Co z sezonem 2009 ?

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

W jakim zespole zobaczymy Roberta w 2009 roku?

Ankieta wygasła Wt cze 17, 2008 15:19

BMW Sauber
28
40%
Ferrari
27
39%
Renault
7
10%
Toyota
0
Brak głosów
Honda
1
1%
Williams
5
7%
Robert zostanie kierowcą testowym w McLarenie
2
3%
 
Liczba głosów : 70

Postprzez Fjedynak Śr mar 19, 2008 15:19  Co z sezonem 2009 ?

Witam. Przeglądałem tematy ale chyba nie ma nic o tym. Mianowicie: Jak myślicie jak dalej potoczy sie kariera Roberta w F1? Kontrakt z BMW ma do końca 2008, a co dalej? Jakie byłyby według Was najlepsze i najgorsze scenariusze? Wg mnie w niedalekiej przyszłości możliwe będą zmiany w ferrari, Kubica jest we Włoszech dobrze znany więc może...? Zapraszam do udziału w ankiecie. Celowo jest troche prowokacyjna :lol:
Avatar użytkownika
Fjedynak
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 14:11

Postprzez Kara Nocny Cień Śr mar 19, 2008 15:22  

Troche za wczesnie by o tym mówić :) nie wiemy jak potoczy sie 2008.
Z tego co widać Kubica czeka trudny sezon dopiero w połowie można coś na ten nemat powiedzieć
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Postprzez ventylator Śr mar 19, 2008 15:22  

Ciężko zagłosować. Moim zdaniem, powinien na pewno odejśc od BMW jeśli nadal będą go traktować tak jak traktują.

Do Ferrari nie - bo tam ma iśc Vettel :grin:
Do Maca nie - bo tam jezdzi Luis

Najlepszym "wyborem" byłby chyba Williams, lub Honda.

Głosuje na Williamsa.
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Fjedynak Śr mar 19, 2008 15:26  

Właśnie dlatego ze jest jeszcze wcześnie to chce sprowokować dyskusję. Do typowania zamieściłem ankietę, a w temacie chcę trochę pogadać, poznać wasze opinie i oczekiwania bez względu na to czy się sprawdzą czy nie
Avatar użytkownika
Fjedynak
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 14:11

Postprzez haha_xd Śr mar 19, 2008 15:32  

No to tak musze sie zgodzic z Karą Nocny cień, że jest jeszcze zawczesnie. Ale jeśli juz to bym chciał aby Robert jeździł w jak najlepszym teamie. Teraz je mi trudno wytypować jaki team będzie najlepszy w roku 2009 ale postawie na Ferrari. A Vettel przyjdzie do BMW za miejsce Roberta :grin:
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez cichy Śr mar 19, 2008 15:38  

zagłosowałem na renault.. po cichu liczę, że za rok wrócą do świetnej formy i będzie wspaniały duet: Alonso, Kubica :)
:lol:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez ventylator Śr mar 19, 2008 15:51  

cichy z tym świetnym duetem to bym dyskutował. Nie od dziś wiadomo, że Alonso nie może mieć za szybkiego partnera w zespole.
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez patgaw Śr mar 19, 2008 15:56  

W BMW nie mial okazji nic pokazac wiec ferrari od tak go nie wezmie.
Mysle ze willams to byl by dobry wybor, pokonal by bardzo wysoko ocenianego Rosberga i swiat f1 by sie przekonal o jego talencie.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Kimi102 Śr mar 19, 2008 16:00  

według mnie zostanie w bmw :) ten sezon zapowiada się dla niego bardzo dobrze i myśle że bmw nie będzie chciało tak łatwo sprzedawać dobrego kierowcy :)
jeśli gdzieś ma pujść w 2009 to renault jedynie.
Do ferrari jest szansa większa niż do mclaren (za masse) ale wątpie by tak sie stało :smile:
Kimi102
 
Dołączył(a): Wt mar 18, 2008 15:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez McLaren Śr mar 19, 2008 16:03  

Igor Szmidt napisał(a):Do Maca nie - bo tam jezdzi Luis


Jakiś nowy Latynos w F1? :-)

patgaw napisał(a):Mysle ze willams to byl by dobry wybor, pokonal by bardzo wysoko ocenianego Rosberga i swiat f1 by sie przekonal o jego talencie.


Wszystko fajnie, ale za rok Nico może znaleźć sobie nowy zespół (nigdy nic nie wiadomo), a także nikt nie jest w stanie określić, czy stajnia Sir Franka będzie konkurencyjna, choćby dla BMW. Bowiem, gdyby stało się tak, że Williams przegrywałby z teamem z Hinwil, byłby to krok wstecz.

Trudno prorokować już na początku nowego sezonu, gdzie zobaczymy go w przyszłym sezonie. Mam nadzieję, że w zespole rywalizującym o najwyższe lokaty. Sauber - mimo wszystko - może mu to zapewnić. To właśnie z Niemcami wiąże go kontrakt... :)
Ostatnio edytowano Śr mar 19, 2008 16:03 przez McLaren, łącznie edytowano 1 raz
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez cichy Śr mar 19, 2008 16:03  

Igor Szmidt napisał(a):Nie od dziś wiadomo, że Alonso nie może mieć za szybkiego partnera w zespole.

wątpię, żeby RK był dużym zagrożeniem dla alonso..
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Barti Śr mar 19, 2008 16:05  

Robert raczej zostanie w BMW, żaden inny team nie jest tak blisko czołówki...

Jeżeli już widziałbym go tylko w Ferrari, ewentualnie w Hondzie o ile ta pod okiem Browna będzie robić postępy.

Na placu boju zostanie Renault, mimo sympatii nie wierze że uda im się prędko wrócić do czołówki co raczej nie determinuje przejścia tam RK

cichy napisał(a):
Igor Szmidt napisał(a):Nie od dziś wiadomo, że Alonso nie może mieć za szybkiego partnera w zespole.

wątpię, żeby RK był dużym zagrożeniem dla alonso..

W tym momencie nie wielu kierowców może się równać z Fernando... Jeżeli są już jacyś to Robert zaliczą się do tej grupy
Ostatnio edytowano Śr mar 19, 2008 16:08 przez Barti, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez patgaw Śr mar 19, 2008 16:05  

McLaren napisał(a):a także nikt nie jest w stanie określić, czy stajnia Sir Franka będzie konkurencyjna, choćby dla BMW. Bowiem, gdyby stało się tak, że Williams przegrywałby z teamem z Hinwil, byłby to krok wstecz.



Oczywiscie ze to nie byl by krok wstecz.
chodzi o to zeby takie ferrari przekonalo sie o jego umiejetnosciach. a w bmw jak dostaje z takim heidfeldem to sobie moze...
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Darth ZajceV Śr mar 19, 2008 16:07  

Igor Szmidt Vettel u czerwonych to jak na razie plotka Bilda.

Robert? W sezonie 2009 będzie jeździł w BMW. Ferrari ma aktualnie brak wolnych miejsc. Zobaczymy jak Massa pokaże, się przez resztę sezonu, ale szczerze wątpię, żeby był aż tak słaby by Ferrari go wyrzuciło.
McLaren - Lewis czyli wiadomo. Robert raczej nie będzie miał ochoty robić za pachołka od setu.
Williams - Rosberg... mogło by być ostro, a jazda u Franka to pewien krok w tył.
Renault. Zobaczymy na koniec sezonu jak się Ferdek postara przy bolidzie, ale wątpię by Kubicę tam ciągnęło. Z resztą szefostwo francuskiego koncernu już marudzi o braku sukcesów i są plotki o pozbyciu się stajni wyścigowej. Reszty zespołów nie liczę... , chociaż czy Ross byłby wstanie postawić Honde na nogi tak jak Ferrari...?

Wydaje mi się, że na sezon 2009 najlepszym wyjściem będzie BMW, później mógłby polować na kończący się kontrakt Kimiego.

patgaw Kimi i Massa też przegrywali z Heidfeldem kiedy jeździli z nim w zespole.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez K2 Śr mar 19, 2008 16:16  

Ja bym chciał żeby Robert poszedł do Ferrari za Masse. W końcu Kibicuje tylko Ferrari i BMW (Z powodu Kubicy). Mogło by być ciekawie gdyby Kimi i Robert jeździli w jednym zespole.

Ps.Wybaczcie ale muszę zapytać kiedy kończą się Kontrakty: Kimiego, Massy I Kubicy?
-----:::BMW POWER:::-----
K2
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 16:13
Lokalizacja: nie wiem

Następna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości