Antonio Cuquerella nowym inżynierem Roberta

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez ZiM N mar 30, 2008 12:14  


Toni Cuquerella (Malasia 2008)

http://www.youtube.com/watch?v=JNPHSbO7zUo
oprócz "Robert is fantastico" niestety nic nie zrozumiałem :sad: , ale może ktoś z was to rozumie.
Avatar użytkownika
ZiM
 
Dołączył(a): Śr lis 28, 2007 20:15

Postprzez barteks N mar 30, 2008 22:34  

Powiedział, że nie mieli szczęścia w Australii, ponieważ był to bardzo szalony wyścig, gdzie nie można porównać tempa innych zawodników, natomiast w Malezji Robert jechał bardzo konsekwentnie, równym tempem. Na torze Sepang BMW (Robert?) pokazało swoje prawdziwe tempo.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Barti N mar 30, 2008 22:58  

Dostał szampana !! Kozak!! :)

Mnie ciekawi czy Alonso nie pomagał w wyborze Robertowi. Sądzę że Polak miał wpływ na to z kim chce pracować.
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez barteks N mar 30, 2008 23:43  

Barti napisał(a):Mnie ciekawi czy Alonso nie pomagał w wyborze Robertowi. Sądzę że Polak miał wpływ na to z kim chce pracować.


No ba! W 1999 roku Alonso ścigał się w hiszpańskiej World Series by Nissan w zespole Campos i zdobył tam tytuł mistrzowski. Jego inżynierem wyścigowym był... Antonio Cuquerella :D
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez kemek So kwi 05, 2008 18:28  

http://youtube.com/watch?v=dTzDz4x3mAY
Taka mała pochwała nowego inżyniera (;
Avatar użytkownika
kemek
 
Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 22:31

Postprzez Marco Gronichella So kwi 05, 2008 18:35  

niewątpliwie jest to że nowy inżynier jak najbardziej się przysłużył do tegorocznych sukcesów Roberta. Oby ta współpraca jeszcze bardziej rozkwitła chyba możemy być zadowoleni równie jak Robert :) Dream Team :razz:
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez Darth ZajceV So kwi 05, 2008 20:48  

Właściwy człowiek na właściwym miejscu, potrafi zmusić bolid do pracy na maksa i pełnego posłuszeństwa względem Kubicy, czego w każdym GP widzimy efekty :)
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez barteks So kwi 05, 2008 20:56  

LOL! posłuchałem sobie jeszcze razm 'Team Radio' Roberta po qualu, Antonio jak gdyby nigdy nic "OK, pole position" heh, zero emocji w przecieństwie do wyścigu w Malezji :P

Wstawione po 57 sekundach:

Darth ZajceV, oby jutro twój podpis był aktualny do końca wyścigu 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Barti So kwi 05, 2008 21:31  

barteks2 napisał(a):LOL! posłuchałem sobie jeszcze razm 'Team Radio' Roberta po qualu, Antonio jak gdyby nigdy nic "OK, pole position" heh, zero emocji w przecieństwie do wyścigu w Malezji :P

Później słychać gratulacje, kto to mógł być Rampf? Theissena wykluczam bo wtedy było zbliżenie na niego i nic nie mówił.


Jeżeli to Rampf to wszelkie plotki na temat konfliktu z nim są oddalone.
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez KrzysR So kwi 05, 2008 21:41  

Barti napisał(a):Później słychać gratulacje, kto to mógł być Rampf? Theissena wykluczam bo wtedy było zbliżenie na niego i nic nie mówił.


Było zblizenie ale tyłem był, to był Theissen, to on mowił i jednoczesnie gratulował Antonio.
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez skan So kwi 05, 2008 21:41  

Darth ZajceV napisał(a):patgaw Miałem spytać o to samo. Na żadnym zdjęciu nie było nic widać, a na tym powyżej to "W" z opaski podlatuje mi pod logo "WRC".

Obrazek


Zwróćcie jeszcze uwagę na inne literki: RB - Richard Burns. Dochód ze sprzedaży tych opasek jest przeznaczony na konto Fundacji ś.p. Richarda Burnsa...


A żeby nie było całkiem OT to widać, że nowy inżynier Kubicy ma łeb na karku. Przypominał co chwilę jakim tempem ma jechać Robert :) To był świetny transfer w wykonaniu BMW :twisted:
Avatar użytkownika
skan
 
Dołączył(a): N lip 01, 2007 11:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RENO So kwi 05, 2008 21:43  

Teraz wyszło jakim kierowca jest Davidson skoro narzekał na Antonio jak dowiedział się borówa, a z Kubicą się świetnie dogaduje, teraz mnie nie dziwi czemu Sato był w tamtym sezonie przeważnie lepszy w SA i dalczego tylko on zdobył punkty dla tego zespołu
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez patgaw So kwi 05, 2008 21:50  

mi ze zdaje ze te info borowy jakies lewe bylo, bo z tego co czytalem w necie to ant dobrze wspopracowal z antonio i byl zadowolony.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez barteks So kwi 05, 2008 22:06  

Barti napisał(a):Później słychać gratulacje, kto to mógł być Rampf? Theissena wykluczam bo wtedy było zbliżenie na niego i nic nie mówił.

To był Theissen. 'Team Radio ' jest zazwyczaj transmitowane z opóźnieniem w TV.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez PathLiner So kwi 05, 2008 22:06  

patgaw napisał(a):mi ze zdaje ze te info borowy jakies lewe bylo, bo z tego co czytalem w necie to ant dobrze wspopracowal z antonio i byl zadowolony.


Wypuścili Borówę w znany sposób.
Chodzą legendy o tym jak z pana redaktora — robią łosia wokół pitlane.

:D

barteks mi w tryby wpadł, sorry—edit
PathLiner
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron