Programy, czaty z Robertem Kubicą

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez anulka Cz wrz 20, 2007 18:37  

ale on mnie normalnie rozbraja swoja szczeroscia i umiejetnoscia scinania ludzi :-D
Świat jest mały, ale należy do wielkich! [ *** ]
Avatar użytkownika
anulka
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 20:22
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Cinek Cz wrz 20, 2007 18:46  

anulka napisał(a):ale on mnie normalnie rozbraja swoja szczeroscia i umiejetnoscia scinania ludzi :-D

Wujek Robert Mistrz Ciętej Riposty
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez anulka Cz wrz 20, 2007 18:52  

cinek napisał(a):
anulka napisał(a):ale on mnie normalnie rozbraja swoja szczeroscia i umiejetnoscia scinania ludzi :-D

Wujek Robert Mistrz Ciętej Riposty


:shock: :???: 8)
Świat jest mały, ale należy do wielkich! [ *** ]
Avatar użytkownika
anulka
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 20:22
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Daniel Cz wrz 20, 2007 19:21  

Można gdzieś zobaczyć cały czat z Robertem, ja nie mogłem być na czacie, byłem w robocie :evil:
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez 5cuderi4 Cz wrz 20, 2007 19:26  

Też się zawiodłem na tym czacie. :-( Co prawda podejrzewałem, że będzie niezły burdel, ale żeby do takiego stopnia :?: :!: :???:
Kiedy siedziałem na czacie jeszcze na jakieś 30 minut przed "godziną zero", było tam po prostu jedno wielkie szambo. Ledwo wypatrzyłem kilka osób z nick'ami z dopiskiem f1wm.pl, bo ciągle leciały teksty zupełnie bez sensu. Nie było nawet jednej sekundy(co ja mówię: nawet jednej dziesiątej sekundy chyba), żeby ktoś nie napisał jakiejś głupoty.
No, ale w końcu zaczęło się i wpisałem moje pytanie. Czekam ... czekam, a tu nic. Lecą odpowiedzi na inne pytania, więc próbuję znowu ... i znowu ... i nic. :-( Postanowiłem dać sobie z tym spokój i po prostu siedziałem i czytałem sobie. W końcu spotkanie z Robertem się skończyło i znowu zaczęło się szambo w wykonaniu naszych wspaniałych rodaków. :x Wtedy zrozumiałem dlaczego moje pytania mogły być pomijane. Po prostu ten redaktor(czy jak go tam nazwać, który wyłapywał pytania) nie miał pewnie szansy na zauważenie wielu ciekawszych pytań niż coponiektóre umieszczone "oficjalnie".
Tak przy okazji: nie widziałem ani jednego pytania zadanego przez kogokolwiek z dopiskiem f1wm.pl.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Krauza Cz wrz 20, 2007 19:33  

5cuderi4 Ja też pisałem pytania i gówno!! Nie uzyskałem odpowiedzi. Z naszego forum widziałem tam kinimoda sam sie nazywałem tam krauza_f1wm.pl
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez hagj Cz wrz 20, 2007 19:35  

5cuderi4 podziel się jakie pytania chciałeś zadać:)
Avatar użytkownika
hagj
 
Dołączył(a): N lut 25, 2007 14:21

Postprzez im9ulse Cz wrz 20, 2007 19:43  

trudno to zbiorowisko gauganow czatem nazwac ,nie nazywajmy szmaba perfumeria...ogolnie poziom dno ,biedny Robert :twisted: :razz:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez golakr Cz wrz 20, 2007 19:56  

Możliwe, że było błędem dawanie w nazwie f1wm.pl mogli to traktowac jako SPAM.

Moje pytania (może ktoś tutaj będzie w stanie odpowiedzieć):

1. Czy to prawda, że w 2006 miałeś jeździć w GP2 w teamie Arden, dzięki wsparciu Chrisa Wronskiego?
2. BMW Sauber F1.08 - regres, stagnacja, rewolucja, ewolucja - jakie przypuszczenia?
3.W 2006 ująłeś wszystkich agresywną, dynamiczną jazdą. W tym sezonie już nie!!! Z czego to wynika, opony Bridgestone (gorsze od Michellin), taktyka zespołu, czy coś jeszcze innego?
4. Ze zdjęć, z magazynów o F1 można wywnioskować, że najlepszy kontakt masz z Fernando Alonso, czy to prawda i na ile w świecie F1 możliwe są przyjaźnie?
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez chmiel Cz wrz 20, 2007 19:59  

Kiedyś Robert mówił, że nie utrzymuje kontaktów poza torem z innymi kierowcami, ale w czasie tego chatu powiedział, że Alonso to jego dobry kolega i to nie tylko na torze. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Pieczar Cz wrz 20, 2007 20:56  

Czyli w takim razie nasze pytania poszły się j***bać. Chyba jedyne rozsądne rozwiązanie na taki czat to byłoby zorganizowanie go w ramach jakiegoś portalu poświęconego F1 (czy to F1WM, czy też Ultra) i żeby pytania zadawali ludzie tu zarejestrowani. I oczywiście moderator też z takiego portalu - w ten sposób żadne pytanie o ulubiony kolor skarpetek by nie przeszło.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Darth ZajceV Cz wrz 20, 2007 21:08  

Ja pytałem o to czy chociaż jeździł po Fuji w symulatorze.
Czy uważa, że w przyszłym roku McLaren utrzyma swoją formę.
Czy 3 ostatnie wyścigi pojadą pełnym gazem czy bardziej testowo, bo w końcu do Ferrari strata za duża a Renault już ich nie dogoni.
I ostatnie czym jeździ na co dzień. Po prostu chciałem wiedzieć :).


Lipa po prostu lipa. On jest najzwyczajniej w świecie za sławny. Mam nadzieję, że w przyszłym roku pójdą po rozum do głowy i na takie imprezy jak PLP czy takie czaty będą wpuszczać tylko takich "pół VIPów" czyli tych co się chociaż trochę znają na F1.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez toxickm Cz wrz 20, 2007 21:10  

Hehe coś było nie tak z nami :-( faktycznie, ja też nie widziałem ani jednego pytania osoby z dopiskiem _f1wm.pl . A te spamy ludzi typu 1111111111 i legia warszawa to normalnie porażka. Robert ciekawie odpowiadał.
Avatar użytkownika
toxickm
 
Dołączył(a): Cz kwi 26, 2007 8:20

Postprzez Kubuś Fatalista Cz wrz 20, 2007 21:10  

Darth ZajceV napisał(a):"pół VIPów" czyli tych co się chociaż trochę znają na F1.


Co za kretyństwo ! Jak mają to sprawdzić ? Takie imprezy są dla wszystkich.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Darth ZajceV Cz wrz 20, 2007 21:15  

Kubuś Fatalista To jest tylko moje odczucie, nie będę ciągnął tego bo i tak Cię nie przekonam. Ale jeśli ktoś się nie potrafi zachować, to niech po prostu nie przychodzi. Z resztą zanim włączyli moderowanie czatu poleciał idealny tekst obrazujący moje słowa:

jakiś nick: Robert jesteś po... po... po... po**bany.

Tyle na ten temat.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości