Programy, czaty z Robertem Kubicą

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez smylas Cz wrz 20, 2007 21:31  

Kubuś Fatalista napisał(a):Jak mają to sprawdzić ?

Może niech zadają pytania o f1? :D :-D :grin: :lol: 8) :roll:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez anulka Pt wrz 21, 2007 8:32  

na wp.pl jest pelny zapis czatu z Robertem...

Niektore odpowiedzi mnie rozwalaja: :D

izabel193: Który kierowca nowej generacji może być według Ciebie mistrzem świata?

Kubica_Robert: Każdy.

sebek.77: Robert, jeśli wszyscy kierowcy mieliby takie same bolidy, kto według ciebie byłby mistrzem, kto jest najlepszym kierowcą?

Kubica_Robert: Trudno powiedzieć, pewne znaczenie miałaby predyspozycja kierowcy danego dnia. Sądzę jednak, że czołówka byłaby podobna. Gdybym miał obstawiać, byłby to Alonso i Kubica :-D

swistak678: Czy uważa Pan, że ma Pan szansę stać się taką ikoną polskiego sportu jaką jest Adam Małysz?

Kubica_Robert: Nie uważam hahaha caly Robert :D

Łukasz: Robert, wszyscy wiemy, że biegle władasz angielskim i włoskim, jadąc po torze Twoje myśli są w jakim języku? :)

Kubica_Robert: Chyba po polsku, jadąc mało myślę, jestem skoncentrowany na tym co będzie. Jak zdarzają się błędy, to też staram się ich nie rozpamiętywać. W zespole mówimy tylko po angielsku -to pytanie mnie rozwalilo a odpowiedz jeszcze bardziej(malo mysle :)

ana_bella_666: Jak myślisz, czy w przyszłości kobiety mają szansę ścigać się w f1? - to moje,kiedys bede pierwsza kobieta w bolidzie :P

Kubica_Robert: Kobiety były w formule 1 i mają szansę, chociaż mężczyźni przeważają, może dlatego, że sporty wiążą z chłopakami. (nie mialam pojecia ze kobiety byly w f1)

chattat: Czy teraz po przeprowadzce przyjeżdżasz jeszcze do Polski, tak dla siebie, czy tylko z okazji spraw komercyjnych?

Kubica_Robert: Po jakiej przeprowadzce? Nigdzie się nie przeprowadziłem :lol:

~bomba: Czy chciałbyś iść śladami Mikki Hakkinena? Po zdobyciu mistrza F1 przeniósł się na rajdy, gdzie też mu nieźle idzie?

Kubica_Robert: Mi szłyby one dużo lepiej. skromniacha :)
Świat jest mały, ale należy do wielkich! [ *** ]
Avatar użytkownika
anulka
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 20:22
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez NFSF1 BMW S10 Pt wrz 21, 2007 11:14  

Ja się jak zwykle spóźniłam na czat... Ale widzę, że raczej nie miałam czego żałować... Z tymi pytaniami? :P Tu na forum to były pytania, a nie dziecinada która tam była. 8)
Avatar użytkownika
NFSF1 BMW S10
 
Dołączył(a): Cz wrz 13, 2007 8:17
Lokalizacja: z innego portalu\forum
GG: 10750727

Postprzez Orłoś Pt wrz 21, 2007 13:52  

Co prawda teraz czytam zapis z rozmowy RK ale to mnie rozwaliło:

Robert, jeśli wszyscy kierowcy mieliby takie same bolidy, kto według ciebie byłby mistrzem, kto jest najlepszym kierowcą?

Robert Kubica: Trudno powiedzieć, pewne znaczenie miałaby predyspozycja kierowcy danego dnia. Sądzę jednak, że czołówka byłaby podobna. Gdybym miał obstawiać, byłby to Alonso i Kubica.


Skromniś... ;)
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez golakr Pt wrz 21, 2007 14:25  

Orłoś napisał(a):Robert Kubica: Trudno powiedzieć, pewne znaczenie miałaby predyspozycja kierowcy danego dnia. Sądzę jednak, że czołówka byłaby podobna. Gdybym miał obstawiać, byłby to Alonso i Kubica.


Nie wiem dlaczego, dziennikarskie dno nie napisało całości wypowiedzi?
Gdybym miał obstawiać, byłby to Alonso,Kubica, Kimi. Wymienił tych 3! Normalnie chlew.
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez barteks Pt wrz 21, 2007 14:53  

W ogóle widzę, że ten zapis czata jest zmanipulowany :???: Ehhh, cała wp, kolejny szmatławiec po onecie :shock:

Obejrzyjcie sobie zapis wideo-czata.

anulka napisał(a):~bomba: Czy chciałbyś iść śladami Mikki Hakkinena? Po zdobyciu mistrza F1 przeniósł się na rajdy, gdzie też mu nieźle idzie?

Kubica_Robert: Mi szłyby one dużo lepiej.

Tak naprawdę, Kubica powiedział coś w tym stylu:

RK: Hakkinen w rajdach ??? Mi w rajdach szło by lepiej niż w F1.
Ostatnio edytowano Pt wrz 21, 2007 15:06 przez barteks, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Pieczar Pt wrz 21, 2007 14:55  

Nie no jestem na pierwszej stronie a już wymiękam:
jacek: Jak oceniasz zmiany regulaminowe zachodzące w Formule 1? Czy zmierzają w dobrym kierunku?
Kubica_Robert: Jeśli chodzi o zmiany w formule 1, to co roku są wprowadzane jakieś zmiany. Ostatnie dwie największe zmiany to wycofanie silników V10, wprowadzenie V 8, wycofanie silików, wprowadzenie opon rowkowanych, które miały poprawić widowisko, ale to widowisko nie zostało poprawione. W przyszłym roku zostaną wycofane wszystkie systemy. Ale nie będzie to miało znaczenia kto będzie mocny i nie będzie to miało znaczenia na widowisku.

Przecież to wygląda jakby jakiś analfabeta pisał :o Aż się boje czytać dalej...
Chciałbym powtórzyć podium z Mązy, chociaż to nie będzie łatwe

:rotfl:
Ostatnio edytowano Pt wrz 21, 2007 15:05 przez Pieczar, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez barteks Pt wrz 21, 2007 15:01  

golakr napisał(a):Czat poniżej krytyki, padaka. Kubicomania w mediach rządzi! Nienawidzę dziennikarzy!


Panienka, która zadawała pytania nie dość, że nie potrafiła płynnie czytać, to jeszcze widać, że nie miała zielonego pojęcia o F1!

patgaw napisał(a):ale padlo pytanie ktore tak mnie intereswalo, mianowicie o faworyzowanie nicka, robert powiedzial ze ma nadzieje ze tak nie jest.

Ma nadzieję, hehehe......
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez barteks Pt wrz 21, 2007 15:10  

Darth ZajceV napisał(a):I ostatnie czym jeździ na co dzień. Po prostu chciałem wiedzieć .


Jak to czym?..... BMW.....X5 :D
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Mane Pt wrz 21, 2007 15:16  

czytajac wpisy nie widziałem na czacie wyzej wymienionych pytan i co ciekawe moje pytania były pomijane ale wszytkie po za moimi były odpowiadane tzn ze chyba juz z góry były te pytania pisane i odpowiadane...
Mane
 
Dołączył(a): Pt mar 16, 2007 22:40

Postprzez anulka Pt wrz 21, 2007 15:28  

Mane napisał(a):czytajac wpisy nie widziałem na czacie wyzej wymienionych pytan i co ciekawe moje pytania były pomijane ale wszytkie po za moimi były odpowiadane tzn ze chyba juz z góry były te pytania pisane i odpowiadane...


jak to z gory?jesli chodzi ci ze byly wczesniej przygotowane to nie bo na moje dostalam odpowiedz
Świat jest mały, ale należy do wielkich! [ *** ]
Avatar użytkownika
anulka
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 20:22
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez anulka Pt wrz 21, 2007 15:30  

nie bardzo rozumiem skad ta pewnosc ze moderatorem byla dziewczyna, nie wszyscy faceci interesuja sie f1, wyczuwam lekka dyskryminacje plci? :? :P
Świat jest mały, ale należy do wielkich! [ *** ]
Avatar użytkownika
anulka
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 20:22
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Darth ZajceV Pt wrz 21, 2007 15:40  

Pieczar a to widziałeś? Ja mało z krzesła nie spadłem.

Izabel193: Skąd się wziął wzór na Twoim nowym kasku?
Kubica_Robert: Na Mące chcieliśmy rozbić coś specjalnego, dlatego z włoskim chłopakiem, który mi maluje kaski, zdecydowaliśmy się na taki manewr. Możliwe, że pojawi się tylko tymczasowy wzór, tylko na 1 Grand Prix.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez chmiel Pt wrz 21, 2007 15:52  

barteks2 napisał(a):W ogóle widzę, że ten zapis czata jest zmanipulowany :???: Ehhh, cała wp, kolejny szmatławiec po onecie :shock:

[size=18]Obejrzyjcie sobie zapis wideo-czata.

Dokładnie. Nie dość, że na wp.pl pisał jakiś analfabeta, to tekst nie odda emocji, które było widać, gdy Robert mówił.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Pieczar Pt wrz 21, 2007 16:16  

Darth ZajceV - to jest hit tego czata :D
anulka - na ostatniej stronie zapisu czata było imię i nazwisko moderatorki.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron