Faworyzowanie Nicka

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez aba Wt sie 07, 2007 19:58  

slipstream napisał(a):I tym najlogiczniejszym z możliwych wyjaśnień można zamknąć tę kubicomanię - jak ktoś tego nie zrozumie, niech dalej sobie z tym żyje, ale reszcie da spokój.


Amen bracie slipstream Amen.
dokladnie, jak ktoś tego nie zrozumie, niech dalej sobie z tym żyje, czyta fakt a reszcie da spokój....
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez patgaw Wt sie 07, 2007 20:31  

Darth ZajceV napisał(a):Logiczny argument. Faworyzował byś słabego zawodnika tylko dla promocji? Liczy się satysfakcja narodu Niemieckiego, czy wyższa pozycja w mistrzostwach? Niemcy nie wyłożą kasy doktorkowi na dalszy program rozwojowy.


promocja = kasa. najlepszy niemiecki kierowca w stawce w dobrym niemieckim teamie odrazu przyciagnie symatie niemcow i bmw moze liczyc na wzrost sprzedazy samochodow. a gdyby bylo ze jakis polak sobie w najlepsze objezdza najlepszego niemieckiego kierowce w stawce to znaczylo by ze ten niemiecki kierowca jest slaby i by nie przynioslo tyle sympatii kibicow.

zaka zwolini bo byl slaby, kubica jest lepszy od niego i nicka razem wzietych, wrazie jak by renault np w tym sezionie zaczelo zagrazac bmw odrazu kubica by mial dobrze ustawiony samochod, a tak bmw nie czuje zadnego zagrozenia i moze go spokojnie "hamowac".

Darth ZajceV napisał(a):Oceniasz to po jednym wywiadzie.


co to za roznica czy 1 wywiad czy 10, chyba robert nie zmienia zdania co 5 min, byc moze miarka sie juz przebrala zdenerwowal sie i powiedzial o slowo za duzo. (sam powiedzial ze juz ma dosc)

dobra ale skoro wszyscy chca zeby zamykac to ja nie wiem dlaczego jeszcze to jest otwarte.

a pozatym jak Robert mowi ze jest tak i jego ojciec tez a wy uwazacie ze wiecie lepiej niz sam zainteresowany to ja nie wiem z kim rozmawiam.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Pieczar Wt sie 07, 2007 22:14  

patgaw napisał(a):promocja = kasa. najlepszy niemiecki kierowca w stawce w dobrym niemieckim teamie odrazu przyciagnie symatie niemcow i bmw moze liczyc na wzrost sprzedazy samochodow. a gdyby bylo ze jakis polak sobie w najlepsze objezdza najlepszego niemieckiego kierowce w stawce to znaczylo by ze ten niemiecki kierowca jest slaby i by nie przynioslo tyle sympatii kibicow.

Ale przynosi sympatie polskich kibiców - przecież teraz BMW jest w modzie u dresików :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron