Bolid Roberta Kubicy w Warszawie

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez EllisAlgren Cz mar 15, 2007 10:15  Bolid Roberta Kubicy w Warszawie

Dziś w Focusie wystawiono F1.06. Niestety jest ogrodzony, możne jednak przyjżeć mu się z bliska, stoi na Brigestonkach i prezentuje sie naprawde nieźle, jeżeli ktoś ma zdjecia(dobrej jakści, ja niestety robiłem telefonem klapa wyszla)prześlijcie.

'Będzie to również wspaniała okazja dla fanów Roberta do kupienia ubrań sygnowanych jego nazwiskiem z lifestylowej kolekcji BMW Sauber F1 Team.' Qrcze do kupienia 2 koszulki, o cenie nie chcem wspominać :eek: !!!
Największa ilość zwycięstw w Grand Prix, podiów w Grand Prix, zwycięstw w GP w sezonie, Pole Position, zdobytych mistrzostw świata, Fastest Lap, punktów w historii, punktów w sezonie, wystawionych samochodów do GP…
Odpowiedź jest tylko jedna.
Avatar użytkownika
EllisAlgren
 
Dołączył(a): Pt lip 15, 2005 17:03
Lokalizacja: z mazowieckiego;-)

Postprzez 5cuderi4 Cz mar 15, 2007 14:12  

Kolejny przykład ...........(wstawcie sobie tutaj odpowiednie słowo :-P ). :???: Ludzie, używajcie opcji SZUKAJ :!: to nie boli. :-P
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Cinek Cz mar 15, 2007 16:02  

EllisAlgren napisał(a):'Będzie to również wspaniała okazja dla fanów Roberta do kupienia ubrań sygnowanych jego nazwiskiem z lifestylowej kolekcji BMW Sauber F1 Team.' Qrcze do kupienia 2 koszulki, o cenie nie chcem wspominać !!!

Kiedy koło mojej szkoły zobaczyłem pewnego 13-letnia kretyna,debila,pojeba (niepotrzebne skreślić) w czapce BMW Sauber z podpisem Kubicy, zdecydowałem, że NIGDY nie założę niczego związanego z F1 w miejscu innym niż Monza ;]
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez deeze Cz mar 15, 2007 17:45  

Nooo, istnieje już podobny temat tutaj:

http://www.f1wm.pl/forum/viewtopic.php?t=1991&start=15

PS. Będę w TV :???:
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez EllisAlgren Cz mar 15, 2007 20:19  

5cuderi4 napisał(a):Kolejny przykład ...........(wstawcie sobie tutaj odpowiednie słowo :-P ). :???: Ludzie, używajcie opcji SZUKAJ :!: to nie boli. :-P


Tak pomyliłem się, ale czy to forum łuży tylko do wyzywania się na wzajem, może spotkamy się kolego na żywo i powiesz mi co o mnie myslisz, bo jakoś to do mnie nie przemawia?
Największa ilość zwycięstw w Grand Prix, podiów w Grand Prix, zwycięstw w GP w sezonie, Pole Position, zdobytych mistrzostw świata, Fastest Lap, punktów w historii, punktów w sezonie, wystawionych samochodów do GP…
Odpowiedź jest tylko jedna.
Avatar użytkownika
EllisAlgren
 
Dołączył(a): Pt lip 15, 2005 17:03
Lokalizacja: z mazowieckiego;-)

Postprzez 5cuderi4 Cz mar 15, 2007 20:27  

EllisAlgren, ja nie obrażam tylko stwierdzam fakt(pokaż mi tam chociaż jedno słowo, które jest obraźliwe :P ), że ludzie zapominają o takiej opcji jak SZUKAJ, a takich przypadków ostatnio na forum pojawia się coraz więcej. To jest chyba związane z rozpoczęciem się nowego sezonu F1. A to że chcesz się ustawiać poza forum to świadczy tylko o twoim wychowaniu. Ja tam już jestem dorosły, więc takie opcje mnie nie interesują.
KONIEC OT :!:
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez EllisAlgren Cz mar 15, 2007 21:07  

racja to świadczy o moim wychowaniu, jestem kibolem, chodze na ustawki, okradam stare babcie i zabieram dzieciom słodycze :-o


heh
Największa ilość zwycięstw w Grand Prix, podiów w Grand Prix, zwycięstw w GP w sezonie, Pole Position, zdobytych mistrzostw świata, Fastest Lap, punktów w historii, punktów w sezonie, wystawionych samochodów do GP…
Odpowiedź jest tylko jedna.
Avatar użytkownika
EllisAlgren
 
Dołączył(a): Pt lip 15, 2005 17:03
Lokalizacja: z mazowieckiego;-)

Postprzez Cinek Cz mar 15, 2007 21:19  

EllisAlgren napisał(a):racja to świadczy o moim wychowaniu, jestem kibolem, chodze na ustawki, okradam stare babcie i zabieram dzieciom słodycze :-o


heh

Odpuść. Zrobiłeś nie do końca dobrze, 5cuderi4 zwrócił Ci uwagę, koniec. Już nie drążcie tematu. IMHO temat do dołączenia do tego o wystawach bolidów.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Jacobser Cz mar 15, 2007 22:03  

Ech, co się w Polsce dzieje przed sezonem. Jeszcze w tamtym roku co druga gazeta coś przebąknęła o tym wydarzeniu. A teraz to nie dość, że piszą, to jeszcze firmy organizują pokazy bolidów. Wspaniałe, tylko czemu musiliśmy czekać aż do debiutu Polaka w tym sporcie, by móc przeżywać te wydarzenia ??? Wcześniej było bardzo mało F1 w Polsce.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez yankess Cz mar 15, 2007 22:13  

Jacobser napisał(a):Wspaniałe, tylko czemu musiliśmy czekać aż do debiutu Polaka w tym sporcie, by móc przeżywać te wydarzenia ???
To chyba jest pytanie retoryczne. Możesz sie kłócić, że przecież Liga Mistrzów leci, a równie często zdarza nam się tam oglądac polskie kluby, jak mądre poczynania rządu :P, ale w Polsce jest długa tradycja jeśli chodzi o pike norzną/lekką atletyke/(jakas dyscyplina sportu) itd. Tradycji motorsportu nie było wcale, mało kto oglądał F1. Więc dla kogo mieliby przywozić bolid? Ludzie by na to popatrzyli i pomyśleli "a co to jest?" A teraz wraz z Kubica przyszło wiadomo co i zawsze jakiś
cinek napisał(a):13-letnia kretyna,debila,pojeba (niepotrzebne skreślić)
których sie w ch.. namnożyło kupi
cinek napisał(a):czapce BMW Sauber z podpisem Kubicy
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Cinek Cz mar 15, 2007 22:25  

których sie w ch.. namnożyło

Co prawda to prawda. Kibicowanie Kubicy jest teraz dżezi i tyle.

Ale podbudowało mnie, gdy gość z tej samej szkoły co ów debil i w tym samym wieku wiedział kto to jest Senna..

[mod="W"]O ile temat wystawienia samochodu w Focusie można zakwalifikować jako "aktualność", o tyle dywagacje na temat dżezi kibiców już nie. Proszę starać się pisać na temat, bo... cięcie. :-) [/mod]
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez mati Pt mar 16, 2007 20:26  

[ciach]

[mod="Maraz"]Ban za spam i ignorowanie ostrzeżeń.[/mod]
mati
 

Postprzez Wokinger Pt mar 16, 2007 20:46  

cinek napisał(a):Co prawda to prawda. Kibicowanie Kubicy jest teraz dżezi i tyle.

No i co na to poradzisz??? To jes tak, że jak dojedzie na podium to może media to zaakceptują. Jak wygra to tłumnie o tym. Ale jak po zwycięstwie dojedzie 2 to nazwą go dupkiem :/
Wokinger
 

Postprzez wojtas N sie 19, 2007 1:32  moda

Bo u nas jest tak,że "kibic" podąża tylko i wyłącznie za sukcesem idola, ale gdy temu tylko powinie się noga i nie ma sukcesu to jest z miejsca skreślony. Oby Adam M, Otylja J. Robert K. nie poszli tak szybko w zapomnieniejak sła- wy takie jak FORTUNA , ŁUSZCZEK i wielu im podobnychbo to jest przykre :-(
fan
wojtas
 
Dołączył(a): Cz lut 15, 2007 12:16
Lokalizacja: poznań


Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron