Program o Robercie w Polsacie

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez chmiel Pt gru 16, 2005 15:56  Program o Robercie w Polsacie

Wczoraj w przerwie meczu pucharu UEFA w Polsacie Sport miałem włączony telewizor. Dobrze, że gdzieś akurat nie poszedłem, bo był 10-minutowy program o Robercie :o :o : Robert wypowiadał się na różne tematy m.in. o serii WSbR, GP Macau, testach w Renault. Bardzo ciekawy program. Niby 10min. ale przynajmniej to. Odniósł sukces i zaczęli się nim interesować...
Gdy spytano się o jego przyszłość Robert powiedział, że na 90% będzie startował w następnym sezonie w serii GP2 :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez viertolcia Śr gru 21, 2005 18:38  

szczwany lis blefował, nei wieże że nei wiedziłą po testach w renault o zainteresowaniu ze strony BMW Sauber...
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jacobser Śr gru 21, 2005 20:46  

Faktycznie,ja również zauważyłem,że w TV zrobiło się głośno o Robercie i Formule 1.Cóż,jak nie miałem neta,to z TV nic nie mogłem się dowiedzieć oprócz niedzielnych relacji z wyścigów na TV4,a wczoraj we wszystkich magazynach sportowych aż huczało od wieści o posadzie Roberta w Formule 1.To co napisałeś stanowi jeden z wielu przykładów tego co się dzieje.
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez im9ulse Cz gru 22, 2005 21:25  

dzisiaj byl program-wywiad z Kubica....... i jak mnie ten Kurzajewski wpienia :? szczescie ze Robert wyglada na inteligentnego i spokojnego czleka ,zeby mu tylko dziennikarze glowy nie zagotowali - no i niestety w czasie wywiadu mozna bylo zobaczyc dosc spora blizne na jego ramieniu zapewne po wypadku ??? :-? ZACZYNA SIE KUBICOMANIA :evil:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez gregoff Cz gru 22, 2005 22:24  

im9ulse napisał(a):ZACZYNA SIE KUBICOMANIA


Szybko się skończy według mnie. Przynajmniej dopóki nie zacznie regularnie jeżdzić w wyścigach F1.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez sEB-q Pt gru 23, 2005 20:19  

Dobrze ze Kurzajewski nie zadawał tak kretyńskich pytan jak do zony Małysza ("jak sie pani czuje " po wygraniu chyba trunieju 4 skoczni) ale z kartki to kazdy "mondry" ,ciekawe gdzie byli wczesniej ??
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gregoff Pt gru 23, 2005 22:35  

sEB-q napisał(a):ciekawe gdzie byli wczesniej



Jak to gdzie pod skocznią albo na drugoligowym meczyku o zerową stawkę dodatkowo jeszcze sprzedanym :sad:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Mariusz Pt gru 23, 2005 23:36  

Ja dziś włączam telewizor, przeglądam kanały i widzę... POLSAT SPORT !!! A jakby tego było mało - program z Robertem Kubicą! No to mnie wcięło...
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez SPIDER So gru 24, 2005 11:01  

Wg. mnie to, że media interesują się Robertem w zupełności mu "nie przeszkadza". Owszem, udziela wywiadów, ale nie robi sobie z tego wielkiej popularności. Mam tu na myśli to, że nie jest upodabniany (i on sam się nie upodabnia) do np. Małysza. Bardzo mi się to podoba u niego :dobrze:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez chmiel So gru 24, 2005 15:27  

Mariusz napisał(a):Ja dziś włączam telewizor, przeglądam kanały i widzę... POLSAT SPORT !!! A jakby tego było mało - program z Robertem Kubicą! No to mnie wcięło...

Właśnie ten program opisywałem na początku i muszę przyznać, że mnie też nieźle wcieło :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Mariusz N gru 25, 2005 11:39  

chmiel napisał(a):
Mariusz napisał(a):Ja dziś włączam telewizor, przeglądam kanały i widzę... POLSAT SPORT !!! A jakby tego było mało - program z Robertem Kubicą! No to mnie wcięło...

Właśnie ten program opisywałem na początku i muszę przyznać, że mnie też nieźle wcieło :)

No tak... właśnie się zorientowałem, że mam w kablówce POLSAT SPORT do końca roku w promocji, ale od nowego roku nie będzie RTL, czyli jestem skazany na towarzystwo panów z TV4. <załamka>
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez W Śr lut 22, 2006 22:54  

http://moto.wp.pl/kat,1775,wid,8188837,wiadomosc.html

Nie wiedziałem, gdzie to wsadzić...?
:evil:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez SPIDER Cz lut 23, 2006 10:26  

Kucharz :-D 8).
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33


Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości