Kubica pojedzie bolidem F1 juz w tym roku!!!

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Orłoś So kwi 08, 2006 2:07  

Wszystko to pikuś bo już mamy nadmuchaną przez media kubicomanię. Gdzieś (tu albo na Ultrze) pisałem, że za początek kubicomanii powinniśmy uważać pojawienie się działu Formuła 1 na pasku Sport w Onecie. No i stało się! PŚ w skokach narciarskich zniknął i w jego miejscu pojawił się link do F1. Wykrakałem. :D

Poza tym, pytanie nie brzmi "czy pojedzie" tylko "kiedy pojedzie". W piątek był szybszy od Nicka. Tak... wiem! Testy nic nie znaczą bo za dużo czynników wpływa na ostateczne wyniki testów, ALE... (celowo nie kończę zdania, liczę, że ktoś to zrobi za mnie :)).
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dex So kwi 08, 2006 14:22  

najlepsz bylo jak w prima aprilis mowili ze nick zwichnol reke czy cos tam , i kubica pojedzie za niego , na poczatku to lyklem ale potem sie przypomnialem ze to jajca sa :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez agata N kwi 09, 2006 20:37  

Orłoś napisał(a):Gdzieś (tu albo na Ultrze) pisałem, że za początek kubicomanii powinniśmy uważać pojawienie się działu Formuła 1 na pasku Sport w Onecie. No i stało się! .


kto by pomyślał, że to się tak szybko potoczy!
agata
 

Postprzez deZZember N kwi 09, 2006 22:46  

dex napisał(a):najlepsz bylo jak w prima aprilis mowili ze nick zwichnol reke czy cos tam , i kubica pojedzie za niego , na poczatku to lyklem ale potem sie przypomnialem ze to jajca sa :)

Ja to dopiero dałem się nabrać... łykłem od razu i jeszcze zrobiłem z tego afere na forum :grr:
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mariusz Pn kwi 10, 2006 20:09  

Orłoś napisał(a):już mamy nadmuchaną przez media kubicomanię

Niestety, ale masz rację.

Z bardziej technicznych kwestii to proponuję przejść do bardziej aktualnego tematu, bo powoli zaczyna się tutaj spam.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron