Co z sezonem 2009 ?

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

W jakim zespole zobaczymy Roberta w 2009 roku?

Ankieta wygasła Wt cze 17, 2008 15:19

BMW Sauber
28
40%
Ferrari
27
39%
Renault
7
10%
Toyota
0
Brak głosów
Honda
1
1%
Williams
5
7%
Robert zostanie kierowcą testowym w McLarenie
2
3%
 
Liczba głosów : 70

Postprzez barteks Cz mar 20, 2008 12:26  

Aha, Toro Rosso pewnie jeździ już ostatni rok pod tą nazwą, więc nie ma co o nich spekulować...
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez pijawa Cz mar 20, 2008 12:51  

patgaw napisał(a):...ja mam tylko 1 nadzieje:
ze robert nie popelni znowu bledu i nie podpisze kontraktu z bmw.

O tym, czy masz rację powie nam wszystko najbliższych kilka wyścigów.
Z jednej z ostatnich wypowiedzi RK wynika, że tak jakby pogodził się z tym, że może nie osiągnąć nic wielkiego w F1 i to mnie bardzo niepokoi. Ta wypowiedź wskazywałaby też chyba na duże prawdopodobieństwo złych "układów" w BMW.
Coraz mocniejsza pozycja BMW Sauber nie jest moim zdaniem wyznacznikiem konieczności ścigania się w tym zespole, w przypadku gdyby RK miał być tam traktowany tak, jak to miało miejsce dotychczas.
W tej sytuacji oddałem swój głos na Renault, bardzo by mi się podobała para Alonso/Kubica.
Na głupie zagrania BMW już nie mogę patrzeć, a jak znowu usłyszę jakieś odzywki inżyniera w Radiu Wyścigu, to chyba mnie na miejscu szlag trafi.
Avatar użytkownika
pijawa
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 16:39

Postprzez AdrianAdrian Cz mar 20, 2008 13:10  

Co z sezonem 2009 ?
Dobrą opcją wydaje się być Honda, która chyba głównie patrzy na rok 2009 patrząc na ograniczenia aero. Honda jednak jest przygotowana na odejscie Barichello i gdyby tak się stało zapewne w jego miejsce wskoczyłby Dawidson.
Zespół Toro Rosso mówił, że za żadne pieniądze tego świata nie sprzeda Vettela przed 2010.
R.Kubica
Avatar użytkownika
AdrianAdrian
 
Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 19:01
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Arek Cz mar 20, 2008 13:15  

AdrianAdrian napisał(a):Zespół Toro Rosso mówił, że za żadne pieniądze tego świata nie sprzeda Vettela przed 2010.



Za żadne? :lol: Założę się że jak tylko ktoś wyłoży sporą sumkę to bym go sprzedali :P Biznes is Biznes :wink:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Fjedynak Cz mar 20, 2008 13:31  

Zamieszczam cytat:

Tymczasem Gerhard Berger zaprzeczył doniesieniom, jakoby zespół Toro Rosso miał utracić w przyszłości wysoko notowanego Sebastiana Vettela. Niemcem interesują się ponoć firmy Ferrari i Mercedes-Benz, ale 20-latek może także powrócić do zespołu BMW Sauber po wygaśnięciu jego umowy z STR.

Jak na razie Vettel ma jednak ważny kontrakt z producentem napojów energetycznych Red Bull. Reprezentuje obecnie juniorską ekipę Scuderia Toro Rosso, ale równie dobrze może przejść w przyszłości do Red Bull Racing. Berger powiedział Bild am Sonntag: „Sebastian definitywnie pozostanie w rodzinie Red Bull do końca roku 2010. Nie mam zamiaru odsprzedać Vettela do konkurencyjnego zespołu, nawet za wszystkie pieniądze tego świata”.

a to skrót do całego artykułu:
http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=8121
Avatar użytkownika
Fjedynak
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 14:11

Postprzez Ralph1537 Cz mar 20, 2008 14:20  

Fajnie by bylo gdyby robert byle w ferrari ale ciekaw jestem kto by go zastapil w bmw, a zaloze sie ze jakis niemiec
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez AdrianAdrian Cz mar 20, 2008 14:33  

Ralph1537 napisał(a):Fajnie by bylo gdyby robert byle w ferrari ale ciekaw jestem kto by go zastapil w bmw, a zaloze sie ze jakis niemiec

Jakby co to BMW ma jeszcze Kliena.
R.Kubica
Avatar użytkownika
AdrianAdrian
 
Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 19:01
Lokalizacja: Kielce

Postprzez zaGrzeb Cz mar 20, 2008 14:33  

pijawa na prawde myslisz, że w Renault Kubica byłby na równi traktowany z Alonso? Miałby takie same zadanie jak w BMW, czy ciułać pkt'y. Nadal byłby kierowcą nr 2 , z tą różnicą, że tym razem nikt by się z tym nie krył. Puki co BMW wydaje się być bardzo optymalnym wyborem. Poza tym, takie spekulacje na samym początku sezonu są bezcelowe i nie mają najmniejszego sensu.
Obrazek
Avatar użytkownika
zaGrzeb
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2007 20:10

Postprzez RENO Cz mar 20, 2008 15:35  

barteks2 napisał(a):Nie wiadomo jak z Ferrari, oni na razie nie wypowiadali się w ogóle o Robercie...


o Raikkonenie tez się za bardzo nie wypowiadali, a co się okzało, na tą chwile Kubek jest dużo lepszy od TCBoya :-D w wyścigu żadnego spina, nawet pod naporem Alonso i zepsutej przepustnicy, mistrzowskie wyjście z opresji w kwalu.....

Sezon Kubicy wygląda tak , że do połowy walczy, albo wszystko albo nic, a jak mu Nick zacznie odjeźdżać, to dopiero wtedy zaczyna sie kalkulacja
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Pokwa Cz mar 20, 2008 15:39  

Nick według mnie pokona Kubice podobnie jak w zeszłym roku, ale mimo to Mario będzie chciał go zatrzymać i Robert zostanie w BMW. A co do tego, że Kubica będzie kiedykolwiek jeździł w Ferrari to nie chce mi się jakoś wierzyć.
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez Pieczar Cz mar 20, 2008 15:39  

RENO napisał(a):o Raikkonenie tez się za bardzo nie wypowiadali

O Kimim to Todt już w 2004 roku mówił. Mam nawet ten numer F1 Racing, gdzie jest wywiad z Todtem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez pijawa Cz mar 20, 2008 19:18  

zaGrzeb napisał(a):pijawa na prawde myslisz, że w Renault Kubica byłby na równi traktowany z Alonso?

Nie tylko tak nie myślę, ale nawet nie próbowałem.
Jakoś lżej by mi jednak leżała na sercu 2 pozycja RK z FA, przy czym nie wiedzieć czemu, ale mam znacznie większe zaufanie do umiejętności taktycznych Renault. Niech by tam Robert i był za Alonso, ale niechby w końcu dostał szansę na logiczną taktykę.
Gry w totka mam dość, jak będę chciał sobie zagrać to pójdę do punktu lotto, albo bukmachera.

W sumie, to 2 pozycja RK za NH też byłaby do przeżycia, gdyby poza rzekomo dobrymi chęciami Teamu w stosunku do Roberta objawiało się to w nieco innych faktach w trakcie rozgrywania wyścigu, innymi słowy: nie bolałoby mnie gdyby w Australii Nick znalazł się na 2 miejscu, ale jednak przed Robertem, a nie Robertem na out.
zaGrzeb napisał(a):...Poza tym, takie spekulacje na samym początku sezonu są bezcelowe i nie mają najmniejszego sensu.

Z tym się zgadzam.
Napisałem zresztą, że: ...o tym, kto ma rację powie nam wszystko najbliższych kilka wyścigów...
Na razie na zimne dmucham, na zimne.
Bardzo się będę cieszył, gdyby miało się okazać, że moje obawy można spokojnie wywalić na śmietnik. :(
Avatar użytkownika
pijawa
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 16:39

Postprzez magicspeaker Cz mar 20, 2008 20:05  

pijawa napisał(a):innymi słowy: nie bolałoby mnie gdyby w Australii Nick znalazł się na 2 miejscu, ale jednak przed Robertem, a nie Robertem na out.


aha, czyli macki BMW siegaja juz tak daleko, ze aby tylko Nick byl przed Robertem podkupili juz innych kierowcow, aby ci uniemozliwiali Kubicy dalsza jazde, tak?
magicspeaker
 
Dołączył(a): Wt sty 29, 2008 16:00

Postprzez RENO Cz mar 20, 2008 21:37  

tak w ogóle to ja się ciesze, że Kubek nie dojechał do mety, niż miały dojechać 3 czy 2 pozycje za Heidfeldem, przynajmniej wynik nie poszedł w świat. Nawet tak sobie mówiłem podczas wyścigu jak już wszystko szło nie pomyśli: niech lepiej nie dojedzie
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez patgaw Cz mar 20, 2008 21:40  

RENO bardzo ładnie to na koniec sezonu jak przewaga punktowa heidfelda znowu bedzie tak duza to nic tylko szampana otwierac :popijawa:
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron