Bolid Roberta Kubicy w Bydgoszczy

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Maraz N lis 18, 2007 17:46  Bolid Roberta Kubicy w Bydgoszczy

Jeśli ktoś z okolic Bydgoszczy nie trafił jeszcze na tę informację, a jest zainteresowany obejrzeniem bolidu BMW Sauber z bliska, podaję info nadesłane przez jednego z czytelników f1wm.pl:
Wojtek (Nkh) napisał(a):W Bydgoszczy w nowootwartym salonie BMW (przy ul. Fordońskiej) jest wystawiony bolid Roberta Kubicy. Wczoraj miał być także sam Robert, ale nie dojechał. Bolid można oglądać do środy, 21 listopada br.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez SoBcZaK N lis 18, 2007 18:43  

gregoff tam pewnie się pojawi :P
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Artur2406 Wt mar 25, 2008 18:40  

krzysiakk007 napisał(a):Pełno ludzi

A jak bolid Renault 3 lata temu był w Bydzi to nikogo nie było a jak robiłem zdjęcia to Ci sprzedawcy patrzyli na mnie jak na idiote. Na pytanie czy moge wsiasc do srodka odpowiedzial "rob pan co chcesz, tym sie i tak nikt nie interesuje."
Z FORUM "WYPRZEDŹ MNIE" NIEMAL OD POCZĄTKU :)
Z F1 OD SEZONU 1999 :)
Avatar użytkownika
Artur2406
 
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2005 15:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez kanion Wt mar 25, 2008 21:32  

Artur2406 napisał(a):
krzysiakk007 napisał(a):Pełno ludzi

A jak bolid Renault 3 lata temu był w Bydzi to nikogo nie było a jak robiłem zdjęcia to Ci sprzedawcy patrzyli na mnie jak na idiote. Na pytanie czy moge wsiasc do srodka odpowiedzial "rob pan co chcesz, tym sie i tak nikt nie interesuje."


widocznie nikt nie lubił Alonso tak jak tera ludzie lubią Roberta
Avatar użytkownika
kanion
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 9:37
Lokalizacja: www.rkubica.net

Postprzez slipstream Wt mar 25, 2008 21:34  

kanion zła odpowiedź. 3 lata temu nikt nie znal Kubicy co równało się z tym ze nikogo Formula 1 (poza garstką wybrańców) nie obchodziła, Alonso nic do rzeczy tu nie ma jak i tak mało kto wiedział kto to.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez kanion Wt mar 25, 2008 21:35  

slipstream napisał(a):kanion zła odpowiedź. # lata temu nikt nie znal Kubicy co równało się z tym ze nikogo Formula 1 (poza garstką wybrańców) nie obchodziła, Alonso nic do rzeczy tu nie ma jak i tak mało kto wiedział kto to.


masz racje ale w końcu paę lat temu Alonso był na topie w F1
Avatar użytkownika
kanion
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 9:37
Lokalizacja: www.rkubica.net

Postprzez gongi Wt mar 25, 2008 21:45  

Artur2406 napisał(a):A jak bolid Renault 3 lata temu był w Bydzi to nikogo nie było a jak robiłem zdjęcia to Ci sprzedawcy patrzyli na mnie jak na idiote. Na pytanie czy moge wsiasc do srodka odpowiedzial "rob pan co chcesz, tym sie i tak nikt nie interesuje."

Powiem Ci że mnie to zatkało. Twardy ten carbonowy fotel jest??
A to był dokładnie tan sam bolid, którym jeździł Alonso??

Wstawione po 1 minucie 49 sekundach:

Artur2406 napisał(a):rob pan co chcesz,

trzeba było pojechać do domu i zachachmęcic.
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez patgaw Wt mar 25, 2008 21:46  

gongi napisał(a):Powiem Ci że mnie to zatkało. Twardy ten carbonowy fotel jest??
A to był dokładnie tan sam bolid, którym jeździł Alonso??


na wystawy daje sie imitacje bolidow a nie bolidy, praktycznie calosc jest z plastiku, razem z kolami.

kto by ci kilka mln dolarow wystawil zeby tak sobie stalo....
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Darth ZajceV Wt mar 25, 2008 21:47  

Artur2406 napisał(a):"rob pan co chcesz"


Jezu, jak w zeszłym roku pokazali bolid Renault w Sarnim Stoku (Bielsko) to w okół niego cały czas czatowała ochrona i jakiś starszy koleś z Renówki, który chciał zabić każdego kto się za bardzo nachylał nad barierkami.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez RENO Wt mar 25, 2008 21:51  

ja mam foty R23 jak był w Rzeszowie w salonie Zodiaca, to w sumie zainteresowania tez wielkiego nie było, jak byłem wtedy z kumplem to żeśmy sobie pocykali z bliska i było jeszcze kilka osób, ale jakiś większych problemów nie było i nikt ich nie stwarzał
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez misiakow Wt mar 25, 2008 23:29  

również mam foty tego Renault z Rzeszowa :) patgaw, nie wyglądało mi to na plastik, a napewno nie koła :D Gumowe były na 200% Co do reszty to mogła to być imitacja. RENO mało tego, niektórym redaktorom pozwolili wsiadać. Kumpel tez chciał to powiedzieli ze nie moze :-P
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Kara Nocny Cień Wt mar 25, 2008 23:47  

patgaw napisał(a):kto by ci kilka mln dolarow wystawil zeby tak sobie stalo....


bolik tyle nie kosztuje :) a bez silnika tymbardziej myśle ze zbudowanie bolidu to koszt 500tys euro...

Przypomnij sobie tamt kiedy Kubica rozbił swoja fure :)
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Postprzez Darth ZajceV Śr mar 26, 2008 7:55  

Kara Nocny Cień 500 tys. Euro to chyba takie ciekawsze repliki stawiane na takie pokazy (tzn. lepsze niż to o czym wspomniał patgaw).

Ktoś kiedyś na forum podawał ceny poszczególnych części bolidu F1. Razem to wyszło bodaj 20 mln złotych.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez RENO Śr mar 26, 2008 10:50  

sama kierownica ksoztuje np 20-25tyś Euro, a ta McLaren wysadzana diamentami na Monaco to kosztowała chyba nawet 400000tyś Euro
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Kara Nocny Cień Śr mar 26, 2008 11:14  

Darth ZajceV napisał(a):Kara Nocny Cień 500 tys. Euro to chyba takie ciekawsze repliki stawiane na takie pokazy (tzn. lepsze niż to o czym wspomniał patgaw).

Ktoś kiedyś na forum podawał ceny poszczególnych części bolidu F1. Razem to wyszło bodaj 20 mln złotych.



to pisał brednie...
Nie pamietacie przy okazi kraksy kubicy w telewizji mówili l\ile bedzie nowe bmw kosztowało i cena na 100% nie przekroczyła 1mln$
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Następna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron