Pech(y) Roberta...

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Jędruś So mar 22, 2008 18:50  

Trzeba liczyć , że tym razem pech go nie dopadnie i przejdzie na kogoś innego np Hamiltona :D .

Spadnie deszcz , asfalt już teraz sprawiał wielu ogrmone kłopoty , brak TC ...

Trzeba dodać , że BMW podczas zimowych testów świetnie jeździł podczas deszczu . Jeśli teraz to powtórzy to Kubica z pewnością może stać na pudle .
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Ralph1537 So mar 22, 2008 19:24  

no to tak samo jak w australii tez wszyscy mysleli ze musi stanac na pudle a nawet wygrac bo bmw pokazalo wielka forme a czas kubicy na kwalifikacjach rowniez i jego wielkie umiejetnosci a jednak kubica nawet nie ukanczyl wyscigu ale to w sumie juz nie przez bmw ale przez japonczyka ale mimo wszystko nawet jak by ukonczyl to nie byl by na podium. A jesli chodzi o deszcz to zawsze mam zle przeczucie choc kubica jezdzi swietnie w deszczu to jednak jak narazie w kazdym deszczowym wyscigu mial pecha.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez barteks So mar 22, 2008 20:00  

I w każdym miał praktycznie pewne podium, gdyby nie....
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Ralph1537 So mar 22, 2008 20:08  

no wlasnie, to chyba jakis palec bozy
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez Kara Nocny Cień So mar 22, 2008 23:17  

barteks2 napisał(a):Zwróćcie uwagę, że Heidfeld ma jutro duże szanse na objęcie prowadzenia w WDC. To byłby koszmar dla Kubicy... :???:


nawet nic nie mów... Kubka ratuje dobry wyscig i awaria bolidu nika... i gdyby z dobył 3 miejsce...

Mam nadzieje że pecha juz tu nie bedzie... nie moze być... tylko szczescie... jakis deszcz sc dobry zjazd do pita i nr1
Kurcze juz nie moge sie doczekać jutrzejszego wyscigu.. bedzie sie działo... :)
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Postprzez mik3 So mar 22, 2008 23:28  

Oj to napewno, tym bardziej że deszcz ma być. A ostatni nawrót będzie męką dla każdego i nie jeden bolid wyleci w tym miejscu, skoro dużo uślizgów było jeszcze na suchym torze.
GLORY GLORY MAN UNITED!
Avatar użytkownika
mik3
 
Dołączył(a): Wt sty 15, 2008 0:50
Lokalizacja: Kosmos
GG: 10651498

Postprzez toretore N mar 23, 2008 11:08  

pech to rzecz nabyta i zawsze nadchodzi taki czas że:los sie musi odmienić,jak to śpiewa kazik staszewski ,i co powiedzą pesymiści?pozdr :D
oby drzewa ,z których będą zrobione nasze trumny, rosły jak najdłużej
Avatar użytkownika
toretore
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 9:17
Lokalizacja: z ojczyzny ferdka alonso

Postprzez Barti N mar 23, 2008 11:11  

Proponuje zamknąć temat!! Na razie szczęście mu sprzyja!! Niech tak zostanie! Nie wywołujmy wilka z lasu!!


Teraz już tu tylko :spam: -em zalatuje :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Darth ZajceV N mar 23, 2008 11:20  

barteks2 napisał(a):Zwróćcie uwagę, że Heidfeld ma jutro duże szanse na objęcie prowadzenia w WDC. To byłby koszmar dla Kubicy... :???:


Następnym razem polecam nie płakać za w czasu ;)

Widział ktoś migawkę jak mechanicy wskakiwali na siebie, a koleś który szedł z kaskiem Kubicy się cieszył... To ( i wiele innych przykładów) chyba obala wszelkie teorie spiskowe...
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez slipstream N mar 23, 2008 11:23  

Darth ZajceV to byłą ta część ekipy związana z Petronasem dla których ważne było tylko żeby być wysoko, nieważne którym zawodnikiem :wink: (oczywiście z wielkim :wink:)
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez toretore N mar 23, 2008 11:45  

mnie również ulżyło jak po 35ym kółku pokazali box bmw i nie tylko cieszyli i uśmiechali się sponsorzy,powiedziałem wtedy żonie dowiezie to podium,bo niemcy się pogodzili z tym ,a widzieliście tego hiszpana w teamie bmw[nie wiem od czego jest, ale tu w hiszpanskij tv5 był krótki wywiad z nim i cieszył sie jak dziecko z 2iego miejsca kubicy]??? z resztą komentatorzy hiszpańscy tu <szalej> za robertem
oby drzewa ,z których będą zrobione nasze trumny, rosły jak najdłużej
Avatar użytkownika
toretore
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 9:17
Lokalizacja: z ojczyzny ferdka alonso

Postprzez patgaw N mar 23, 2008 11:51  

toretore pewnie inzynier roberta
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez golakr N mar 23, 2008 12:46  

Darth ZajceV napisał(a):To ( i wiele innych przykładów) chyba obala wszelkie teorie spiskowe...

Nie ma czegoś takiego jak, teoria spiskowa, to jest normalna rzeczywistość. Co w tym dziwnego, że faworyzowany miałby być NH??? To jest tak oczywiste, że aż dziwię się ktokolwiek może to kwestionować. To RK zawdzięcza więcej zespołowi a nie na odwrót.
Darth ZajceV napisał(a):Widział ktoś migawkę jak mechanicy wskakiwali na siebie, a koleś który szedł z kaskiem Kubicy się cieszył

toretore napisał(a):pokazali box bmw i nie tylko cieszyli i uśmiechali się sponsorzy,powiedziałem wtedy żonie dowiezie to podium,bo niemcy się pogodzili z tym

Też mnie to zdziwiło, byłem święcie przekonany, że cała załoga BMW zła jak osy, zamknie się w spiżarce i będzie pocieszać zapłakanego Nicka wtulonego w ojcowskie ramię Mariana.

[mod="Damos"]Z tematu ubyło z 20 postów - zamykam go w takim razie, aby dać szansę na reflekcję przed dalszym spamowaniem :)[/mod]
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron