Co dla wielu znaczy miec Polaka w F1

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez yerro N sty 14, 2007 11:54  

Kubica najlepszym sportowcem w portalu www.prawy.pl http://www.prawy.pl/?dz=sport_page
yerro
 

Postprzez Artur2406 Pn sty 22, 2007 15:33  

*Co dla wielu znaczy miec Polaka w F1?
- Na taki moment czekałem od sezonu 98. Szału wielkiego nie mam ale fajnie widzieć rodak w tej serii wyścigowej :) Oby osiągał dobre wyniki :)
Z FORUM "WYPRZEDŹ MNIE" NIEMAL OD POCZĄTKU :)
Z F1 OD SEZONU 1999 :)
Avatar użytkownika
Artur2406
 
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2005 15:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Damos Wt sty 23, 2007 0:43  

*Co dla wielu znaczy miec Polaka w F1?

Ja czekałem na ten moment gdzieś od... 1984 roku. Wtedy do głowy mi nie przyszło, że będziemy mieć młodego, błyskotliwego i obiecującego kierowcę w tym elitarnym sporcie. Oglądanie wyścigów nabrało innego smaku i innych emocji :) Nie spodziewałem się takiego wzrostu przyjemności z oglądania transmisji na żywo :)
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez dex Wt sty 23, 2007 10:30  

Co dla wielu znaczy miec Polaka w F1

bardzo się z tego powodu cięszę że mamy polaka w F1 , ale szczerze mówiąć to jakoś nigdy o tym nie myślałem , patrzyłem na wyścigi , emocje nieziemskie itp , ale o polaku który mógł by zasilić bolid jakoś mi do głowy nie przychodziło , Na początku Mika potem Kimi do tego jeszcze te "wybuchy " Mclarena i zapomnialem o tym. Ale teraz gdy jest nasz rodak w F1 bardzo się z tego cieszę .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Pussik Wt sty 23, 2007 14:26  

Raptem 1 rok ogladałam F1 bez Kubicy, wiec również nie zaczęłam nawet o tym myśleć.

Po paru obejrznaych przezemnie wyścigach F1, usłyszałam o Kubku w WSBR i mogłam ekscytować się dwiema seriami. :)

W 2006 były to F1 i GP2.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Miaja Menant So lut 03, 2007 12:25  

Dziwne, ale jakoś nie mam wielkiej estymy dla Kubicy. Oczywiście cieszę się, że wreszcie jakiś nasz rodak dzięki ciężkiej pracy dostał się do Formuły 1, i w dodatku kilka tygodni po debiucie zajął miejsce na podium w GP Włoch. Ale jeśli miałbym wybierać między zwycięstwem Kovalainena a zwycięstwem Kubicy, wolałbym to pierwsze. Państwo mi wybaczą. :grin:
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez patgaw So lut 03, 2007 14:36  

Miaja Menant napisał(a):Państwo mi wybaczą. :grin:


nie wybaczamy.

[mod="Damos"]Na temat proszę :)[/mod]
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez McMarcin So lut 17, 2007 13:06  

F1 oglądam od 1989 r. i przez wiele lat nawet do głowy by mi nie przyszło, że zawodnik z Polski kiedyś zasiądzie w bolidzie F1. Kiedy zobaczyłem jednak Baumgartnera z Węgier w Minardi, pomyślałem, że może jednak...kiedy Robert wygrał serię WSBR - coś ruszyło, ale za Kubicą nie stał żaden wielki koncern. BMW spełniło jednak nasze marzenia. Teraz oglądanie F1 i widok, jak Robert wyprzedzał Massę czy Fissico - po prostu DUMA i RADOŚĆ
Avatar użytkownika
McMarcin
 
Dołączył(a): Pt sie 19, 2005 18:33
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez slipstream So lut 17, 2007 14:20  

McMarcin napisał(a):ale za Kubicą nie stał żaden wielki koncern.

I dzięki temu na górze że nie dopuścił do tego. Bo jeśli za Robertem stałby jakiś sponsor skończyłoby się to tylko jak epizod Enge czy Zsolta - Trafiłby do Jordana czy minardi aby zachęcić rynek wschodni i przepadłby w otchłani. Trzeba powiedzieć że opatrznosć mu jednak sprzyjała.
Duma to dla nas tym wieksza - że Polak (jak dowodzi hiostoria) nie mogąc liczyć na niczyją pomoc z zewnątrz zawsze walczy do końca o swoje cele.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bankoq So lut 17, 2007 15:49  

Obecność Polaka w F1 znacznie uatrakcyjniło oglądanie wyścigów :) Takich emocji nigdy wcześniej nie było.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie jest to pierwszy lepszy dojeżdzacz do mety ale chłopak, który dysponuje ogromnym talentem i ma realną szansę na pisanie historii Formuły 1!
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez M@ru$ So lut 17, 2007 21:02  

bankoq napisał(a): Takich emocji nigdy wcześniej nie było


Fakt, nigdy nie miałem takiego szybkiego tętna, jak podczas GP na Hungaroringu :D myślałem, żę mnie nerwy zjedzą, a jeszcze jak zobaczyłem pierwszy spin Roberta, to... 8)

bankoq napisał(a):A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie jest to pierwszy lepszy dojeżdzacz do mety ale chłopak, który dysponuje ogromnym talentem i ma realną szansę na pisanie historii Formuły 1!


W zupełności się z Tobą zgadzam :grin: można powiedzieć, że już ją pisze, bo jest pierwszym Polakiem w F1, czyż nie? Chyba, że o kimś nei weim :?
M@ru$
 
Dołączył(a): Pn cze 27, 2005 13:20
Lokalizacja: Żory

Postprzez RENO So lut 17, 2007 21:06  

M@ru$ napisał(a):Fakt, nigdy nie miałem takiego szybkiego tętna,


Nio to fakt adrenalinka jest na każdym wyscigu, a na Monzie to normalnie u mnie emocje sięgały zenitu a pikawa waliła jak oszalała przy każdej próbie ataku Massy
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Miaja Menant N lut 18, 2007 15:58  

Ja w czasie GP Włoch nie denerwowałem się w ogóle. Wiedziałem, że jeśli Robertowi nic nie nawali w bolidzie, to i tak dojedzie do mety w czołówce, i nawet jeśli nie zajmie on miejsca na podium, to i tak zrobi się głośno o nim, a więc również o naszym kraju. :)
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez kamil.pl5 N kwi 15, 2007 20:58  

~Co dla wielu znaczy mieć Polaka w F1 ??

Nie wiem co to znaczy dla innych ale dla mnie to znaczy tyle samo co mieć polaka w rajdach samochodowych, polaka w skokach narciarskich, w jakimś klubie piłkarskim... tyle że F1 jest bardziej medialne...
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron