Programy, czaty z Robertem Kubicą

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Ramzi Pn wrz 17, 2007 20:44  

lunia napisał(a):tego trzeciego :P bo sie jeszcze facet obrazi :twisted:


Obrazic nie obrazi ,ale moze da mu to do myslenia :P
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez lunia Pn wrz 17, 2007 20:45  

też tak myślę :) ale zobaczymy trzeba bedzie w srodę chyba ranking zrobić i wybrać najlepsze co wy na to??
Formula 1 forever!!!! :)
Avatar użytkownika
lunia
 
Dołączył(a): So wrz 01, 2007 11:50
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez 5cuderi4 Pn wrz 17, 2007 21:01  

Co do pytań związanych z wypadkiem w Kanadzie to moim zdaniem lepiej jest zrezygnować, bo przecież ten wypadek był już dość dawno, a po drugie już nie raz Kubica wypowiadał się na ten temat. ;) Bardziej postawiłbym na pytania związane z ostatnimi/nadchodzącymi wyścigami i nowinkami w F1.
Oto co na razie udało mi się wymyślić:
1. Jak się czujesz po dwóch ostatnich wyścigach, kiedy to przysporzyłeś zdecydowanie najwięcej emocji kibicom(nie tylko polskim) swoimi manewrami wyprzedzania? Wolisz dojeżdżać na miejscach 5-6 bez walki z żadnym kierowcą, czy walczyć tak jak podczas ostatnich dwóch wyścigów?
2. Po wyścigu w Belgii powiedziałeś, że takiej jazdy jak Twoja nie można nazwać zabawą, a zabawą jest jazda na czele stawki. A nie myślałeś o tym np. w ten sposób, że właśnie z wolniejszymi od siebie zawodnikami możesz powalczyć trochę(w momencie kiedy jeszcze ich nie wyprzedziłeś) i straszyć ich to w jednym, to w drugim lusterku?
3. Podobno podczas ostatniego wyścigu(GP Belgii) dostałeś do swojego samochodu jakieś komponenty przeznaczone do nowej, przyszłorocznej konstrukcji. To prawda? Jeśli tak to jak je oceniasz? No i jeśli możesz to może przybliżysz trochę tą kwestię kibicom?
4. Co myślisz o wprowadzeniu ujednoliconego pakietu aerodynamicznego dla wszystkich zespołów?

Jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy to napiszę. ;)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez RENO Pn wrz 17, 2007 21:47  

Alassane Bamba napisał(a):a mam coś takiego:
Czy uważasz, że na ubiegłorocznych Michelinach w tegorocznym bolidzie mógłbyś osiągać lepsze wyniki (lepsze czasy, jak i wyższe pozycje) od obecnych?
Co sądzisz o ewentualnej jeździe w jednym teamie z Fernando Alonso? Czy sądzisz, że byłby on dla Ciebie dobrym partnerem?
Czy uważasz, że Sutil, jeżdżąc McLarenem, mógłby pokonać Hamiltona?


Fajne pytyania, mi się podobają, i byłbym ciekawy odpowiedzi na nie bo nie ukrywam, że te kwestie co poruszyłeś bardzo mnie interesują, ciebie też i zapewne innych


A pytanie Pieczara też bardzo fajne
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez pjaxz Wt wrz 18, 2007 14:25  

Jak odnosisz się do zmiany kształtu tylnego spojlera, proponowanej na sezon 2009?
Pytania Pieczara i Scuderii bardzo dobre. Tak samo jak te dotyczące opon

PS. Właśnie byłem na stronie wp z czatami i tam można już pytania wysyłać. Co robicie? Wysyłacie już teraz , czy czekacie na czwartek 20.00? Btw trzeba też się zarejestrować pod nowymi nickami na wp tj. nick_f1wm.pl
Ostatnio edytowano Wt wrz 18, 2007 16:13 przez pjaxz, łącznie edytowano 1 raz
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez lunia Wt wrz 18, 2007 14:38  

o ciekawe pytania chyba trzeba jakis ranking na najlepsza 10 zrobic :P :twisted:
Formula 1 forever!!!! :)
Avatar użytkownika
lunia
 
Dołączył(a): So wrz 01, 2007 11:50
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez golakr Wt wrz 18, 2007 15:11  

Pytania: Pieczara i Alessane Bamba - b.dobre. 5cuderi4 zadał również interesujące pytania tyle, że za bardzo skomplikował formę. Na takich czatach trzeba rzucać szybkie, krótkie, rzeczowe pytania.
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez lunia Wt wrz 18, 2007 15:15  

golakr napisał(a):Pytania: Pieczara i Alessane Bamba - b.dobre. 5cuderi4 zadał również interesujące pytania tyle, że za bardzo skomplikował formę. Na takich czatach trzeba rzucać szybkie, krótkie, rzeczowe pytania.

też tak uważam :) ale wydaje mi się że można chyba jakos te pytania uprościć :P :-D
Formula 1 forever!!!! :)
Avatar użytkownika
lunia
 
Dołączył(a): So wrz 01, 2007 11:50
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez 5cuderi4 Wt wrz 18, 2007 16:20  

No nie ukrywam, że trochę "rozwinąłem" te pytania, ale pisałem co mi przyszło do głowy od razu. :-P Hehe.
Dobrze by było, gdyby pojawiły się też jakieś "luźne" pytania. ;)
A tu to co "wymodziłem" w pracy, czyli kolejne pytania:
1. Czy myślałeś kiedyś o występie w Race of Champions? Dostałeś kiedyś zaproszenie na RoC? Ponieważ lubisz rajdy to ta impreza powinna Ci się podobać. W końcu to "jeden wielki superoes". :-D
2. Co się stało podczas tegorocznego GP Włoch, że po wyścigu Rosberg był dla Ciebie tak niemiły? (nie widziałem nigdzie odpowiedzi na to pytanie, więc proponowałbym zadać je Robertowi, chyba że ktoś zna odpowiedź na nie)
3. Czy lubisz czasem poczytać/posłuchać o dziwnych historiach na swój temat zamieszczonych na niedoinformowanych portalach lub w gazetach? To chyba dobry sposób na poprawę humoru. :-D
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez lunia Wt wrz 18, 2007 16:26  

hehe fajne pytania mi te sie bardzo podobają :D
Formula 1 forever!!!! :)
Avatar użytkownika
lunia
 
Dołączył(a): So wrz 01, 2007 11:50
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez im9ulse Wt wrz 18, 2007 16:38  

ad 1. zmienilbym na Jesli mialbys wystartowac w najblizszej przyszlosci w RoC to w parze z jakim polskim kierowca ???
ad 2.Twoja ulubiona gra komputerowa to ??? :twisted:
ad 3.Tory uliczne,"tilkodromy" czy klasyki ???
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez lunia Wt wrz 18, 2007 16:42  

im9ulse zadajesz bardzo ciekawe pytania :evil:
Formula 1 forever!!!! :)
Avatar użytkownika
lunia
 
Dołączył(a): So wrz 01, 2007 11:50
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez slipstream Wt wrz 18, 2007 16:46  

im9ulse napisał(a):ad 2.Twoja ulubiona gra komputerowa to ??? Potwór

Na to akurat odpowiedź prosto od Roberta. :arrow: tutaj I to bez wbijania się na czaty
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez lunia Wt wrz 18, 2007 16:50  

dzieki za info
:)
Formula 1 forever!!!! :)
Avatar użytkownika
lunia
 
Dołączył(a): So wrz 01, 2007 11:50
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez sucharek147 Wt wrz 18, 2007 18:34  

sobczak napisał(a):a może pomyślimy wspólnie nad jakimś sensownym pytaniem żeby nam odpowiedział Szczęście albo wpadniemy tam i w nickach umieścimy dodatkowo napisa f1wm.pl co wy na to?

Popieram pomysł :) A co do pytań to propozycje są bardzo dobre.
Avatar użytkownika
sucharek147
 
Dołączył(a): So lip 28, 2007 19:56
Lokalizacja: Dębica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość