Pech(y) Roberta...

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez adagio28 N wrz 30, 2007 10:22  

ceran6 napisał(a):Pech podczas GP Japonii - Kubica walczy z Hamiltonem, razem sie obracaja, ale sędzie daje kare tylko Kubicy

"Lekko mnie" to zirytowało! :shock: Ja nie będę wytać palcami tych, którzy postepowali dzisiaj w taki sposób, ale oczywiście wiadomo - nikt nic nie widział... :evil:
Ta adagio28, nie ten adagio28.
Avatar użytkownika
adagio28
 
Dołączył(a): Śr wrz 12, 2007 11:39
Lokalizacja: E.

Postprzez krisow N wrz 30, 2007 16:27  

Karę dla Kubicy uważam za wielce pochopną. Skoro Heidfeld nie dostał nic za wyrzucenie Schumachera w Niemczech z wyścigu to tym bardziej kontakt Kubica - Hamilton nie zasługiwał na karę. Zupełnie nie wpłynął na wynik Hamiltona, a dodajmy jeszcze do tego jak zła była pogoda. Mógłbym zaakceptować kare, ale wtedy trzeba karać wszystkie takie incydenty, a nie wybiórczo. Mimo wszystko wina jest bardziej po stronie naszego reprezentanta i mam mu za złe brak kalkulacji. Niech będzie konsekwentny, skoro na Magny-Course nie wdawał się w walkę z Hamiltonem to czemu tutaj? Zmarnował najlepszą szansę na podium. Kłopoty Ferrari, wypadek Alonso... szkoda po prostu :(
Obrazek
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Avatar użytkownika
krisow
 
Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 13:16
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Postprzez patgaw N wrz 30, 2007 16:31  

krisow napisał(a): skoro na Magny-Course nie wdawał się w walkę z Hamiltonem to czemu tutaj


bo tutaj byl szybszy? myslenie boli?
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Pieczar N wrz 30, 2007 16:37  

krisow napisał(a):Niech będzie konsekwentny, skoro na Magny-Course nie wdawał się w walkę z Hamiltonem to czemu tutaj?

Tylko, że na Magny był wolniejszy od Hamiltona i broniąc się przed nim traciłby czas. Tutaj był od niego zdecydowanie szybszy (ponad sekundę na okrążeniu).
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez slipstream N wrz 30, 2007 16:38  

bo tutaj byl szybszy? myslenie boli?

Zachowanie resztek kultury też, tylko zaraz takie docinki - to tak ostrzeżeniem od Moda.

A wystarczyło dopowiedzieć choćby tym, ze brak walki z Hamiltonem we Francji nie wynikał z tego ze "Uwaga, oto nadjeżdża wielki Lewis" tylko jak sam tłumaczył Robert wtedy Lewis był na świeżych oponach przez co miał być o wiele szybszy.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez barteks N wrz 30, 2007 17:28  

slipstream napisał(a):Lewis był na świeżych oponach przez co miał być o wiele szybszy.

Dzisiaj Massa też był na świeżych laczkach pod koniec wyścigu i pewnie dlatego wygrał to starcie przed metą :P
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez SoBcZaK N wrz 30, 2007 17:33  

barteks2 napisał(a):Dzisiaj Massa też był na świeżych laczkach pod koniec wyścigu i pewnie dlatego wygrał to starcie przed metą Pokazuje język

nie, dzisiaj po prostu wygrał w zażartej walce w bardzo trudnych warunkach, walka nie była czysta ale był cios za cios a nie cios i gleba, Kubek przegrał ale w pięknym stylu
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez slipstream N wrz 30, 2007 17:40  

barteks2 prosiłbym jednak o cytowanie całości, bo ewidentnie zaznaczyłem że to słowa Roberta. I jak wiemy Lewis był wtedy na okrążeniu wyjazdowym z boksów po wyjeździe z boksów, Massa przed metą raczej nie.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Race N wrz 30, 2007 20:02  

Zgadzam się z sobczakiem mimo tego że Kubica przegrał to z podziwem patrzyłem jak massa wyprzedza a chwile po tym kontra Kubusia to było piękne widać że Kubica ma charakterek
Obrazek Codemasters Company (Project 3309f1#)
Avatar użytkownika
Race
 
Dołączył(a): Wt lis 01, 2005 9:24
Lokalizacja: Wodzisłąw ŚL

Postprzez smylas N wrz 30, 2007 20:09  

Przynajmiej były emocje do samego końca :-D
Ostatnio edytowano Wt gru 16, 2008 15:55 przez smylas, łącznie edytowano 1 raz
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez sneer N wrz 30, 2007 20:42  

Dla mnie Kubica jest geniuszem jazdy w F1. Walczy bowiem ze wszystkimi możliwymi wydarzeniami które są przeciwko niemu, a mimo to osiąga sukcesy. Przeanalizujmy po kolei:
1. Bolid: silnik, skrzynia biegów, balans, korek wlewu paliwa, radio. Zostaje jeszcze np. TCS
2. Opony
3. Zespół: taktyka, mechanicy i drugi kierowca. Z możliwych wariantów starcia z zespołem została jeszcze bijatyka z szefem. Na szczęście BMW ma tylko jeden zespół więc odpada możliwość, że załatwi go kolega jeżdżący w siostrzanym zespole.
4. Wypadek
5. Sędziowie
6. Inni ścigająy się kierowcy, w zasadzie obecnie przeszkoda bez większego znaczenia - albo sobie z nimi radzi, albo i tak nie może z nimi wygrać (wyjątek: Heidfeld)

Proponuję obstawiać co w najbliższym wyścigu będzie nie tak. Myślę, że BMW, jako że szóste miejsce Roberta jest obecnie mocno zagrożone coś przedobrzy i rezultat znowu będzie inny od oczekiwanego.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez patgaw N wrz 30, 2007 20:45  

mi sie zdaje wlasnie ze na ten wyscig co bedzie nic mu nie zrobia bo takto by heikki mog go wyprzedzic, chociaz z 2 strony to wtedy by pokazalo "jakim dobrym kierowca jest heidfeld"
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez barteks N wrz 30, 2007 22:27  

Jeżeli HEI zostanie ukarany za wymianę silnika, to Kubica powinien dostać tą mniej agresywną i sprawdzoną stratgię....
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Darth ZajceV N wrz 30, 2007 22:36  

barteks2 napisał(a):Jeżeli HEI zostanie ukarany za wymianę silnika, to Kubica powinien dostać tą mniej agresywną i sprawdzoną stratgię....


To już jest rozmowa na temat Przed GP Chin. Osobiście wcale bym się nie zdziwił jeśli Robert będzie miał bezproblemowy wyścig z Chinach z taktyką pod niego.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez sneer Pn paź 01, 2007 7:53  

Darth ZajceV napisał(a):
barteks2 napisał(a):Jeżeli HEI zostanie ukarany za wymianę silnika, to Kubica powinien dostać tą mniej agresywną i sprawdzoną stratgię....


To już jest rozmowa na temat Przed GP Chin. Osobiście wcale bym się nie zdziwił jeśli Robert będzie miał bezproblemowy wyścig z Chinach z taktyką pod niego.


Taktyka będzie od niego na 100%. Ale nie jest powiedziane że BMW wyjdzie, mimo szczerych niewątpliwie chęci :lol:
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości