Oczekiwania na sezon 2008

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Które miejsce w 2008 roku zajmie Kubica???

Ankieta wygasła Cz lut 07, 2008 21:18

1-2
20
13%
3-4
65
41%
5-6
54
34%
7-8
13
8%
9-10
5
3%
 
Liczba głosów : 157

Postprzez Don Pedros Pt lut 01, 2008 20:09  

Darth ZajceV napisał(a):Don Pedros Dobrze, tylko wymienione przez Ciebie czynniki wcale nie muszą oznaczać, że Fernando koloryzował dla polskiej prasy.

Ja też uważam , że Kubica ma zadatki na Mistrza Świata, ale czy tak się stanie nie wiem. Poza tym jestem Polakiem, a na dodatek Kubico-maniakiem, jak niektórzy by powiedzieli. :grin: :-D
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez fisi Pt lut 01, 2008 21:22  

1-2 bo nie ma samego 1 :) Dla Roberta każde miejsce inne to porażka. Dla mnie albo Alonso albo Robert. Nikt nie wierzy że mogą serio powalczyć o tytuł ale kto wierzył w Fernando po sezonie 2004...
"An eye for an eye makes the whole world blind" Mahatma Gandhi
Avatar użytkownika
fisi
 
Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 9:08
Lokalizacja: z kątowni

Postprzez bankoq Pt lut 01, 2008 21:40  

RENO napisał(a):buhaha onet to chyba sam wymyślił, bo nie słyszałem, żeby Alonso powiedział coś takiego,

a może ktoś potwierdzić, czy to prawda, że Alonso i Kubek znają się od czasó kartingu i się tma gdzieś razem ścigali, bo jja tka głęboko wiedzą nie sięgam


Nie widzę takiej możliwości, jednak jest wyraźna różnica wieku. Myślę, że Hiszpan miał na myśli po prostu sytuacje, że widział jak Kubica się ściga w kartingu i wtedy zauważył jego talent, a nie, że się z nim ścigał.

Mnie bardziej nurtuje co miał konkretnie na myśli Robert mówiąc, że już w tym sezonie była szansa na to, że będzie jeździł w jednym zespole z Alonso - i wiadomo, że nie miały to być McLaren i BMW. Ciekawe, ciekawe...
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez polac Pt lut 01, 2008 22:17  

bankoq napisał(a):Mnie bardziej nurtuje co miał konkretnie na myśli Robert mówiąc, że już w tym sezonie była szansa na to, że będzie jeździł w jednym zespole z Alonso - i wiadomo, że nie miały to być McLaren i BMW. Ciekawe, ciekawe...

Myślę że to było Renault.Gdzieś czytałem/słyszałem że Briatore żałował że nie udało mu się zatrudnić Kubicy po testach w nagrodę za zwycięstwo w WSbR.A wracając do tematu to dla mnie nie liczy się miejsce a liczy się styl.Ale gdyby Robert podskoczył o jedna-dwie pozycje w generalce to byłbym zadowolony ale realnie myślę że utrzyma swoją pozycję czyli głos na 5-6.
Za najwybitniejszego kierowcę w historii F1 uważam ROBERTA KUBICE i h**
polac
 
Dołączył(a): So paź 21, 2006 13:41

Postprzez Master Pt lut 01, 2008 22:19  

polac

Ojoj, to było chyba na początku sezonu 2007. Że Renault to było pewne w 99,9%
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Ferdynand Trąbka So lut 02, 2008 11:00  

Jak to się nie udało? Z tego co wiem, to Renault go zdradziło, a to Biatore decyduje o składzie (nikt go chyba nie naciska). Kubica raczej chciałby być w Renault F1 gdy było na szczycie, chyba nawet gdzieś był jego komentarz, jednak ostatecznie wiemy jak wyszło.
Ferdynand Trąbka
 
Dołączył(a): Wt gru 11, 2007 2:11

Postprzez polac So lut 02, 2008 12:01  

Ferdynand Trąbka napisał(a):Jak to się nie udało? Z tego co wiem, to Renault go zdradziło, a to Biatore decyduje o składzie (nikt go chyba nie naciska). Kubica raczej chciałby być w Renault F1 gdy było na szczycie, chyba nawet gdzieś był jego komentarz, jednak ostatecznie wiemy jak wyszło.
Ja słyszałem gdzieś że Kubica w Renault miał najpierw jeździć w GP2 a potem zostać testowym w Renault,a w BMW od razu byłby testowym.Co wybierasz :grin: ?
Za najwybitniejszego kierowcę w historii F1 uważam ROBERTA KUBICE i h**
polac
 
Dołączył(a): So paź 21, 2006 13:41

Postprzez patgaw So lut 02, 2008 12:20  

polac napisał(a):
Ferdynand Trąbka napisał(a):Jak to się nie udało? Z tego co wiem, to Renault go zdradziło, a to Biatore decyduje o składzie (nikt go chyba nie naciska). Kubica raczej chciałby być w Renault F1 gdy było na szczycie, chyba nawet gdzieś był jego komentarz, jednak ostatecznie wiemy jak wyszło.
Ja słyszałem gdzieś że Kubica w Renault miał najpierw jeździć w GP2 a potem zostać testowym w Renault,a w BMW od razu byłby testowym.Co wybierasz :grin: ?


nom tak bylo, dlatego wybor padl na bmw. tak powiedzial Artur Kubica.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Jędruś So lut 02, 2008 13:07  

polac napisał(a):Ja słyszałem gdzieś że Kubica w Renault miał najpierw jeździć w GP2 a potem zostać testowym w Renault,a w BMW od razu byłby testowym.Co wybierasz Szczęście


Tak , ale konkurencja w GP2 była bardzo mocna w 2006, a on byłby debiutantem .
Wolał iść do BMW - tam wtedy mógł i wskoczył za Jacka na drugi fotel .
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez RENO So lut 02, 2008 13:46  

jędruś napisał(a):Tak , ale konkurencja w GP2 była bardzo mocna w 2006, a on byłby debiutantem .


nie do końca o to chodziło, że był tam Hamilton, tylko Renault oferował najpier sezon GP2, poźniej sezon testera Renault, a BMW było wiadomo, że nie są zbytnio zadowoleni z Villeneuve i jakby mogli to by się go pozbyli jeszcze przed sezonem, a tak od razu oferowali posadę testera i zapewne była nadzieja, że wystapi w wyścigu
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Darth ZajceV So lut 02, 2008 14:30  

jędruś napisał(a):Wolał iść do BMW - tam wtedy mógł i wskoczył za Jacka na drugi fotel .


Szczerze wątpię by Kubica, jego menadżer i jego ojciec w ogóle pomyśleli w tej sytuacji o Piquecie i Hamiltonie (który też debiutował w GP2).
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Orłoś So lut 02, 2008 21:45  

Z tego co pamiętam - nie chce mi się teraz w necie szukać - był chyba tak, że już nawet testował samochody GP2, bodaj dwóch zespołów. Zdaje się, że nie były to topowe teamy i mogło się skończyć tak, że po kiepskim sezonie w GP2 Renault powiedziałoby: "sorry, ale nie jesteś jeszcze gotowy na testera"... W tej sytuacji zbawiennym okazała się oferta BMW Sauber. A dostać się do F1 nie jest tak łatwo vide Andreas Zuber, rywal Kubicy z WSbR. Znowu nie dostał posady testera... :/
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Darth ZajceV So lut 02, 2008 22:14  

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=2526
http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=2528
http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=2529

Kubica brał udział w testach GP2, była nawet jego fotka w jednym z bolidów na stronie głównej GP2, ale strona coś się sypie (przynajmniej u mnie) i nie jestem w stanie teraz znaleźć. Co do Zubera to on chyba sam jest sobie winien, w tym roku jeździł przecież w mistrzowskim zespole, a wyniki takie sobie.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez barteks So lut 02, 2008 22:34  

Tego nie wiedziałem, testował bolidy dwóch zespołów w trakcie jednego dnia :D
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez barteks Wt lut 05, 2008 16:36  

Na oficjalnej stronie http://www.formula1.com/ ciekawa ankieta. Głosujcie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość