Robert w BMW na 2007 rok

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez sex pistols Cz gru 28, 2006 23:39  

nie chodzilo mi o AMD-eki tylko o AMD-iego ktory potrzebuje niezlego chlodzenia czasem ;) . Dobra koniec OT.

Mam pytanie czy gdy bylo ogloszone podpisanie kontraktu z kubkiem to oficjalnie mowiono ze jest na jeden rok czy mowiono ze bedzie jezdzil w pszyszlym (przyszłym) roku?
Bo jak mowili ze podpisza tylko na pszyszly (przyszły) rok, to raczej po kilku miesiacach tak sobie nie zmienili decyzji :idea:
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Orłoś Pt gru 29, 2006 3:41  

Oficjalnie to wiadomo, że będzie jeździł w 2007 roku. Tyle wiadomo. Co innego spekulacje ludzi kręcących się wokół F1 - np. w którymś numerze Business F1 było powiedziane, że ma kontrakt na 3 lata (z 2006 włącznie, czyli do końca 2008 roku). Teraz te plotki z Blicka o nowym 4 letnim kontrakcie (do końca 2010). Generalnie gazetom typu tabloid nie wierzę, ale to jest Blick a oni zawsze mieli prawdziwe informacje z Hinwill (pewnie Peter Sauber donosi :P).
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kamil.pl5 Pt cze 01, 2007 16:04  

Odpowie mi ktoś na pytanie dlaczego ten kask jest w takich kolorach jak by go Robert lakiernikowi zabrał :) i zwróćcie uwagę na napis na bolidzie za głową Kubicy: "T.Glock" niby z jakiej racji to jest a nie "R.Kubica" ??

Obrazek
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Kubuś Fatalista Pt cze 01, 2007 16:06  

kamil.pl5 to Glock nie kubica
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Krystek Pt cze 01, 2007 16:06  

kamil.pl5 napisał(a):Odpowie mi ktoś na pytanie dlaczego ten kask jest w takich kolorach jak by go Robert lakiernikowi zabrał Uśmiech i zwróćcie uwagę na napis na bolidzie za głową Kubicy: "T.Glock" niby z jakiej racji to jest a nie "R.Kubica" ??


To jest bolid Timo Glocka i jego kask.
Avatar użytkownika
Krystek
 
Dołączył(a): N sty 14, 2007 17:53
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez kamil.pl5 Pt cze 01, 2007 16:08  

no dobra faktycznie to dlaczego znalazłem go na http://f1.gpupdate.net w podkategorii Kubica ? sory mój błąd.
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Orłoś Pt cze 01, 2007 23:49  

Powinieneś jeszcze zapytać dlaczego tak nisko Kubica siedzi - zmalał czy co? ;)
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jacobser So cze 02, 2007 19:14  

Kolega wyżej wszedł na dość ciekawy temat. Otóż chciałem powiedzieć, że w Formule 1 jak i innych seriach wyścigowych ciężko się rozpoznaje zawodników. Jak większość bolidów jest pomalowana na różne barwy to jest jeszcze dobrze. Ale jak już są z tego samego teamu i mają podobne kaski robi się problem. Czy nie mogliby pisać ich nazwisk większą czcionką ???

[mod="Damos"]To jest totalny OFF-TOPIC :? [/mod]
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SoBcZaK So cze 02, 2007 19:31  

Jacobser napisał(a):Czy nie mogliby pisać ich nazwisk większą czcionką ???

Jacobser a gdzie mieli by pisać nazwy kierowców dużą czcionką? nie zapominaj że w F1 sponsorzy płacą za każdy cm powierzchni reklamowej i strata sporej sumy na rzecz podpisu kierowcy jest nie do przyjęcia, na dodatek nie wielu kierowców ma bardzo podobne kaski do siebie na dodatek na każdym bolidzie jest numer zawodnika, ja kiedyś tez nie wiedziałem który kierowca którym bolidem jeździ ale wtedy wyręczali mnie komentatorzy
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez gregoff So cze 02, 2007 21:10  

Numery większe na nosie bolidu oraz boku tylnego skrzydła by się przydały. Jakoś regulaminowo z góry mogły by być określone a nie taka samowolka jak jest teraz.

Ale koniec OFFTOPA bo to temat o Robecie K. W BMW.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez 2fast2strong Wt cze 05, 2007 19:29  

dokładnie liczą się sponsorzy, nie oddadzą przestrzeni na bolidzie na rzecz nazwiska kierowcy. Niestety to są pieniądze a jak wiadomo bez nich kiepsko byloby z F1, wogle ze sportem. Co do rozpoznawania kierowców to ja staram się po kaskach ich rozróżniać
2fast2strong
 
Dołączył(a): Wt cze 05, 2007 19:16

Postprzez Tomas Wt cze 05, 2007 19:54  

Mysle,ze Robert zasluguje w tym roku na najwyzsze uznanie. Co prawda jestesmy tylko po kilku GP, ale sadze, ze wlasnie on wykonuje swoja prace w 100%. Wiem, ze wiekszosc z Was czeka na cos wiecej ze strony Roberta, ale zauwazmy, ze to dopiero pierwszy jego pelny sezon. Michael Schumacher i Fernando Alonso zdobywali swoje pierwsze tytuly po trzech sezonach. Ja jestem dobrej mysli, co do jego przyszlosci. Sezon ten powinien potraktowac jako doswiadczenie, ale tak nie jest, to widac, ze on chce sie scigac i jest wciaz nienasycony sukcesu. BMW Sauber to bardzo rozwojowy team, chyba najbardziej rozwojowy i im takze nalezy dac czas na wyeliminowanie bledow bolidu, jak i calej ekipy. :)
Obrazek
Shot at 2007-07-06
Avatar użytkownika
Tomas
 
Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 1:20
Lokalizacja: Lubin
GG: 10275176

Postprzez RobertG Wt cze 05, 2007 20:46  

Tomas napisał(a):Wiem, ze wiekszosc z Was czeka na cos wiecej ze strony Roberta


Wiecej to mogli oczekiwac nieokrzesani hurraoptymisci.
Choc przyznam, biorac pod uwage ze BMW tegoroczne jest lepsze niz zeszloroczne, ze mam nadzieje iz Robert zalapie sie wiecej niz raz na podium. Ale zobaczymy... W sumie wazniejsze by jezdzil dobrze niz to czy zalapie sie do pierwszej trojki.

Tomas napisał(a):Ja jestem dobrej mysli, co do jego przyszlosci. Sezon ten powinien potraktowac jako doswiadczenie, ale tak nie jest, to widac, ze on chce sie scigac i jest wciaz nienasycony sukcesu. BMW Sauber to bardzo rozwojowy team, chyba najbardziej rozwojowy i im takze nalezy dac czas na wyeliminowanie bledow bolidu, jak i calej ekipy.


Robert trafil rewelacyjnie. Do jednej z najbardziej rozwijajacej sie firmy w F1. Jezeli progress zostanie powtorzony, a Robert utrzyma miejsce w BMW, to jest spora szansa ze w przyszlym roku zacznie walczyc o pierwsze zwyciestwa.
A jestem dosc dobrej mysli obserwujac timingi z wyscigow, Gdy nie ma problemow technicznych to Kubica jezdzi naprawde dobrze.
Avatar użytkownika
RobertG
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez slipstream Wt cze 05, 2007 21:19  

RobertG napisał(a):Robert trafil rewelacyjnie. Do jednej z najbardziej rozwijajacej sie firmy w F1. Jezeli progress zostanie powtorzony, a Robert utrzyma miejsce w BMW, to jest spora szansa ze w przyszlym roku zacznie walczyc o pierwsze zwyciestwa

No cóż, jakby nie patrzeć wstecz Robert z BMW jest mniej więcej na tym samym poziomie co Alonso z Renault na początku jego startów we francuskiej ekipie.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Miaja Menant Śr cze 06, 2007 11:44  

slipstream napisał(a):No cóż, jakby nie patrzeć wstecz Robert z BMW jest mniej więcej na tym samym poziomie co Alonso z Renault na początku jego startów we francuskiej ekipie.

Tylko że BMW-Sauber to niestety trochę niższy poziom niż francuska ekipa w tych czasach. Renault wtedy okazało się przebojem sezonu, choć nie wiem czy głównie za sprawą konstrukcji bolidu (np. całkkiem nowatorskie zawieszenie) i talentu samego Alonso, czy słabości Ferrari i McLarena. Myślę, że te dwa teamy cechuje trochę inna specyfika. Renault po okresie istnienia w F1 jedynie jako dostawca silników niemal z dnia na dzień stała się czołowym zespołem, niestety tylko na okres dwóch lat. Zaś BMW-Sauber, z tego co widzę, prferuje raczej taktykę małych kroczków. Czy okaże się ona skuteczna i przyniesie Robertowi coś więcej niż miejsce na podium w co dziesiątej GP - czas pokaże.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości