Oczekiwania na sezon 2008

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Które miejsce w 2008 roku zajmie Kubica???

Ankieta wygasła Cz lut 07, 2008 21:18

1-2
20
13%
3-4
65
41%
5-6
54
34%
7-8
13
8%
9-10
5
3%
 
Liczba głosów : 157

Postprzez M-Power Cz sty 10, 2008 22:12  

Gdyby utworzyć tą ankietę dopiero po przynajmniej 1 testach nowego auta to może by była bardziej wiarygodna. A teraz to jest jak gra w LOTTO, mogą być na szczycie lub na samym dnie więc nie można się czepiać ludzi że głosują jak chcą, wolny kraj jak by nie patrzeć :grin:
Avatar użytkownika
M-Power
 
Dołączył(a): Wt mar 13, 2007 9:30
Lokalizacja: Lublin
GG: 9009253

Postprzez SoBcZaK Cz sty 10, 2008 22:19  

jędruś napisał(a):Jak myślicie , jak pójdzie Robertowi w nadchodzącym sezonie, który zbliża się do nas nieuchronnie dużymi krokami???

na poczatku było dobrze a później....

Głosowałem na 1-2Uśmiech Jak się bawić to się bawić.


Phaedra napisał(a):Wiem ze pozycja 1-2 to mrzonka ale co tam.


możę troche wyolbrzymiłem problem ale skoro pięknie uzasadniacie dlaczego realnie oceniacie na 4-5 miejsce to po co jednocześnie fałszywie głosujecie na 1-2?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez patgaw Cz sty 10, 2008 22:30  

sorry SoBcZaK ale z takimi problemami to chyba do brawo powinienes napisac i nie miec do nas pretensji ze glosujemy jak glosujemy, bo w tym momencie takie glosowanie to czysty fart i jezeli do kogos powinienes miec pretensje to bardziej do zalozyciela ankiety i moderatorow ktorzy nie usuneli/zamkneli tego watku zaraz po jego zalozeniu.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez SoBcZaK Cz sty 10, 2008 22:35  

sorry SoBcZaK ale z takimi problemami to chyba do brawo powinienes napisac i nie miec do nas pretensji ze glosujemy jak glosujemy, bo w tym momencie takie glosowanie to czysty fart i jezeli do kogos powinienes miec pretensje to bardziej do zalozyciela ankiety i moderatorow ktorzy nie usuneli/zamkneli tego watku zaraz po jego zalozeniu.

do brawo to sie pisze żęby sie zapytać jak smakuje sperma, ale ja nie czytuje takich kolorowideł dla 12 latków tylko mówię tutaj o normalnym forum o F1 i o poważnych ludziach którzy co innego myśla i mówią a na co innego oddają głos i pretensji nie można mieć do moderatorów czy do założyciela tematu tylko wąłśnie do tych ludzi którzy tak byle jak głosują i potem ankieta przedstawia co innego...
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Kara Nocny Cień Pt sty 11, 2008 2:59  

Głosuje serce a pisze rozum :)
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Postprzez Ralph1537 Pt sty 11, 2008 12:08  

ta naprawde to moze byc rozne miejsc kubicy w roku 2008 dlatego najpierw w ankiecie wybieraja tak a potem pisza ze moze byc inaczej bo tak naprawde nikt nie wie jaka pozycje kubica wiec najchetniej bym zaznaczyl 2 opcje
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez KrzysR N sty 13, 2008 13:41  

SoBcZaK napisał(a):tak sie zastanawiam po co ta ankieta skoro większosć zaznacza tam najbardziej optymistyczną wersje tłumaczac sie "jak sie bawić to sie bawić" -


Jak by wiekszosc zaznaczała najbardziej optymistyczną wersje czyli miejsca 1-2 to tam byłoby co najmniej 50,01% :), a z tego co widze to tak nie jest, pozatym to tylko ankieta,
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez craig N sty 13, 2008 16:33  

Doktor mowil o planie 3letnim. Wydaje mi sie, ze taki czlowiek jak MT nie rzuca slow na wiatr. Poza tym to juz 3 rok wystepow zespolu w F1(pod obecna nazwa) i jak zaczac odnosic sukcesy, to teraz. Mysle, ze BMW mial dobry ostatni sezon, ale bez rewelacji, dogonili czołówkę, ale chyba dzieki temu, ze inne zespoly mialy zastój lub nieoczekiwany zwrot. w Konfrontacji z MC i czerwonymi przy optymalnych warunkach BMW nie mialo szans. Mysle, ze dzieki determinacji i chyba przede wszystkim albertowi BMW wskoczy na pewne drugie msce w klasyfikacji konstruktorow, a Robert optymalnie bedzie zajmowal msca 3-4. Podejrzewam, ze afera odbije sie czkawka dla MC. W koncu nie beda mogli wykorzystac wszystkich doswiadczen z poprzedniego sezonu. Renault podciagnie i bedzie walczyc z macami o podium. Nie wierze w forme Williamsa, reszta to chyba puste slowa. Jednak to tylko spekulacje i niewiadomo do konca jak to bedzie. Pamietamy przeciez, kto rok temu mial byc mocny i jak sie ulozyly sprawy.

i troche nie rozumiem niektorych, mowiacych o tym, ze Nick zdeklasowal w tamtym sezonie Roberta. Nie chce wyjsc na kubico... ale biorac pod uwage pech Kubicy, to raczej w sezonie cisneli rowno.
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez SpeedyGonzales N sty 13, 2008 17:23  

Wierzę w kolejny "wielki krok" BMW Sauber. Stać ich na powtórzenie wyczynu sprzed roku "2". Trzeba spokojnie poczekać do testów. Wierzę w podia Kubka:) jutro zobaczymy czym będzie śmigał w tym miejmy nadzieję lepszym dla Kubka i dla fanów BMW roku:)

1-4 places Any other option
"We know the car is nowhere being a front-row car yet," says Renault's engineering chief Alan Permane. "It's there because of Robert."
SpeedyGonzales
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 15:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez gongi N sty 13, 2008 19:43  

Biorąc pod uwagę, że będzie śmigał "starym" bolidem Heidfelta to kto wie?
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ZiM N sty 13, 2008 19:43  

Moje oczekiwanie na sezon 2008 w stosunku do Kubicy,
to głównie nadzieja, że zachowa swój power i pokaże tym co jeszcze wątpią,
że ma to "coś" na świetnego kierowcę F1.
Ale, żeby pokazać na co go stać potrzebny jest niezawodny ( a przynajmniej lepszy w porównaniu z rokiem 2007) bolid.
Mam nadzieję, że w 2008 nie będzie tak odstawał w punktach w stosunku do Heidfelda, najlepsza opcja to oczywiście, żeby go wyprzedził, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że Nick ma za sobą najlepszy sezon w swoim życiu, myślę więc, że obaj panowie będą ostro walczyć ze sobą ( oczywiście na torze :P )
Które ostatecznie miejsce w punktacji generalnej wywalczy ciężko w tym momencie powiedzieć, gdyż pytanie brzmi jak bardzo BMW zbliży się do Ferrari, jak zachowa się McLaren i Renault - teraz trudno wywnioskować,
ale jak już mam obstawiać to w chwili obecnej obstawiam jednak miejsca 5-6, z nadzieją że się mylę i będzie jeszcze lepiej :P
Avatar użytkownika
ZiM
 
Dołączył(a): Śr lis 28, 2007 20:15

Postprzez kimir N sty 13, 2008 20:08  

Głosowałam na opcję 3-4, z naciskiem na 4. Myślę, że jest to realne, jesli rzeczywiście BMW będzi czynić stały postęp, o którym tyle mówi. Lękam się o skrzynkę, ale za to jestem pewna, że brak kontroli trakcji dla Roberta nie będzie stanowił żadnego problemu.
Minulle aina paras on Kimi Raikkonen:)
Avatar użytkownika
kimir
 
Dołączył(a): So lis 24, 2007 23:57

Postprzez Jędruś N sty 13, 2008 20:15  

Skrzynię już przecież testowali , w Barcelonie i na Jerez . Dlatego tak dużo przejechanych tam kilometrów , by dokładnie sprawdzić jej działanie i bezawaryjność.
Trzeba podkreślić , że testy nowej skrzyni biegów wypadły dość pomyślnie.
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez kapolo Pn sty 14, 2008 8:50  

Moim zdaniem miejsce, które zajmie Kubica nie ma aż tak dużego znaczenia. Na razie nie wiemy czy BMW będzie 3 - cią siłą czy może zanotuje awans i powalczy z czołówką. Może być tak, że renault albo Williams będą w nadchodzącym sezonie mocniejsze.
Ja oczekuje od Kubicy lepszej jazdy (mierzonej ilością punktów) od swojego partnera z zespołu.
kapolo
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 11:10

Postprzez Macus Pn sty 14, 2008 8:57  

Ja myślę że miejsca 5-6. Nie ma on większych szans do McLarenów i Ferrari.
Avatar użytkownika
Macus
 
Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 7:45
Lokalizacja: Działdowo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości