Red bull chce Kubice

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez sneer Śr maja 23, 2007 14:49  

Orłoś napisał(a):Tak, RK był drugi a LH z tego co pamiętam rozwalił się o ścianę (sklasyfikowany na 14 miejscu). Jak Alonso będzie tak "dobrze jeździł" w dalszej części sezonu i następnych to kto wie? Może McL się zgłosi... Oczywiście to pobożne życzenia. Może niech lepiej zostanie tu gdzie jest. BMW Sauber ma ogromny potencjał. Po tym co pokazali w zeszłym roku (w tym to już w ogóle kosmos) wydaje mi się, że RK nie mógł trafić lepiej.


Tak, tyle że mogą potraktować R.K. na zasadzie: polaczek zrobił swoje, polaczek może odejść. Niestety tak to na dziś wygląda, choć w zeszłym sezonie wcale tak nie było.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez drabek91 Pn maja 28, 2007 21:50  

no brzmi fajnie ale moim zdaniem Kubica jest natyle dobry ze im dłużej będzie w dobrym zespole będzie zdobywał cenne doświadczenie. Wiec lepiej dla niego jak zostanie w BMW
drabek91
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 21:15

Postprzez SoBcZaK Pn maja 28, 2007 21:55  

drabek91 zapraszamy do tematu "Nowi użytkownicy" ;P
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez drabek91 Wt maja 29, 2007 7:56  

no może nikt mnie nie zapraszał ale sadze że też byłeś kiedys tu nowy i chciałeś komentowac różne sytuacje i sam pisałeś
drabek91
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 21:15

Postprzez slipstream Wt maja 29, 2007 8:01  

drabek91 napisał(a):no może nikt mnie nie zapraszał ale sadze że też byłeś kiedys tu nowy i chciałeś komentowac różne sytuacje i sam pisałeś

Chyba źle zrozumiałeś.

Można pisać gdzie się chce i co (oczywiscie w zgodzie z regulaminem), a do tematu "nowi użytkownicy" zostałeś (że tak to nazwę) odesłany jedynie w celu przedstawienia się szerszemu gronu użytkowników.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez drabek91 Wt maja 29, 2007 8:23  

wiem sorry ale już sie przywitałem tam
drabek91
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 21:15

Postprzez wozszym Cz cze 07, 2007 14:49  

Kubica i Rosberg do Red Bulla!!!
F1 Racing!
Avatar użytkownika
wozszym
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 17:31
Lokalizacja: z gór

Postprzez Pieczar Cz cze 07, 2007 16:07  

wozszym napisał(a):Kubica i Rosberg do Red Bulla!!!

Aaaaa ludzie zatrzymajcie tego trolla !!! :???:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Cinek Cz cze 07, 2007 16:15  

Nie karmić trolla panowie, nie karmić trolla.

Wracając do tematu - chcieć sobie może, Kubica ma kontrakt. Poza tym, Red Bull ma Vettela.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez yankess Cz cze 07, 2007 16:27  

Kubica i Rosberg do Red Bulla!!!
Woszym do miejsca, w którym nie ma internetu!!!!!

[mod="Damos"]Nie prowokować moderatora, bo posty zaczną znikać bez ostrzeżenia 8) ...[/mod]
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Verticus Cz cze 21, 2007 9:20  

a ja przewrotnie napiszę, że to nie Red Bull, a Ferrari sięgnie po Kubicę.
Kimi nie będzie przecież jeździł "do końca świata" w F1, być może znudzony tym, albo następnym sezonem ogłosi zakończenie kariery.

:-D
Avatar użytkownika
Verticus
 
Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 10:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Orłoś Cz cze 21, 2007 10:11  

Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gregoff Cz cze 21, 2007 10:33  

Ploty według mnie. Chyba, że BMW aż tak chcę zrobic z BMW wyłącznie Niemiecki team... Według mnie to gdybanie, do konca kontraktu zostalo jeszcze wiele wyścigów.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez SoBcZaK Cz cze 21, 2007 10:45  

jak to polski komentator mówi "plotki ploteczki ze świadka F1"- DR. Mario wielokrotnie podkreślał zalety Roberta i nie wypuści on go do RBR, Robert ma kontrakt a sen o w pełni niemieckim zespole ma naród niemiecki który może sobie śnić, myślą że jak Vettel pojechał jeden wyścig to już od razu Roberta wygonią, na dodatek Robert chyba widzi że BMW to mocny zespół i lepiej pozostać w nim niż przechodzić do RBR
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez slipstream Cz cze 21, 2007 10:48  

Wg. mnie nie ma co tym sobie gitary zawracać. Owszem RedBull ma silną kartę w postaci Vatella i teraz po tym co wyczynia niemiecka prasa droga do tej wymiany mogłaby być łatwiejsza. Ale nie zapominajmy że Niemcy mają swoje tendencje nacjonalistyczne bo ostatnio jakoś niemiecka prasa rządała aby po wygranej dla McLarena grać niemiecki hymn bo to w końcu Mercedes.
sobczak napisał(a):a sen o w pełni niemieckim zespole ma naród niemiecki który może sobie śnić

No dokładnie, zbyt międzynarodowym sportem jest F1żeby ludzie na wysokim stanowisku mieli tak ograniczone myślenie. IMO cała ta sytuacja dowodzi po prostu jakim narodem są Niemcy. Bo bardziej takie marzenia zrozumiałbym u fanatycznych Tifosich, ale we Włoszech jakoś nikt nie domaga się dwóch włoskich kierowców (ba nawet jednego na siłę)

Ale wciąż uważam że pójście do RBR to regres (a nie daj jak cię w ToroRosso umieszczą). I choć ewentualny skład Kubica-Bourdais + auto Neweya mógłby robić wrażenie, tak po prostu uważam że Bykom jeszcze zejdzie czasu na osiągniecie pełni konkurencyjności.

Teraz pojadę sobie istnym subiektywem - już bym wolał żeby Kubica przetrzymał ten 08 rok w BMW a potem czmychnął na spokojnie do Ferrari - jak czerwonych nie lubię tak wolę go tam niż w RedBullu. Tym bardziej że swoją mentalnością Robert pasowałby w lukę po Michaelu jako potrafiącego się dogadać z inżynierami, spokojnego i oddanego wyścigom.

A idealnym kierowcą do RBR byłby Raikkonen - taka jeżdżąca reklama bo nie od dziś znane są związki pewnego napoju energetycznego z napojami alkoholowymi...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości