Faworyzowanie Nicka

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Endrju Szopen Wt sie 07, 2007 11:51  

...czy Polacy naprawdę muszą szukać zawsze dziury w całym...? Czy nie potrafią usiąść na chwilę i pomyśleć logicznie...? Czy Kubicomaniacy są naprawdę tacy tępi...? Mój Boże, przecież to społeczeństwo jakieś chore jest... :x
Zamknąć temat, proszę...!
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez pablo23 Wt sie 07, 2007 12:42  

wątpie aby M.T. specjalnie "pogarszał" wyniki swoich kierowców gdyż BMW - Sauber walczy o trzecią pozycje w klasyfikacji konstruktorów. Jakby Kubica mu sie niespodobał wcisnął by na jego mniejsce innego kierowce.
Avatar użytkownika
pablo23
 
Dołączył(a): N sie 05, 2007 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez patgaw Wt sie 07, 2007 13:04  

pablo23 napisał(a):MW - Sauber walczy o trzecią pozycje w klasyfikacji konstruktorów


no wlasnie nie walczy, jak by walczyli to podejzewam ze takiej stytacji by nie bylo, zreszta nie tylko ja to samo mowi Artur Kubica.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez bonafide Wt sie 07, 2007 14:59  

jak grochem o ścianę :( ...temat chyba rzeczywiście do zamknięcia..
Avatar użytkownika
bonafide
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:53

Postprzez 5cuderi4 Wt sie 07, 2007 15:44  

patgaw napisał(a):
pablo23 napisał(a):MW - Sauber walczy o trzecią pozycje w klasyfikacji konstruktorów


no wlasnie nie walczy, jak by walczyli to podejzewam ze takiej stytacji by nie bylo, zreszta nie tylko ja to samo mowi Artur Kubica.
Buhaha. Nieźle się uśmiałem.
To w takim razie po co BMW jest w F1 :?: Może po to, żeby zrobić z Niemca mistrza świata :?: :D Podaj chociaż jeden DOBRY argument. ;)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez patgaw Wt sie 07, 2007 18:14  

zeby sie wypromowac?? tak jak kazdy koncern samochodowy. myslenie boli.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Darth ZajceV Wt sie 07, 2007 18:37  

patgaw napisał(a):zeby sie wypromowac?? tak jak kazdy koncern samochodowy. myslenie boli.


Kontynuuj swój tok rozumowania i powiedz mi jeszcze czemu Heidfeld nie ma kontraktu na przyszły sezon?
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez patgaw Wt sie 07, 2007 19:10  

bedzie mial.
a nawet jak by sie tak stalo ze nie to pewnie dlatego ze nie chca miec tak slabego zawdnika w zespole, i gdyby w przyszlym sezonie trafilo by sie tak ze mieli by bolid rowny osiagami z innym zespolem to z tym lepszym zawodnikiem by mogli walczyc o pozycje przed tym teamem a to rowna sie wieksza promocja.

dobra ale ja jednak jestem za tym zeby zamknac ten temat, liczylem ze znajdzie sie ktos kto jakos logiczne podwazy albo poprze moje argumenty ;/
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez jojo Wt sie 07, 2007 19:18  

patgaw masz rację - zamknąć temat!
Do pewnych ludzi uważających się za zanFców F1 pewne rzeczy są nie do pojęcia i w zaparte będą obstawali przy swoim. Wszyscy, których zdanie jest w miejszości to... kubicomaniacy. OK uważajcie nas za kubicomaniaków a siebie za wszystkowiedzących, skoro słowa RK i jego ojca to tylko takie pi**doły, bo oni to pewnie pod publiczke takie komentarze puszczają i wogóle pojęcia o kulisach F1 nie mają.
Jak świat światem w F1 zawsze musi być w zespole ten nr1 - oficjalnie czy też nie. Nasz problem polega na tym, że RK nie jest nr1 i tyle (do czasu!!!)

Coś jest na rzeczy, tylko konia z rzędem temu, kto powie co??
Avatar użytkownika
jojo
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 18:05
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez pablo23 Wt sie 07, 2007 19:19  

[quote="patgaw"]zeby sie wypromowac
moim zdaniem są to team'y na jeden sezon a wątpie aby BMW scigało sie przez jeden sezon. Wieże że czeka tez zespół świetlana przyszłość..
Avatar użytkownika
pablo23
 
Dołączył(a): N sie 05, 2007 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez 5cuderi4 Wt sie 07, 2007 19:24  

patgaw napisał(a):zeby sie wypromowac?? tak jak kazdy koncern samochodowy. myslenie boli.
To niby dlaczego nie wystarczyła im współpraca z Williamsem :?: Co prawda było to już jakiś czas temu, ale mieli osiągnięcia, a co za tym idzie: była to promocja BMW. I gdzie tu nie ma niby myślenia :?: Radziłbym najpierw się samemu zastanowić, wysłuchać innych zanim kogoś będziesz obrażał. ;)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Pieczar Wt sie 07, 2007 19:27  

jojo napisał(a):Jak świat światem w F1 zawsze musi być w zespole ten nr1 - oficjalnie czy też nie. Nasz problem polega na tym, że RK nie jest nr1 i tyle (do czasu!!!)

Rany człowieku - spójrz na klasyfikacje. Kto jest wyżej? Przecież zawsze jest tak, że kierowca który ma więcej punktów w klasyfikacji ma troszeczkę większe wsparcie. Ale ludzie nie róbcie znowu teorii spiskowych, że BMW robi wszystko przeciwko Robertowi. Po kiego ch*** mieliby to robić ?
K**wa czasami już czytać tego nie moge. Usłyszycie w TV, że zespół faworyzuje Nicka i już bierzecie to za pewnik. Ojciec Kubicy, czy Zientarski czy ktokolwiek inny mogą sobie tak mówić - w końcu jeżeli Kubicy nie idzie to trzeba to jakoś usprawiedliwić. Zawsze trzeba znaleźć winnego a najlepiej w postaci zespołu, który chce za wszelką cenę upokorzyć naszego kochanego Robercika.
Fuck, zamknijcie w końcu ten temat.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Darth ZajceV Wt sie 07, 2007 19:33  

patgaw napisał(a):bedzie mial.
a nawet jak by sie tak stalo ze nie to pewnie dlatego ze nie chca miec tak slabego zawdnika w zespole


Logiczny argument. Faworyzował byś słabego zawodnika tylko dla promocji? Liczy się satysfakcja narodu Niemieckiego, czy wyższa pozycja w mistrzostwach? Niemcy nie wyłożą kasy doktorkowi na dalszy program rozwojowy.

patgaw napisał(a):dobra ale ja jednak jestem za tym zeby zamknac ten temat, liczylem ze znajdzie sie ktos kto jakos logiczne podwazy albo poprze moje argumenty ;/


Oceniasz to po jednym wywiadzie. A po pierwsze. Ojciec Roberta na bank dostaje sporo kasy za siedzenie na kanapie, bo przejechał 1000 km tylko po to by pogadać z Zientarskimi w studio. Dwa Roberta pewnie coraz bardziej denerwuje ta sytułacja, bo wie, że jest lepszy niż Nickifor i przez usterki nie może tego pokazać.

Powiem jeszcze tyle, BMW chciało zwolnić Żaka to go wzięli i zwolnili, myślisz, ze jak by nie chcieli Kubicy to by się pieprzyli z celowym powodowaniem usterek? Nie wydaje mi sie.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez jojo Wt sie 07, 2007 19:38  

Pieczar napisał(a):w końcu jeżeli Kubicy nie idzie to trzeba to jakoś usprawiedliwić. Zawsze trzeba znaleźć winnego a najlepiej w postaci zespołu, który chce za wszelką cenę upokorzyć naszego kochanego Robercika.

Czy ja coś pisałem o upokorzeniu :o
Proszę czytać ze zrozumieniem. Ja napisałem, że w zespole F1 zawsze jest ktoś nr1 i choćbyście ze zes**li to tego nie zmienicie.
Ogromne please do modów - zamknijcie ten temat! :dusi:
Avatar użytkownika
jojo
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 18:05
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez slipstream Wt sie 07, 2007 19:41  

Darth ZajceV napisał(a):Powiem jeszcze tyle, BMW chciało zwolnić Żaka to go wzięli i zwolnili, myślisz, ze jak by nie chcieli Kubicy to by się pieprzyli z celowym powodowaniem usterek? Nie wydaje mi sie.


I tym najlogiczniejszym z możliwych wyjaśnień można zamknąć tę kubicomanię - jak ktoś tego nie zrozumie, niech dalej sobie z tym żyje, ale reszcie da spokój.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron