Programy, czaty z Robertem Kubicą

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pawelp So lut 09, 2008 1:04  

Troche mnie uspokoiły wypowiedźi Robeta. Ma nowego dobrego inżyniera i jeszcze ten fragmęt o tym że tylko kilka osób zna szybkość nowego bolidu :grin:
Avatar użytkownika
Pawelp
 
Dołączył(a): So gru 29, 2007 16:42
Lokalizacja: Hecznarowice

Postprzez 1234f So lut 09, 2008 3:05  

- (Mój) Jest to hiszpański inżynier, który pracował w Super Aguri. Na dzień dzisiejszy współpraca układa się bardzo dobrze i mogę powiedzieć, że szkoda, że nie było tak w 2007 roku.


I na taka wypowiedz chyba wszyscy najbardziej czekalismy! Jak narazie wszystko jest na dobrej drodze. Oby tylko BMW nie namieszalo.

Praktycznie na slikach pojeździłem chwilę, ponieważ jeździł Nick, który bardziej symulował to co może się wydarzyć w 2009 roku, a ja wziąłem tylko jego używane komplety opon na pięć kółek, tylko żeby zobaczyć co i jak.

:???:
1234f
 

Postprzez Pokwa So lut 09, 2008 8:33  

Mam pytanie odnośnie wywiadu w F1 Racing. F1 w 4 oczy - Robert Kubica. Czy wywiad przeprowadzał Polak czy Brytyjczyk. I cytat:

"Nie pamiętam, jak uderzyłem w ścianę, ale pamiętam co powiedziałem, zanim to się stało i nie nadaje się to do druku! Wiedziałem, że będzie boleć"
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez ventylator So lut 09, 2008 9:14  

Pokwa napisał(a):Mam pytanie odnośnie wywiadu w F1 Racing. F1 w 4 oczy - Robert Kubica. Czy wywiad przeprowadzał Polak czy Brytyjczyk. I cytat:


Te wywiady prowadzone są przez Brytoli.
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez smylas So lut 09, 2008 10:07  

Polacy to tylko tłumaczą to wszystko :lol:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Maraz So lut 09, 2008 10:19  

Cały wywiad z Robertem:
[ciach]

(plik został już usunięty żeby nie obciążać serwera)
Ostatnio edytowano Pn lut 11, 2008 13:26 przez Maraz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Kazik So lut 09, 2008 11:18  

Bardzo ciekawy (sympatyczny) wywiad.Kibiców raczej uspokaja to co Robert mówi o jeżdzie bez TC na mokrym torze.Ciekawy wątek z Alonso (myślę,że nie tylko Robert ale też większość z nas byłaby szczęśliwa gdyby przewidywania Fernando się sprawdziły) :wink:
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez ZiM So lut 09, 2008 11:49  

Wprawdzie już dużo materiałów z wczorajszego spotkania było,
ale kto ma jeszcze ochotę tutaj link ;) : http://www.rp.pl/artykul/91071.html

Życie zawodnika Formuły 1 nie składa się wyłącznie z wypraw do egzotycznych krajów i ścigania się z najlepszymi kierowcami świata. Czasami trzeba poświęcić cały dzień na wypełnienie zobowiązań wobec sponsorów zespołu. Jednak nie zawsze jest to tylko nudny obowiązek.
Bywa sympatycznie, na przykład jak wozimy gości po torze. Fajnie było też na torze gokartowym w Niemczech, gdzie ścigaliśmy się ze zwycięzcami konkursu Intela. Czasami są cięższe dni, 7 godzin wywiadów, ale taka praca. Fajnie jest, jak coś się robi oprócz rozmawiania – mówił Kubica.W ciągu sezonu kierowca Formuły 1 ma około 25 takich dni. Ale w najbliższym czasie wszyscy mogą się już skupić tylko na testowaniu samochodów i przygotowaniach do sezonu.
Avatar użytkownika
ZiM
 
Dołączył(a): Śr lis 28, 2007 20:15

Postprzez barteks So lut 09, 2008 13:03  

Robert Kubica napisał(a):Bywa sympatycznie, na przykład jak wozimy gości po torze. Fajnie było też na torze gokartowym w Niemczech, gdzie ścigaliśmy się ze zwycięzcami konkursu Intela.

Hehe, no proszę. Aż łezka się oku kręci jak sobie przypomnę imprezę ;)

Wstawione po 2 minutach 46 sekundach:

Zawodników z teamu BMW Sauber czeka sporo pracy, bo wbrew zimowym zapowiedziom bolid nie jest dobry. Uporano się wprawdzie z awaryjnością, która była poważnym problemem w zeszłym sezonie, ale na razie odbywa się to kosztem szybkości. Na rozwiązanie tych kłopotów pozostał już zaledwie miesiąc.


:sad:
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez patgaw So lut 09, 2008 13:05  

barteks2 napisał(a):Zawodników z teamu BMW Sauber czeka sporo pracy, bo wbrew zimowym zapowiedziom bolid nie jest dobry. Uporano się wprawdzie z awaryjnością, która była poważnym problemem w zeszłym sezonie, ale na razie odbywa się to kosztem szybkości. Na rozwiązanie tych kłopotów pozostał już zaledwie miesiąc.


tak sobie mysle ze robertowi to moze tylko wyjsc na dobre.

a jeszcze takie skojarzenie mnie naszlo - do bmw sauber przeszlo pare "specow" z hondy, i powiedzieli ze ich obliczenia w tunelu wskazywaly ze bolid bedzie bardzo dobry - wniosek zle skalibrowany tunel ;x
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez kszyh2404 So lut 09, 2008 13:11  

patgaw wniosek jest raczej inny chociaz pewnie tez o to Ci chodzi: źle skalibrowani ex-inzynierowie hondy :-)
"jak sobie posiejesz, tak sobie zapalisz"
Avatar użytkownika
kszyh2404
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez barteks So lut 09, 2008 13:24  

a jeszcze takie skojarzenie mnie naszlo - do bmw sauber przeszlo pare "specow" z hondy, i powiedzieli ze ich obliczenia w tunelu wskazywaly ze bolid bedzie bardzo dobry - wniosek zle skalibrowany tunel ;x

I jeszcze w pakiecie dorzucili nam testera z Hondy :P
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Barti So lut 09, 2008 14:21  

http://www.tvn24.pl/12694,1538257,0,1,wiadomosc.html

Fragment wywiadu dla stacji nsport. Odnośnie pierwszego zwycięstwa w GP.

RK"jeżeli weźmiemy prędkość i czasy bolidów to na dzień dzisiejszy sądzę że jest to plan nierealny"
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gaga So lut 09, 2008 15:23  

Robert już wielokrotnie mówił o tym że bolid nie jest tak dobry jak się tego spodziewali przed testami. W tym wywiadzie powtórzył to za pomocą bardziej dosadniejszych słów, mówiąc że na chwile obecną wygrana jest nierealna. Pozostaje nam tylko wierzyc, że spełnią się nadzieje Roberta (oraz niektórych z nas) dotyczące poprawy szybkości bolidu BMW;)
gaga
 
Dołączył(a): Pt lut 08, 2008 16:38

Postprzez bankoq So lut 09, 2008 17:39  

Ja tam się tak wcale nie smucę, że BMW będzie dużo słabsze niż rok temu :) Przynajmniej będzie bardzo zacięta walka z Renault, Williamsem, Red Bullem o miejsca 5-10, będzie na co popatrzeć! Robert będzie wtedy dostawał na pewno równie dobry sprzęt jak Nick i zobaczymy kto ma jaja :-)

Na pewno wolę, żeby BMW musiało walczyć o każdy punkt, niż żeby powtórzyła się sytuacja z zeszłego roku - przepaść z przodu i przepaść z tyłu.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron