Styl Kubicy

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Barti Wt lip 24, 2007 18:12  

Mnie trapi jedna rzecz ... od przyszłego sezonu ma być zakazany system kontroli trakcji i jaki to będzie miało wpływ na jazdę Kubicy?
Pamiętam jak J.Villeneuve kiedy jego miejsce zajmował Kubica głośno krzyczał że Robert sobie nie poradzi kiedy jak taki nakaz zostanie w F1 wprowadzony w życie. Co o tym sądzicie ??
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Darth ZajceV Wt lip 24, 2007 18:18  

Wydaje mi się, że większość kierowców nie powinno mieć problemu. w GP2 nie ma kontroli trakcji to pewnie w WSbR też (jednak mogę się mylić), z resztą Żak przed sezonem nie zostawił na żadnym kierowcy suchej nitki.

Borowczyk podczas GP Francji zwracał uwagę, że Kubica jakby dozował gazem w zakręcie mimo kontroli trakcji, twierdzili, że to plus dla niego gdy ten przepis wejdzie w życie.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez stren Wt lip 24, 2007 18:22  

Myślę, że nie będzie problemu z przestawieniem się. Poza tym ostatnio coś Artur Kubica wspominał, że chyba zrezygnują z wycofania TC, zobaczymy.
its happening!
Avatar użytkownika
stren
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 14:23

Postprzez Pieczar Wt lip 24, 2007 19:13  

Robert już w Monaco jechał praktycznie bez TC, tak więc da sobie rade chłopak. Zresztą nie przesadzajcie znowu - jeszcze 10 lat temu to było zakazen i nie było z tym problemów. To są kierowcy F1 a nie Doda za kierownicą :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez gregoff Wt lip 24, 2007 19:15  

Darth ZajceV napisał(a):Wydaje mi się, że większość kierowców nie powinno mieć problemu. w GP2 nie ma kontroli trakcji to pewnie w WSbR też (jednak mogę się mylić), z resztą Żak przed sezonem nie zostawił na żadnym kierowcy suchej nitki.


Ale pomyśl o tym ile mocy mają te samochody a ile mocy ma F1...

Problemów raczej nie powinno być większych, ale zawsze to jedna pomoc mniej.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Jędruś Wt lip 24, 2007 19:37  

Dziś przecież kierowcy na testach jeździli bez kontroli trakcji i większych roszad nie było.
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Ralph1537 Wt lip 24, 2007 20:51  

w tv mowili podczas wyscigu jakiegos tam zwrocili uwage ze jak pokazuje sie obrotomierz od czasu do czasu i tam czasamu taka ikona tc sie pojawia kiedy samochod urzywa kontoli trakcji i wieli kierowcow tych najlepszych takze pojawia sie non stop ta ikonka a u Roberta K. bardzo zadko bo tak dobrze jezdzi ze kontrola trakcji jest prawie nie potrzebna dla niego.
[mod="Damos"]Nic, zero, null dbałości o formę wypowiedzi.
Przed "że" stawiamy przecinek.
Zdania oddzialamy kropkami i zaczynamy z wielkiej litery.
Brak polskich znaków odpuszczam, lecz na tym forum je stosujemy.[/mod]
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez Endrju Szopen Pt lip 27, 2007 9:59  

Piękna wypowiedź, Ralph... Zrozumiała i w ogóle... :D

Myślę, że brak kontroli trakcji niczego praktycznie nie zmieni (może margines błędu będzie większy). Będzie jak było i już... Tylko wtedy kierowcy będą musieli być bardziej skupieni. A Kubica powinien sobie z tym poradzić. Ale jeszcze zobaczymy... :D
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ufos Pt lip 27, 2007 10:04  

Ja uważam , że F1 bez kontroli trakcji będzie ciekawsza bo o rywlizacji kierowców bedzą decydowły w większym stopniu ich umiejętności, a nie tylko kwestia TC i szybkiego bolidu.
Avatar użytkownika
ufos
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 14:54
GG: 8539058

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron