągłymi błędami zespołu. A to brak gaśnicy, a to za długi postój, a jeszcze Robert też często gości poza torem. No cóż, jak długo jeszcze. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie w tym teamie wszysto będzie dobrze.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gregoff Cz paź 12, 2006 22:08  

Jacobser napisał(a):Śmiech mnie ogarnia po tym newsie. Słyszałem już o tej prawdziwej przyczynie z innych źródeł i muszę przyznać, że jestem zniesmaczony ciągłymi błędami zespołu. A to brak gaśnicy, a to za długi postój, a jeszcze Robert też często gości poza torem. No cóż, jak długo jeszcze. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie w tym teamie wszysto będzie dobrze.


Tak, tak BMW to znani działacze spec służb próbujących storpedować zdobycie przez Roberta mistrzostwa świata. Ale niedługo Polska powoła komisję śledczą i wszystkie afery dr. Theissena wyjdą na jaw...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez dex Pt paź 13, 2006 9:42  

ciekewe czemu dopiero teraz o tym mowa , to zmienia postać rzeczy .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez deeze Pt paź 13, 2006 9:49  

Czytałem niedawno wypowiedź Roberta i mówił, że rzeczywiście to mogła być przyczyna. Po wypadnięciu z toru i uszkodzeniu nosa czuł przez długi czas w kokpicie jakiś dziwny zapach. Najprawdopodobniej nie jest to bujda. Jeśli rzeczywiście bardzo wolno się opróżniała, to możliwe, że nikt nie mógł tego zauważyć.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez mkpol Pt paź 13, 2006 10:27  

Wiesiek3 napisał(a):Interesujace, ale to chyba "kaczka dziennikarska". Po eksplozji 2kg piany/proszku zostaloby sporo sladow. Zgadzam sie z tym co napisal Poul. Mozliwe, ze gasnica byla caly czas pusta, ale czy wtedy BMW braloby przed wyscigiem ciezar bolidu "z katalogu"?


w gaśnicy sa 2 składniki piana powstraje dopiero po ich zmieszaniu

pojedynczo mogą się ulatniac do woli bez zadnych konsekwencji
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Sanchez Pt paź 13, 2006 10:54  

mkpol widziałeś gaśnice pianowe w bolidach ?
Avatar użytkownika
Sanchez
 
Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 12:27
Lokalizacja: Piaseczno

Postprzez mkpol Pt paź 13, 2006 15:05  

Sanchez napisał(a):mkpol widziałeś gaśnice pianowe w bolidach ?


Sanchez w ogóle nie widziałem gaśnicy w bolidzie i nie ma to najmniejszego znaczenia

Ja napisałem jak działają gaśnice w ogóle.

pozdrawiam :-)
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość